Корисні поради
на всі випадки життя
» » Едуард значення імені

Едуард значення імені

Додано: 11.04.14
Рубрика: Різне
Едуард значення іменіЕлегантне і дещо навіть аристократичне ім'я Едуард (або Едвард, як воно частіше звучить в західних країнах) перекладається як «охороняє свої володіння» або «страж власності». Це ім'я давалося нащадкам сімей, наближених до королівського двору, і безпосередньо монаршим спадкоємцям. Людина, що носить ім'я Едуард, мимоволі відчуває і несе себе кілька піднесено і аристократично.

Знак Зодіаку: Козеріг

Число удачі: 9

Колір успіху: сірий і коричневий

Рослини удачі: дуб і маргаритка

Тварина-покровитель: сокіл

Талісман: сердолік


Значення імені Едуард для характеру

Юний хлопчик на ім'я Едуард сповнений енергії і цікавості - йому цікава буквально будь-яка дрібниця, від принципів розмноження земляних черв'яків до таємниць світобудови. Причому багато з того, що його посіло, він прагне випробувати на собі, тому з цим малюком слід тримати вухо гостро. З цієї ж причини у Едуарда практично немає проблем із освітою - він легко засвоює інформацію, особливо якщо вона його зацікавила. При належному завзятті і посидючості з нього може вирости видатний вчений, медик або архітектор.

Батькам маленького Едуарда слід звернути особливу увагу на здоров'я дитини - він вкрай піддається різноманітним простудних захворювань, тому має сенс з раннього віку зайнятися його загартовуванням і зміцнення імунної системи.

Підростаючи, Едуард не втрачає схильності до пізнання навколишнього світу, але одночасно з цим набуває просто неймовірну сексуальну енергію. Можна сказати, що це ім'я найсильнішим чином впливає на лібідо чоловіків, бо саме Эдуардов можна назвати найсексуальнішими чоловіками серед усіх імен. В юності їх запал часто стримують виховання, суспільна мораль і інші штучні обмеження, які можуть в кінцевому підсумку перерости в серйозні комплекси. Але з віком, як правило, Едуард розкривається і не особливо стримує себе, зовні дотримуючись загальноприйнятих норм і правил, але маючи стійке переконання, що практично ніхто в світі їх не дотримується.

З точки зору характеру Едуарда можна назвати людиною швидше м'якотілим і нерішучим, ніж пробивним. Він часто створює враження невтомного борця за справедливість і взагалі діяльної натури, але найчастіше це не йде далі розлогих міркувань. Але потрібно віддати належне Едуарду - його розумові та ораторські здібності можуть допомогти йому в досягненні майже будь-якої мети, якщо він знайде в собі сили і бажання її домагатися. У разі необхідності в ньому активізуються приховані потенціали, і тоді його вже важко буде зупинити на шляху до призначеної цілі.

Едуард зазвичай добродушний і навіть щедрий. Однак ця щедрість не добродійна - Едуард завжди буде пам'ятати про те, що йому повинні, і не забуде про це нагадати. Він досить швидко збуджується в емоційному плані, причому в поєднанні з досить сильно розвиненою інтуїцією і чуттям, часто призводить до дещо параноїдальним настроям. До речі, з цієї причини батькам Едіка доводиться з дитинства втихомирювати в ньому почуття гордині і переваги над однолітками, яких безперечно розумний і проникливий хлопчик з цим ім'ям часто вважає негідними своєї персони.

Едуард зазвичай відрізняється підвищеною комунікабельністю і позитивним настроєм, проте здатний різко змінитися, коли мова заходить про дотримання його безпосередніх інтересів - в цьому випадку у нього включається вроджений прагматизм, різкість і навіть деяка жорсткість у словах і діях.

Значення імені Едуард для сім'ї

Як ми вже говорили, Едуард - обличчястість досить інертна, що в кінцевому підсумку може призвести до досить пізнього створення сім'ї або виникнення в ній маси невирішених проблем. Щоб заохотити Едика на якісь конкретні дії, що вимагають великої віддачі і зусиль, потрібно практично здійснити чудо. З цієї причини в дружини Едуарду краще всього вибирати дівчину мудру, але вольову і напористу. Також вона повинна мати досить спокійним і терплячим вдачею, щоб стоїчно переносити його нервові зриви, систематичні істерики і схильність до депресивних станів на ґрунті незадоволеності життям. На цьому ж ґрунті Едік часто схиляється до вживання алкоголю, що може призвести до запоям і навіть алкоголізму, тому зловживати йому вкрай не рекомендується. Не особливо утруднюється Едвард і питаннями моралі, яку часто сприймає як пережиток сивої давнини і атавізм.

Хоча Едуард не особливо рішучий і наполегливий у питаннях сім'ї та побуту, в окремих ситуаціях, коли проблема вимагає кардинального і термінового вирішення, він здатний максимально мобілізуватися і в короткі терміни здійснити фактично неможливе.

Дітей Едуард виховує в дусі жорсткого покори і обожнювання батька. Урахувавши його цікавість і схильність до дослідів нащадки мають всі шанси отримати гідну освіту та досягти успіху в житті.

Значення імені Едуард для бізнесу

Підвищена товариськість Едуарда відіграє чи не головну роль в його діловому успіху, другою складовою якого є, безумовно, його гострий, допитливий і проникливий розум. Фірма, якій пощастило мати в співробітниках Едуарда, може цілком розраховувати на досить швидке і значне зростання активів завдяки його винахідливості і нестандартному мисленню. Завдяки їм цей співробітник здатний у досить скромні терміни піднятися високо по службовій драбині і зайняти найбільш імпонує йому керівну посаду.

У спілкуванні з діловими партнерами, Едуард виглядає миролюбним, поступливим і взагалі «душкою», проте ніколи не упустить жодного відсотка з того, що мав намір отримати. Особливо сильне враження цей ввічливий і чарівний в бесіді людина справляє на жінок, які інтуїтивно відчувають його сексуальну енергію. Тому вирушаючи на зустріч з Едуардом, слід бути готовим до побачення із зовні привабливим і милим, але по суті жорстким і раціональним людиною.