Корисні поради
на всі випадки життя
» » Значення імені Єгор

Значення імені Єгор

Додано: 03.05.14
Рубрика: Різне
Значення імені ЄгорЄгор - це ім'я, яке прийшло в українську мову з грецької мови. Воно має значення «хлібороб». Народними варіантами цього імені вважаються Георгій і Юрій. Формами цього імені, які більш або менш часто використовуються сьогодні, є Гора, Жора, Єгорка, Гоша, Гога, Егоша, Егуня.

Характеристики імені Єгор:

Знак Зодіаку: Стрілець
Планета-покровитель: Юпітер
Колір: блакитний
Камінь-талісман: сапфір
Рослина: конвалія, тополя
Тварина: білий бик
День: середа
Пора року: осінь


Характер Єгора

Чоловік з цим ім'ям працьовитий і старанний, він любить порядок, прагне все розкласти по поличках. Дуже цінує і береже своїх близьких і не терпить брехні.

Характер Єгора нерідко псують буркотливість і запальність, які з часом можуть перейти в даний занудство. Вчиться непогано, але конфлікти з вчителем, який з якихось причин не сподобався, цілком вірогідні. Якщо таке сталося, і справа прийняло серйозний оборот, найкращий вихід для батьків - переведення дитини в іншу школу, оскільки відрізняючись впертістю і недовірливістю, налагодити відносини з «кривдником» Єгор навряд чи зможе.

До негативних рис характеру володарів цього імені можна віднести також настирливість, яка нерідко відштовхує від нього оточуючих людей.

Відрізняють Єгора такі риси як практичність, одержимість, діловитість. В більшості випадків власники цього імені - люди глибинних емоцій.

Відносини Єгора

Володар імені Єгор залишається вірним обраній жінки протягом всього життя. Головне якість, що його приваблює у представниць прекрасної статі, це скромність. Яскраво одягнені жінки з кричущим макіяжем його дратують і навіть обурюють. У відносинах із протилежною підлогою залишається простодушним. Всі його визнання серйозні і щирі, оскільки на обман він нездатний.

Незважаючи на те, що Єгор у жінок дуже цінує прямодушність, добропорядність і серйозність, він цілком може втратити спокій і сон з-за жінки з протилежним характером.

З Єгоров виходять чудові сім'янини і зразкові господарі. Якщо дружина буде намагатися заявити про свій лідерський положенні, чоловік з цим ім'ям особливо заперечувати не буде. Однак у по-справжньому серйозних питаннях він здатний проявити твердість і наполегливість.

Для вдалого шлюбу йому краще зв'язати свої стосунки з жінкою на ім'я Надія, Пекла, Аврора, Євгенія, Віра, Ніна, Римма, Яна, Тетяна. Щоб не допустити невдачі в сімейних стосунках, слід уникати серйозних зв'язків з Валерією, Агнією, Варварою, Єлизаветою, Галиною, Людмилою, Поліною і Майєю.

Реалізація Єгора

Єгор - це людина, яка володіє хорошими діловими якостями, наділений здатністю знаходити вихід з практично будь-якого скрутного становища. Егори рідко зупиняються на досягнутому, іноді можуть перегнути палицю, але здоровий глузд все ж візьме верх. Якщо чоловік ім'ям Єгор стане начальником, то своїх підлеглих він цілком можливо буде довго відчитувати за будь-які помилки.