Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити манікюр в домашніх умовах

Як зробити манікюр в домашніх умовах

Додано: 23.12.14
Доглянуті жіночі руки привертають увагу і багато можуть сказати про їх власниці. Турбота про руках повинна бути щоденною, а гігієнічний манікюр необхідно проводити не рідше одного разу в 2 тижні. Професійний манікюр вимагає чималих регулярних матеріальних витрат і наявності вільного часу. Якісний манікюр цілком під силу зробити в домашніх умовах.
1 Для самостійного манікюру потрібні інструменти і матеріали. А також на певний період часу для тренувань і, що називається, «набити руку». В домашніх умовах можна виконати обрізний, європейський і апаратний манікюр. Виконувати будь-який вид манікюру потрібно акуратно в цілях профілактики механічних ушкоджень шкіри та нігтьової пластинки.
Як зробити манікюр в домашніх умовах

2 Обрізний манікюр - поширений догляд за нігтями. Знадобляться такі інструменти: щипці для манікюру, лопатка, дерев'яна паличка, ванночка, рідке мило, скляна пилочка для шліфування нігтя. Зарекомендували на ринку манікюрних інструментів виробники: Сталекс, Мертц. Техніка виконання:

 • надайте сухим нігтям форму, використовуючи щипці. Ними потрібно обрізати бічні сторони нігтя. Потім використовуйте скляну пилочку. Саме такий вид пилочки м'яко обробляє ніготь і піддається гігієнічної стерилізації. Обробка відбувається від мізинця до великого пальця.

 • Опустіть пальці однієї руки в теплу ванну з рідким милом і распарьте шкіру протягом 2 хвилин.

 • Лопаткою очистіть бічні сторони нігтя і підніміть кутикулу.

 • Дерев'яною паличкою очистіть відрослий ніготь і відсуньте кутикулу.

 • Тепер необхідно зняти наросшую шкіру з допомогою манікюрних щипців. Вони повинні бути гострими і в закритому стані не має бути видно просвіт між лезами. Обрізайте по колу, однаковою товщиною, однією смугою.

 • При бажанні можна виконати пілінг скрабом або самомасаж: від нігтів до зап'ястя проводите розтирання і розминання пальців. Крем не повинен потрапляти на нігтьову пластину.

 • Обробіть нігті шліфувальної пилою і надайте блиск прозорим лаком.


 • Як зробити манікюр в домашніх умовах


  3 Європейський манікюр виключає використання металевих інструментів. Знадобляться засоби для видалення кутикули: Евелін, Нігтик, Ейвон і інші, масло для пом'якшення шкіри, дерев'яна паличка і пилочки для корекції і шліфування. Виконання:

 • нанесіть засіб для видалення кутикули пензлем, дотримуючись інструкції до препарату, утримуйте його вказаний час;

 • дерев'яною паличкою очистіть відмерлу шкіру і кутикулу;

 • надайте форму нігтям за допомогою пилочки і відшліфуйте.


 • Як зробити манікюр в домашніх умовах

  4 Апаратний манікюр передбачає наявність спеціальної машини, які відрізняються комплектацією насадок і потужністю.Якщо насадки можна вибрати тільки найнеобхідніші, то на потужності економити не варто. Малопотужний апарат просто не зможе подолати наявність загрубілої шкіри. Спочатку використовуйте насадки для додання форми нігтя. Потім видаліть наросшую шкіру і кутикулу. Процедуру потрібно проводити акуратно, не торкаючись насадкою до нігтьової пластини і не дуже натискаючи на шкіру - можливі пошкодження, появи борозенок. Останнім етапом обробки нігтя апаратом є шліфування і додання блиску. Відзначено, що при регулярному виконанні апаратного манікюру кутикула в кілька разів повільніше наростає.
  Як зробити манікюр в домашніх умовах

  5 Завершенням процедури проведення манікюру є покриття. Існує велика кількість цікавих технік: французьке покриття, місячне, нанесення малюнків і стразів, покриття гель-лаком і т. д. Під лак наносять основу, яка вирівнює поверхню нігтя. Моделюють покриття і наносять закріплювач для стійкого ефекту.
  Як зробити манікюр в домашніх умовах

  Вийде не всі і не відразу, але призвичаївшись виконувати техніку обраного виду манікюру, з'явиться можливість створювати інсмідуальні образи і міняти їх за настроєм. При цьому не потрібно витрачати великі кошти, адже всі ви зробите самостійно.