Корисні поради
на всі випадки життя
» » Самі смішні і зворушливі російські романтичні комедії

Самі смішні і зворушливі російські романтичні комедії

Додано: 16.11.14
Рубрика: Цікаве
Самі смішні і зворушливі російські романтичні комедії
Перегляд фільму - це прекрасна можливість відпочити після робочого дня, зняти напругу і розслабитися. Восени особливо приємно смитися легкі романтичні комедії. Як же вибрати дійсно цікаве кіно? Ми підготували для вас список російських смішних і зворушливих комедій.Романтичні комедії 90-х


Колесо кохання


Головний герой Кирило працює в сфері надання інтимних послуг. Він має великий успіх у жінок, але в якийсь момент розуміє, що хоче знайти справжню і чисту любов. І йому це вдається. Він зустрічає свою Діану. Правда, дівчину охороняють два її брата-горця. Чи зможуть закохані бути разом?

Орел і решка


Наречена Олега Олена несподівано вийшла заміж за іншого і поїхала разом з ним до столиці. Колишній коханий хоче повернути її під що б то ні стало і їде в Москву. Він навіть влаштовується до нього на роботу. Але доля зводить його з дівчиною Зіною. І лише коли герой дізнається про хворобу Лени, почуття спалахують з новою силою, і він повертається.

Московські канікули


Добра, легка і цікава комедія про кохання. Італійська дівчина Лучана приїжджає в Росію, щоб поховати свою улюблену собаку. Саме тут і починаються її пригоди ілюбов з першого погляду. Персонажі фільму потрапляють в безліч курйозних ситуацій, даруючи глядачам море позитиву.

Самі смішні і зворушливі російські романтичні комедії

Анкор, ще анкор!


В основі кінострічки лежить історія молодого лейтенанта, який закохується в дружину полковника, свого командира, який залишив заради молодої красуні всою колишню сім'ю.
Чим закінчаться ця історії про любовному багатокутнику в замкнутому просторі військового містечка?

Романтичні комедії 2012-2013


Фільм: Гірко!


Легка романтична комедія про весілля Наталі і Роми, в основі якої лежить конфлікт поколінь. Наташа мріє вийти заміж на березі моря в стилі мультфільму «Русалонька». Батько дівчини хоче організувати захід у шикарному ресторані з занудними обрядами. Зрозумівши, що тата неможливо переконати, молоді вирішують зіграти відразу два весілля: одну для батьків і родичів, а потім таємно втекти і влаштувати своє свято. Але по безглуздій випадковості обидва свята сливаються воєдино.

Любов у Великому місті 3


Наступний фільм - третю частину кінокартини Любов у Великому місті. На цей раз головні улюблені героїні вирішують відпочити і ненадовго залишити батьків з дітьми. Але виявляється, виховання - це складний і серйозний процес. Папи не справляються і випадково просять Святого Валентина, щоб їхні діти стали дорослими. Так, вранці татуся прокидаються і з жахом бачать перед собою підлітків Чим закінчиться ця весела історія, сміться самі.

Самі смішні і зворушливі російські романтичні комедії

Ось це любов!


Дві москвички Маша і Карина відправляються в ділову поїздку до Білорусі. У подорожі дівчата милуються природою і знайомляться з культурою країни, а ще зустрічають свою любов. У фільмі глядачі побачать пригоди героїнь, наповнені гумором і несподіваними подіями.