Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як у Ворді перевірити орфографію?

Як у Ворді перевірити орфографію?

Як у Ворді перевірити орфографію?
Сучасні програми володіють дуже корисною функцією перевірки орфографії та граматики в набираються користувачем текстах. Не є винятком у цьому плані і текстовий редактор Word, що входить в пакет програм Microsoft Оffice і володіє широкими можливостями для перевірки правопису в документах. Крім безпосереднього виявлення помилок Ворд також дозволяє виправити їх різними способами. Перевірка орфографії і граматики включена в текстовому редакторі Ворд за замовчуванням. Під час введення тексту Ворд автоматично аналізує введені пропозиції та порівнює їх зі своїм словником і в разі виявлення виділяє орфографічні помилка червоною хвилястою лінією, а граматичні - зеленою.

Якщо з якихось причин орфографія не перевіряється автоматично, то необхідно перевірити параметри текстового редактора Ворд, що стосуються перевірки правопису.

Щоб зробити це в Word 2007 натисніть кнопку з логотипом Office в лівому верхньому кутку програми і у спливаючому вікні, натисніть кнопку Параметри Word .

Як у Ворді перевірити орфографію?

У вікні у лівій частині виберіть групу Правопис і перевірте, щоб були встановлені галочки на пунктах: Автоматично перевіряти орфографію , Автоматично перевіряти граматику і Також перевіряти орфографію .

Як у Ворді перевірити орфографію?

Також можна запустити перевірку орфографії і граматики вручну, якщо натиснути клавішу F7 на клавіатурі або натиснути відповідну кнопку в Ворді.

Як у Ворді перевірити орфографію?

У вікні, буде показана перша знайдена у документі помилка починаючи з курсора. В залежності від виду знайденої помилки інструмент перевірки правопису може запропонувати замінити слово на правильний варіант написання, якщо він знайде в словнику, пропустити дану помилку або додати знайдене слово у вбудований в програму словник.

Як у Ворді перевірити орфографію?

Останній варіант використовується в тих випадках, коли ви впевнені у правописі слова, але воно не міститься у внутрішньому словнику програми з-за того, що досить рідкісне і специфічне.

Як у Ворді перевірити орфографію?

Після перевірки всіх знайдених помилок у документі в ручному режимі ви повинні побачити повідомлення Перевірка правопису в документі завершена.

Як у Ворді перевірити орфографію?

На цьому перевірку орфографії в Ворді можна вважати успішно завершеною.