Корисні поради
на всі випадки життя
» » Господарське мило від прищів

Господарське мило від прищів

Додано: 08.02.15
Господарське мило від прищів
Ще давним-давно наші бабусі активно використовували господарське мило не тільки для прання, але і в лікувальних цілях. Одним з таких застосувань є лікування прищів господарським милом. Тоді ще під рукою були тільки народні кошти, і звертатися за допомогою до хімії ніхто не думав. На сьогоднішній день таке мило досить широко застосовується в різних цілях. Не винятком є і косметологія. Господарське мило допомагає ефективно зняти запалення шкіри, тим самим знезаражуючи і очищаючи її. Багато дерматологи при наявності проблемою шкіри рекомендують вмиватися господарським милом хоча б два рази в тиждень.

Господарське мило для обличчя


Багато хто скаржиться, що при використанні господарського мила шкіра сохне і лущиться. Це явище цілком природне, так як після використання мила на шкірі створюється лужне середовище, що сприяє знищенню бактерій. Разом з водою луг змиває всю жирну основу обличчя, при цьому висушуючи шкіру. З одного боку це добре, оскільки в такому середовищі мікроби жити не можуть. Але, з іншого боку, суха шкіра обличчя - привід для додаткового догляду. У таких ситуаціях часто вдаються до засобів для зволоження і живлення, користуючись ними після застосування мила.
Можна використовувати наступну маску з господарським милом:

 • Необхідно натерти на тертці трохи господарського мила.

 • Стружку розводять теплою водою і доводять до піни.

 • Чайну ложку густої піни перемішують з чайною ложкою кухонної солі і наносять на обличчя.

 • Маску залишають для дії приблизно на 20 хвилин і змивають, після чого можна змастити обличчя кремом, щоб уникнути пересихання шкіри.


 • Така маска підійде для тих, хто більш лояльно переносить знежирення шкіри обличчя.

  Можна вмиватися господарським милом?


  Дане мило усуває запалення на шкірі, завдяки тому, що розщеплює жири. Прищ - це пробка з шкірного жиру, і при надмірному його наявності утворюються висипання. Такі явища закривають доступ повітря і перешкоджають природному обміну речовин до фолікулу шкіри. Господарське мило якраз усуває такі пробки і вимиває жир, тому після вмивання сальні залози починають нормально працювати. Після гігієнічної процедури прищ не рекомендується видавлювати, так як механічне пошкодження фолікула може призвести до повторного інфікування, як наслідок цього, з'являються нові висипання. При цьому суттєвим недоліком такого безпечного лікування прищів є пересушування шкіри. Дерматологи рекомендують обмивати не все обличчя, а наносити пінку точково саме на запалення. Умивати обличчя повністю можна лише один раз в тиждень, після чого змащувати шкіру нічним кремом. Можна використовувати звичайний дитячий крем. Таким чином, корисні властивості господарського мила будуть істотно помітні, а шкіра не буде страждати від сухості і лущення.
  Застосування господарського мила проти прищів дійсно допомагає, але не надає лікуючу дію на причину
  Господарське мило від прищів
  виникнення самих висипань. Постійна гігієна обличчя і ретельний догляд за шкірою не вирішить проблему постійного появи прищів. Тут потрібно глобальне обстеження з виявленням справжніх проблем виникнення висипань і відповідного лікування. Найчастіше прищі з'являються на тлі гормонального збою, або з-за неправильного обміну речовин. Якщо вчасно не зайнятися лікуванням, а тільки вдаватися до різних косметичних засобів, то висипання будуть з'являтися знову і знову, а шкіра від цього лише страждає. Можна мити обличчя господарським милом, але причина висипань все ж залишиться, відповідно остаточного результату без спеціального лікування не буде.