Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити електрошокер

Як зробити електрошокер

Додано: 29.11.14
Як зробити електрошокер


Зібрати електрошокер не складно. Потрібно тільки щоб у Вас голова була на плечах і руки були прямими, ну і природно пізнання в електроніці і пару радіо деталей. Словом, при бажанні пристрій може створити кожен, у кого і руки, і голова на місці. Все просто! Про те, як зробити електрошокер, мова піде далі.

Основу приладу складає перетворювач постійної напруги (Рис. 1). На виході приладу застосований помножувач на діодах КЦ-106 і конденсаторах 220 пФ х 10 кВ. Харчуванням служать 10 акумуляторів Д-055. З меншими - результат трохи гірше. Можна застосовувати і батареї "Крона" або "Корунд". Важливо мати 9 - 12 вольт. Акумулятори зручні тільки тим, що їх можна заряджати.

Як зробити електрошокер

Рис. 1 Електрошоковий засіб захисту
I - 2 x 14 діам. 05 - 08
II - 2 x 6 діам. 05 - 08
III - 5 - 8 тис. діам. 015 - 025

Дуже важливим елементом є трансформатор, який виготовлений з феритового сердечника (феритовий стрижень від радіоприймача діаметром 8 мм), але ефективніше працював трансформатор з фериту від ТВЗ - з "П"-подібного виготовлений брусок.

Правила намотування високовольтної обмотки - через кожну тисячу витків прокладається ізоляцію. Для межвитковой ізоляції застосовується стрічка ФУМ (фторопласт). Інші матеріали менш надійні.

Як зробити електрошокер

Рис. 2 Корпус приладу

Корпус виготовлений з пластмасової коробки відповідних розмірів - пластмасова упаковка від електропаяльника. Розміри оригіналу: 190 х 50 х 40 мм (см. фото). У корпусі зроблені перегородки з пластмаси між трансформатором і помножувачі, а також між електродами з боку пайки - запобіжні заходи, щоб уникнути проходження іскри всередині схеми (корпусу), що також оберігає трансформатор. З зовнішньої частини під електродами розташовані невеликі "вусики" з латуні для зменшення відстані між електродами - розряд утворюється між ними.