Корисні поради
на всі випадки життя
» » Бельгійська вівчарка малінуа

Бельгійська вівчарка малінуа

Додано: 11.01.15
Рубрика: Різне
Бельгійська вівчарка малінуа
Порода собак бельгійська вівчарка з'явилася ще в 19 столітті в Бельгії. Саме там вперше ця собака була визнана кращою пастушої породою і отримала назву бельгійська пастуший собака. На сьогоднішній день бельгійська вівчарка відома, як відмінний захисник і охоронець, як універсальна службова собака.

Опис і стандарт бельгійської вівчарки


За своїм зовнішнім виглядом собака бельгійська вівчарка справляє враження сильної, мускулистими. Її тіло дійсно дуже потужний, але досить гармонійно складена. Якщо ви будете оцінювати силует собаки, то він повинен вписуватися в квадрат.
Груди бельгійської вівчарки добре розвинена, спускається до рівня ліктів. Лапи довгі, прямі, на вигляд не важкі. Морда загострена, розміром трохи більше половини голови. Голова бельгійської вівчарки високо піднята, вуха гострі, стоячі. Висота в холці у вівчарок досягає 58-62 см.
Розрізняють кілька різновидів породи:

 • малінуа;

 • тервюрен;

 • грюнендаль;

 • лакенуа.


 • Бельгійська вівчарка малінуа має густу щільно прилеглу шерсть з помітним підшерстям. Для малінуа допускається забарвлення палева з чорним малюнком, що означає чорний кінчик волосини. Такий малюнок не повинен виділятися у вигляді плям або смуг, він повинен просто відтіняти основний колір забарвлення.
  Бельгійська вівчарка тервюрен має більш пухнасту шерсть помірної довжини з помітним коміром на шиї. Що стосується кольору, то тут зустрічаються собаки палеві з чорним малюнком і сірі з чорним малюнком. Кращою є палева забарвлення, чорний малюнок на якій також не повинен бути виражений у вигляді смуг або плям.
  Бельгійська вівчарка лакенуа відрізняється від інших жорсткої грубою шерстю довжиною 5-6 див Така короткошерста бельгійська вівчарка має палеве забарвлення з чорним малюнком, який може затемняться до червоно-рудого. За рахунок своєї жорсткої вовни собака має виражені вуса, брови, бороду на морді.
  Грюнендаль - абсолютно чорна бельгійська вівчарка. Її шерсть досить довга, густа і більш м'яка, ніж у інших представників породи.

  Характеристика бельгійської вівчарки


  За своєю природою бельгійська вівчарка має характер врівноважений і досить спокійний. Вона сміла, слухняна і віддана господареві. У спілкуванні собака дружелюбна і не проявляє агресії, у тому числі при контакті з дітьми, якщо ті не ведуть себе агресивно по відношенню до неї.
  Дресирування бельгійської вівчарки не викличе проблем: собаки цієї породи наділені розумом і тямущістю від природи. Однак важливо дресирувати не брутальністю і жорстокістю, а заохоченням правильної поведінки, у такому разі собака буде швидко розуміти, що хоче від неї господар. Дресирування краще починати з самого раннього віку і робити цей процес поетапним, логічним і постійним.
  Бельгійська вівчарка малінуа
  Бельгійська вівчарка любить активний спосіб життя, рухливі ігри, тривалі прогулянки. Собака має невибагливий вдачу і привчена до життя на вулиці (у вольєрі). Бельгійська вівчарка може жити в квартирі, але не забувайте про достатній кількості фізичної активності. Собака з задоволенням прийме участь в ваших прогулянках, пробіжках або виїзди на дачу.
  Цуценята бельгійської вівчарки, як і дорослі собаки, вимагають регулярного догляду за шерстю. Рекомендується вичісувати її спеціальною щіткою. Мити собаку потрібно по мірі забруднення.
  Щоб виростити виховану і красиву бельгійську вівчарку, з дитинства приділяйте увагу правильному збалансованому харчуванню (сухий або натуральний корм), постійної дресируванню і достатньої фізичної активності.