Корисні поради
на всі випадки життя
» » 3D панелі в інтер'єрі

3D панелі в інтер'єрі

Додано: 21.01.15
Рубрика: Ремонт
3D панелі в інтер'єрі

Кожен з нас, починаючи у своїй квартирі ремонт, мріє не тільки трохи змінити обстановку, але і зробити її витонченою, сучасної, індивідуальної. Добре, щоб при цьому в будинку було затишно, а різні декоративні новинки гармонійно вписувалися в інтер'єр. Зараз існує безліч способів обробки стін. З'явилися нещодавно у нас на ринку 3D дизайнерські стінові панелі дозволяють не тільки втілити будь-яку архітектурну завдання, і вирішити відразу декілька наболілих питань.

3D панелі надзвичайно легко монтуються. Їх без праці можна встановити на будь-яку рівну поверхню - штукатурку, цеглу, бетон, шпакльовану поверхню, гіпсокартонні перегородки. Зараз є широкий вибір рельєфних форм і фарб, різні стійкі до негативних впливів матеріали. Все це дозволяє застосовувати 3D панелі для прикраси вітальні, кухні або навіть ванної кімнати. Саме кріплення панелі на стіну проводиться за допомогою спеціального клею, що може виконати будь-майстер. Можна використовувати установку на алюмінієвий профіль, що дозволяє не виробляти фінішну обробку стін.

Види декоративних 3D панелей для стін
 • 3D панелі з гіпсу . Цей чудовий матеріал здавна застосовується для декорування приміщень. Він з роками не змінює своєї форми, має високу пожежостійкість. При його виробництві не застосовуються ніякі шкідливі речовини, тому використовувати дані панелі можна в будь-якому житловому приміщенні. Кріпляться вони за допомогою рідких цвяхів або саморезов. При бажанні господарі можуть пофарбувати поверхню акрилової фарбою або будь-якими іншими складами.

 • 3D панелі в інтер'єрі


  3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі


 • 3D дерев'яні панелі . Їх зазвичай вибирають заможні люди, які віддають перевагу класичний інтер'єр. Сучасні верстати дають можливість швидко створювати на поверхні будь-які унікальні малюнки, повторюючи рельєф на наступній заготівлі до найдрібніших деталей. Цього неможливо було досягти при ручній роботі. Цілісний деревний масив має високу вартість, але він завжди буде залишатися еталоном для тих, хто любить чистоту й екологічність.

 • 3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі


 • 3D панелі з бамбука . Вас не повинно бентежити назва - це хоч і легкий, але досить міцний матеріал. Роблять їх з подрібнених пагонів цієї рослини, що робить продукцію значно дешевше, ніж при використанні цілісного деревного масиву. Різноманітні рельєфні форми дозволяють застосовувати дані панелі, як в офісі, так і для прикраси будь-якої квартири або заміського будинку.

 • 3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі


 • Панелі ПВХ 3D . Матеріал цей перевірений - міцний, водонепроникний, стійкий, простий у догляді і не дорогий. Демократична ціна робить їх доступними для будь-якого споживача. До плюсів даних панелей слід віднести легкий вага, а також можливість імітувати будь-який будівельний матеріал - плитку, мозаїку, цегла та інші.

 • 3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі


 • 3D панелі МДФ . Зараз вироби з цільної деревини зазвичай коштують дорого, і тому найчастіше виробники використовую комбінації з цінних порід і шпону. Це робить панелі не тільки більш дешевими, але більш стійкими до вологості повітря і перепадів температур. Рельєф може бути різноманітним - імітація старого дерева , венге, корінь чорного дерева, дуб, інші породи деревини, різні химерні візерунки.

 • 3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі

  3D панелі в інтер'єрі