Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ісландська собака

Ісландська собака

Додано: 11.01.15
Рубрика: Різне
Ісландська собака
Якщо ви шукаєте відданого, розумного, надійного друга, то собака ісландської породи (ісландська вівчарка) - це той вихованець, який вам потрібен. Заводчики відверто кажуть, що недоліків і труднощів у догляді за ісландської собакою помічено не було.
Про існування даної породи стало відомо в минулому столітті. Цих тварин по праву вважають дуже надійними, на них можна покластися. Зовні ісландські вівчарки схожі на норвезьких бухундов і фінських шпіців.
Після того, як ісландська собака з батьківщини була завезена у Великобританії, вона стала основою для виведення нових порід - вельш-коргі і вівчарки коллі .
Опис
Представники породи ісландських собак ставляться до тварин середніх розмірів. Їх висота в холці не повинна перевищувати 48 сантиметрів. Шерсть у цих вівчарок середньої довжини, пухнаста з невеликим, але густим підшерстям, а забарвлення ісландської собаки може бути всіх відтінків рудого: від світлого до темного. Вуха у цих собак стоячі, а очі можуть бути карими або темно-карими. Статура міцна, кремезна. Пухнастий хвіст грайливо загнутий кільцем.
Особливістю характеру ісландської собаки є дружелюбність. Зустріти агресивно налаштованого представника цієї національної ісландської породи вкрай складно. Вихованець не терпить грубого і хамського поводження. Ці невибагливі тварини здатні жити в будь-яких умовах, а дресирування для них - задоволення.
Догляд
Містити ісландську собаку нескладно. Регулярно вичісуйте їй шерсть, підстригайте. Вихованець потребує далеких тривалих прогулянках і великої фізичної навантаженні, тому під час ранкових або вечірніх прогулянок беріть собаку з собою.
Питання з годуванням вирішується ще легше: ісландської собаці в день необхідно давати півтора стандартних раціону.