Корисні поради
на всі випадки життя
» » Касетний кондиціонер

Касетний кондиціонер

Додано: 04.01.15
Касетний кондиціонер
Коли мова йде про те, що потрібно регулювати температуру просторого приміщення, в більшості випадків вибір робиться на користь придбання та встановлення касетного кондиціонера. Він добре справляється зі своїм завданням в офісах, магазинах, залах, місцях громадського харчування і великогабаритному житло, рівномірно розподіляючи подається повітря.

Кондиціонер касетний - особливості


Пристрій касетного кондиціонера засноване не двох блоках, один розміщується за межами кондиціонованого простору (зазвичай на зовнішній стіні), інший - всередині. Касетний кондиціонер - це стельовий кондиціонер, для його кріплення обов'язковий підвісна стеля. Установка касетного кондиціонера стає можливою тоді, коли відстань міжстельового простору коливається в межах 25-40см, в залежності від обраної моделі. Для установки на стелі підходять канальні і касетні кондиціонери, але на відміну від канальні, касетні спліт-системи подають повітря через нижню панель, де передбачені розподільні жалюзі. Зазвичай кондиціонери касетного типу наділені стандартними функціями: підвищення і зниження температури повітря, очищення фільтрами і вентиляція. Керувати силою і рухом потоків повітря можна за допомогою пульта дистанційного керування.

Плюси і мінуси касетного кондиціонера


До плюсів касетної системи кондиціонування можна віднести наступні показники:

 • Касетний кондиціонер рухає повітря одночасно в чотири напрямки, що призводить до швидкого досягнення потрібної температури. Також можливість блокувати подачу в певні сторони і регулювати напрямок потоку з допомогою мобільних жалюзі, робить роботу кондиціонера комфортною для людей, що знаходяться в приміщенні.

 • Принцип роботи касетного кондиціонера знижує витрати на кліматичний контроль, оскільки поодинці справляється з повітрообміном у великих приміщеннях, де довелося б встановити 2-3 настінні спліт-системи.

 • Зовнішня панель стельового блоку не псує інтер'єр приміщення, непомітно монтируясь в стелю і демонструючи тільки декоративну решітку, розмір якої відповідає параметрам звичайної оздоблювальної плитки для стелі 600 x 600 мм.

 • Деякі моделі мають функцію подачі вуличного повітря.

 • Касетні кондиціонери працюють абсолютно безшумно.


 • У категорії мінусів можна відзначити наступні пункти:

 • Встановити такого роду кондиціонер можливо виключно в простір підвісної стелі.

 • Для результативної роботи касетного кондиціонера потрібно висота приміщення мінімум 3 метри.

 • Такий плюс подача свіжого повітря відносний, оскільки його частка може становити лише десяту частину всього потоку.
 • Касетний кондиціонер


  Що врахувати, вибираючи касетний кондиціонер?


  Якщо всі умови, необхідні для монтажу кліматичної системи касетного типу дотримані, то його вибір може визначатися типом пристрою. Приміром, інверторні касетні кондиціонери переважно тих, що працюють без інвертора, оскільки здатні швидше створювати потрібну температуру в приміщенні, працюють тихіше й економічніше. Також можна відшукати касетний кондиціонер з подачею повітря не в чотири сторони, а на одну-дві, для деяких приміщень це буде доцільніше і економічніше.
  Не залежно від того, яку модель і якого виробника ви віддасте перевагу, важливо, щоб установка і чистка касетного кондиціонера здійснювалися тільки професіоналами - це продовжить термін і якість служби системи. Самостійно можна стежити за чистотою зовнішньої декоративної панелі, вона легко знімається і легко миється.