Корисні поради
на всі випадки життя
» » Господарське мило для обличчя

Господарське мило для обличчя

Додано: 08.02.15
Господарське мило для обличчя
Зараз не кожна жінка використовує господарське мило навіть для прання, адже воно має не такий приємний запах і зовнішній вигляд, як сучасна продукція. Тим не менш, це засіб, як і раніше залишається одним з найкращих методів поліпшити стан шкіри. Використовувати господарське мило для обличчя рекомендують як косметологи, так і дерматологи завдяки його особливим складом і властивостями.

Користь господарського мила для шкіри обличчя


Головною перевагою даного засобу є його натуральність. Справа в тому, що в господарське мило не додають сульфатів, барвників, парабенів, синтетичних інгредієнтів і поверхнево активних речовин. У його складі виключно лугу і жири (в межах 72%).
Таким чином, господарське мило активно бореться з бактеріями, що якісно очищає шкіру і відлущує мертві клітини епідермісу.
Цікавою особливістю продукту вважається його здатність прискорювати эпитализацию тканин. Регулярне використання дозволяє ран швидше гоїтися, перешкоджає утворенню рубців .

Чи можна мити обличчя господарським милом?


Незважаючи на перераховані вище переваги кошти, постійне умивання обличчя господарським милом - не корисна процедура. Висока концентрація лугів в ньому негативно позначається на місцевий імунітет шкіри, так як дані компоненти иссушают поверхню епідермісу, усуваючи захисний жировий шар. В результаті, на обличчі виникає роздратування, лущення і гіперемія.
Правильний спосіб застосування господарського мила полягає в точковому нанесенні засобу на деякі ділянки шкіри. Відомо, що продукт ефективно бореться із запальними процесами, тому регулярне використання його від акне зменшує кількість висипань, розмір прищів і зупиняє освіта гною.
Крім того, можна додавати господарське мило в спеціальну очищувальну маску:

  • На дрібній тертці натерти невелику кількість свого продукту.

  • Господарське мило для обличчя
  • Нагріти на водяній бані і збити віночком до утворення піни.

  • Додати в масу 1 чайну ложку харчової соди.

  • Акуратно змішати інгредієнти.

  • Нанести маску на обличчя, залишити на півгодини.

  • Змити великою кількістю теплої води.


  • Така процедура допомагає глибоко очистити пори і трохи відбілити шкіру.
    Більш простий спосіб - 1 раз в тиждень намилювати обличчя піною даного засобу, залишати на 5 хвилин, після чого ретельно змити водою.