Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що подарувати на Новий рік тещі

Що подарувати на Новий рік тещі

Додано: 29.11.14
Рубрика: Новий рік 2015
Що подарувати на Новий рік тещі

Новий рік - очікуване свято для багатьох і радісний настрій виникає не тільки з приводу новорічного столу, але і подарунків, без яких ця зимова ніч не обходиться. Вони бувають різними: дорогими і милими, практичними і розкішними, але при їх виборі дарувальників об'єднує одне - бажання порадувати тієї людини, якій вони призначені. Що подарувати на Новий рік тещі? Якщо хочеться дійсно догодити людині, то підбирати подарунок потрібно заздалегідь, задумавшись про смакові переваги мами дружини.

Універсальні подарунки на новий рік тещі


Такі подарунки залежать від бюджету, але навіть якщо він більш ніж скромний, завжди можна подарувати набір кухонних рушників з зимової символікою або гель для душу, який холоду своїм ароматом нагадає про теплі сонячні дні.
Якщо сума, відведена на подарунки, більш велика, завжди можна вибрати щось із посуду: нову сковороду, каструлю в замін тієї, яка ще бачила тещу в юні роки, набір гарних ножів або чашок. Важливо лише підбирати подарунок так, щоб він був дійсно корисним, а не став окрасою полиць в шафі поруч з такими ж пильними чайними парами або набори келихів.
З цієї ж серії можна підібрати в якості новорічного подарунка тещі що-небудь з побутової техніки. Можливо, їй знадобиться електричний чайник або новий блендер, а може бути її порадує йогуртниця або фен.

Корисні подарунки на Новий рік тещі


Такі подарунки можна підібрати з урахуванням уподобань мами дружини. Якщо вона любить активний спосіб життя, то має сенс звернути увагу на абонементи у фітнес-клуб, басейн або ж відвідування салону краси, сауни, масажного центру.
З метою турботи про здоров'я завжди можна подарувати гарні і якісні вітаміни, які не завадять людині будь-якого віку і статі. А можна поговорити з дружиною, так як подарунок все одно буде сімейним, і дізнатися, що дійсно хотілося б отримати її мамі. Можливо, що відповідь лежить на поверхні і вся трудність з подарунком буде пов'язана лише з необхідністю його гарної упаковки, а не вибору.

Смачні подарунки


Дана група підійде для тих, хто категорично не знає, що подарувати на Новий рік тещі, так як у неї і так все є. Тому геть усе корисне і хай живе делікатесне! Дорогі цукерки, ікра, хороші сири, чаї та кава, алкогольні напої - варіантів того, з чого можна сформувати смачну подарункову корзину, досить багато. Для зовсім ледачих такі сьогодні вже в готовому вигляді пропонують багато магазинів.