Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Олег

Значення імені Олег

Додано: 17.04.14
Рубрика: Різне
Значення імені ОлегІм'я Олег скандинавського походження і перекладається як «священний». На Стародавньої Русі воно стало відомим завдяки князеві Олегу, проте простих людей так не називали. Сьогодні це ім'я користується популярністю.

Вплив імені на характер Олег

Олег - суперечлива обличчястість, що проявляється вже в дитячі роки. Йому дуже складно приймати рішення, що зовні така поведінка може виглядати як капризи. Якщо батьки прагнуть допомогти своєму синові, вони не повинні надавати йому кілька варіантів і змушувати вибирати. Однак, постійні підказки - не найправильніше рішення, потрібно навчити дитину відповідальності.

Будучи хлопчиком, Олег легко піддається впливу і може пристраститися до шкідливих звичок, тому батьки повинно контролювати коло спілкування сина. В школі навчається добре, але в точних науках виявляє найбільші здібності. У нього аналітичний склад розуму, а схильність все піддавати аналізу проявляється скрізь і у всьому. Олегу притаманна зосередженість, яка дає високі результати в наукових заняттях. Спілкуватися з Олегом важко, так як його погляди не всім зрозумілі.

Володарі цього імені самовпевнені і демонструють свою перевагу. Але в душі його мучать сумніви, йому властива нерішучість, яку Олег вважає своїм головним недоліком. Воля поєднується з упертістю, що він не враховує думку оточуючих, важко порушимо, але із себе виходить рідко.

У Олега відмінно розвинене аналітичне мислення. Співрозмовника він здатен образити іронічним зауваженням. В дитинстві не варто дозволяти хлопчикові нешанобливо ставитися до інших людей. Дуже чутливий і врасливий. Хоче бути коханим, але з-за своєї гордості сам не в змозі висловити почуття. Дружні стосунки заводить важко. Чекає доказів відданості. Тільки в цьому випадку може стати вірним другом.

Ім'я Олег можна вибрати для хлопчика, який народився під знаком Овна. Їм обом властива дружелюбність і імпульсивність, тому під впливом Овна він буде більше відчувати, ніж думати, проявиться нетерплячість, невміння слухати інших, а також винахідливість та ініціативність.

Якщо вам потрібна допомога Олега, не варто описувати ситуацію емоційно, досить викласти факти в строгій послідовності і вислухати його резюме. Розташування Олега зможуть завоювати самодостатні обличчястості з хорошим почуттям гумору.

Вплив імені Олег на сімейні відносини

Мати є для Олега ідеалом жінки. Тому при виборі супутниці життя, насамперед, враховує риси характеру, притаманні його мамі. Якщо жінка не здатна це сприйняти, в родині будуть постійні скандали. З тещею у нього встановлюються спокійні відносини без прояву особливих почуттів. Олег - чоловік вірний, намагається допомагати дружині у всіх справах по господарству. Відносини з дітьми складаються непросто, він проявляє до них недостатньо щирості і теплоти, тому часто у них формується важкий характер.

Олег еротичний, пристрасний, здатний захопитися, але швидко згасає. Розчарування є причиною частих униний. Сексуальні захоплення - це спосіб знайти справжню любов, але Олег не зводить сенс життя до створення сім'ї і народження дітей. У сексі намагається самоствердитися, при цьому його ставлення можна назвати серйозним. Інтимна близькість для нього не більше, ніж розвага. Він боїться тривалих відносин, так як вони ведуть до шлюбу. Його сексуальну поведінку різне з кожною новою жінкою. Олег не любить стандартних ситуацій і строго регламентованого сексу. Багато що в його здібностях залежить від віри в себе, психологічного стану і здатності розслабитися. Олег не сприймає жінку як джерело сексуального задоволення. Він дуже чуйно сприймає зовнішні прояви: наскільки жінка акуратна, чистоплотна. Для нього має значення кожна дрібниця, і найменший непорядок здатний погасити в ньому бажання.

Значення імені Олег для кар'єри

У суспільстві Олег досягає стабільного положення, так як здатний досягти великих успіхів у будь-якій спеціальності. У Олега золоті руки, але його захоплення можуть зашкодити його кар'єрі.

Олег завжди знайде можливість заробити. У справах розважливий, але грамотно розпоряджатися грошима не вміє. У професійній сфері Олег вибирає самостійну, а не командну роботу. Він може бути програмістом, юристом, лікарем, викладачем в університеті, актором, масажистом. У творчих професіях Олег з усіх емоцій віддає перевагу гумору.

Ім'я Олег батьки зазвичай вибирають з-за його простоти, сильної енергетики, звучності. Воно добре гармонує з російськими по батькові та прізвищами, крім того, існує кілька зменшувально-пестливих форм імені: Олежик, Олежек, Олегушка, Олесик. Характер володарів цього імені в цілому не можна назвати важким, але негативні якості все ж присутні.