Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як намалювати руку

Як намалювати руку

Додано: 30.03.14
Як намалювати рукуУ цьому уроці, я пропоную намалювати руку в класичному її становищі - разжатие пальці, долонею вниз. Можливо, вам потрібно намалювати руку, стиснуту в кулак або руку долонею вгору. Або намалювати з'єднуються руки, як на фоновому малюнку. У будь-якому випадку, це урок допоможе вам малювати руки.

Малювати руку дуже зручно, оскільки однією рукою ви малюєте, а іншу можна змальовувати.
Вивчіть спочатку уважно вашу руку, зверніть увагу на довжину пальців, пропорції руки.
Можна навіть окреслити контури руки, якщо ви збираєтеся її намалювати в натуральну величину.

1. Розмітка контуру руки

Як намалювати руку


Дійсно, якщо вам потрібно намалювати руку на весь аркуш паперу, то простіше обрисувати контур вашої руки, а потім, використовуючи деякі поради з цього уроку лише додати деталі.
Якщо вам потрібно намалювати руку в зменшеному масштабі, то поставте спочатку дві точки для зап'ястя руки і п'ять точок для пальців.
Зверніть увагу, що не вказівний, а середній палець на руці найдовший.

2. Прямі контурні лінії пальців

Як намалювати руку


Довжина пальців руки буває різною. Кажуть, дуже довгі пальці у музикантів. У дворян довгі і тонкі пальці підкреслювали аристократичне походження. Може бути, але ми будемо малювати звичайну руку, тому розділіть відрізок, де буде мізинець навпіл, і проведіть від неї лінію, паралельно намічених раніше точок.
Для великого пальця накресліть прямокутний контур.

3. Намалюйте реальні контури пальців руки

Як намалювати руку


На цьому етапі вам потрібно лише обвести олівцем прямолінійні контури пальців і додати їм реальні форми. Можливо, ці попередні контури виявляться неточними, тоді, форму кожного пальця можна уточнити окремо.

4. Загальна контурна лінія руки

Як намалювати руку


На цьому кроці можна підкоригувати контури пальців. Зробити глибше "кут" для великого пальця, але можна залишити і початковий контур, на ваш розсуд.
Зробіть розмітку фаланг і видаліть з малюнка зайві контурні лінії.

5. Малюнок руки майже закінчений

Як намалювати руку


Насамперед, намалюйте на руці нігті на пальцях. Виділіть кількома штрихами суглоби пальців і можна сказати, малюнок руки закінчений. Залишиться лише намалювати кілька деталей в наступному кроці.

6. Як намалювати руку. Тіні

Як намалювати руку


У людини руки в суглобах мають "зморшки" або складки, які розтягуються, коли пальці стискаються, зробіть ці ділянки більш темними. Між пальцями є область, яку також потрібно виділити. Щоб рука виглядала на малюнку об'ємною, можна частину ліній контуру зробити темніше і товщі. У такому разі виберіть, з якого боку у вас буде джерело освітлення.

Може здатися, що малювати руку зовсім нескладно. Спробуйте намалювати, а після порівняйте свою руку з цим малюнком.