Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вівчарки - породи

Вівчарки - породи

Додано: 10.01.15
Рубрика: Різне
Вівчарки - породи
Немає людини, який залишався байдужим до вівчарок. Ці розумні істоти нас не перестають дивувати. Які бувають породи вівчарок за описом і наскільки підходять для вас, вирішуйте самі.

Найпоширеніші породи вівчарок


Німецька вівчарка вважається універсальною породою собак, до того ж входить в рейтинг однією з найрозумніших. Найбільш часто ми звикли бачити її в ролі службової собаки. Вона має спокійний і врівноважений характер, відмінно піддається дресируванню. Кращі її якості проявляються, якщо у собаки один господар. Легше, ніж інші види порід німецька вівчарка приймає факт зміни господаря. Саме тому найчастіше ми бачимо цих собак на службі в армії, поліції, охороні. Німецька вівчарка відмінно знаходить контакт з дітьми і є відданим і безстрашним іншому сліпій людині.
Вівчарки - породи


Однією з найбільш великих порід вважають кавказьку вівчарку . Іноді її вага досягає 70 кг, а зріст 75 см. Невибагливий в утриманні, смілива і рішуча ця собака використовується в якості охоронця і сторожа. За потужним виглядом ховається добра душа. Вона вкрай рідко може дозволити собі образити собаку менше і слабкіше себе, але, усвідомлюючи свою міць, домагається лідерства серед рівних. Беззавітно віддана своєму господареві, тільки йому вівчарка дозволить дресирувати себе, і тільки його команди виконує. Найпопулярнішим є довгошерстий тип кавказької вівчарки.
Вівчарки - породи


Порода східноєвропейська вівчарка була виведена з німецької вівчарки і закріплена в 1964 році. Зазвичай у цих собак зі своїми господарями взаємна любов і прихильність. Їх можна зустріти на службі у збройних силах, в охорону, як поводирів.
Вівчарки - породи


Середньоазіатську вівчарку (алабай) людина виводив століттями, відбираючи кращі ознаки собак, стороживших овець. Витривалий і невибагливий, розумна і віддана вона найбільше цінується за охоронні якості. Порода собак азійська вівчарка нападає тільки на порушників кордону або коли відчуває загрозу для свого господаря. За межами території, що охороняється, вони досить добродушні.
Вівчарки - породи


Життєрадісним і веселим характером відрізняється швейцарська вівчарка. Вона не агресивна, легко піддається дресируванню і прекрасно знаходить спільну мову як з іншими тваринами, так і з усією сім'єю. Надійний охоронець, який дуже відповідально ставиться до своєї роботи - так характеризують швейцарську вівчарку при описі її породи. Комфортніше швейцарська вівчарка відчуває себе із - за своїх крупних розмірів при вмісті в приватному будинку. А її незвичайний білий колір, як і вся порода, походить від німецької вівчарки.
Вівчарки - породи


Існує чотири типи бельгійських вівчарок, які відрізняються забарвленням і типом шерсті. Вони дуже енергійні, великі, мають мускулисте статура, володіють чудовою пам'яттю і легко піддаються дресируванню. Ці вівчарки вимагають постійної фізичного навантаження, мають миттєву реакція, що дозволяє їм нести службу в поліції. Порода собак бельгійська вівчарка не виносить грубого поводження.
Вівчарки - породи


Однією з найпопулярніших в світі вважається порода собак шотландська вівчарка (Колі). Це дуже добре миролюбна тварина, розумне і красиве. Вірний друг, нянька для дітей, так характеризують шотландську вівчарку. Вона відмінно справляється з роботою охоронця і поводиря. А фільм «Лессі» зробив Коллі знаменитою.
Вівчарки - породи


Працьовитою і рухомий вважається порода собак австралійська вівчарка. Вона володіє колосальною енергією, тому для утримання вимагає простору. Хороший учень, прекрасний сторож, пастух і багатьма іншими позитивними властивостями наділила її природа. Австралійка не виносить самотності й брутальності, а її інтелект буде вас дивувати і вражати. Її здібності цінуються працівниками поліції при пошуку наркотиків та під час рятувальних робіт.
Вівчарки - породи