Корисні поради
на всі випадки життя
» » Різновиди вівчарок

Різновиди вівчарок

Додано: 10.01.15
Рубрика: Різне
Різновиди вівчарок
Вівчарки - це величезна група порід собак. В основному вони служать вартової, пастушої і розшукової служби. Здавна ці тварини охороняли овець мешкали в горах і рівнинах, переносили жаркий спеку і холодні зими, ночували на відкритому просторі, бігали в густій траві і по слизькому льоду. Не всі різновиди порід вівчарок зберегли свій первісний вигляд, але абсолютно всі вони залишилися справжніми вівчарками.
Практично всі різновиди вівчарок розподілені на конкретні види, які групують собак за певними стандартами і типажами. Ми звикли асоціювати вівчарку з великої чорно-коричневою обличчяною, яку називаємо німецької. Але сьогодні налічується більше сорока різновидів вівчарок. Сьогодні ми поговоримо про часто зустрічаються породах.

Різновиди німецьких вівчарок


Існує безліч підвидів німецьких вівчарок: американська, англійська, чеська, німецька східна, королевська. Всі вони були виведені шляхом схрещування різних порід для застосування в різних видах діяльності. Найпопулярнішою породою є німецька вівчарка .
Різновиди вівчарок


  • Різновид середньоазіатської вівчарки. Правильна назва середньоазіатської вівчарки - туркменський алабай . Вони часто зустрічаються в Середній Азії, а також на території між Українськими землями і Сибіром. З-за своєї витривалості алабаї вважаються кращими сторожами і охоронцями.

  • Різновиди вівчарок

  • Різновиди кавказьких вівчарок. Типи кавказців: Азербайджанський, Грузинський, Вірменський, Гірський і Степової. Вони відрізняються між собою масивністю і забарвленням.

  • Різновиди вівчарок

  • Різновиди бельгійської вівчарки. Бельгійських вівчарок поділяють на такі види: малінуа (короткошерста руда собака), грюнендаль (довгошерста гладка обличчяна чорного забарвлення), лакенуа (собака з жорстким шерстю) і тервюрен (схожий на грюнендаль тільки має яскраво-червоне забарвлення).

  • Різновиди вівчарок


    Вівчарки - великі, розумні, сильні тварини, які були покликані людиною охороняти житла, шукати зниклих без вести людей чи загублені предмети. Вони легко вчаться, собаки, віддані друзі, а в родині зарекомендували себе добрими і чуйними вихованцями.