Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як написати лист президенту Росії Путіну особисто?

Як написати лист президенту Росії Путіну особисто?

Додано: 10.02.15
Рубрика: Цікаве
Як написати лист президенту Росії Путіну обличчясто?
Ніхто з пересічних громадян не може бути застрахований від такого моменту, коли йому просто необхідно буде поскаржитися на якусь несправедливість щодо дій або бездіяльності чиновників, попросити про якісь поліпшення у своєму житті, а також відчути себе захищеними правової машиною держави. В такому випадку, нерідко єдиною інстанцією, яка може допомогти громадянину відновити свої права, є президент Російської Федерації. Багато жителів нашої країни тільки махнуть рукою, дізнавшись про те, що главі нашої держави можна, а головне - потрібно писати! І це, безсумнівно, правда. Численні прес-конференції, а також обличчясті поїздки Володимира Володимировича в регіони говорять про те, що президенту абсолютно не все одно, як живе його народ, адже багато приватні випадки Путін бере виключно під обличчястий контроль.

Основні спобличчя зв'язку з президентом РФ
Кожен громадянин Російської Федерації, що живе в будь-якій точці країни, від Хабаровська до Калінінграда, може написати президенту своє послання. При тому абсолютно неважливо, скільки вам років, яке у вас фінансове становище, чи є у вашому розпорядженні персональний комп'ютер та доступ до мережі Інтернет. Розглянемо детальніше основні спобличчя відправки листів для глави держави.
Як написати лист президенту Росії Путіну обличчясто?

 • Відкритий лист на ім'я президента РФ. Дуже часто, вивчаючи новини в мережі Інтернет, ми натрапляємо на повідомлення про те, що якась група активістів написала лист президенту Росії на своїй сторінці у Всесвітній павутині. Відкритий лист, розміщене в мережі Інтернет, зможуть подивитися, оцінити, а головне - прокоментувати абсолютно всі бажаючі. У такому випадку варто пам'ятати, що всі правила оформлення офіційних листів на ім'я президента РФ зберігаються і при написанні відкритих листів. Тобто в них не повинна бути використана ненормативна лексика, погрози, образи.
  Пошта Росії. Одним із найбільш доступних для жителів нашої країни способів надсилання листа за допомогою пошти РФ. Для цього вам необхідно придбати звичайний конверт, який діє на території Росії, і поштові марки. Не забудьте, що ваше послання будуть читати фахівці з апарату президента, тому намагайтеся викладати свої думки просто і доступно. Підпишіть конверт розбірливим почерком, щоб ваш лист не загубився в дорозі.

  Якщо ви відправляєте послання поштою Росії, то вам необхідно вказати наступну адресу одержувача: 10132 Російська Федерація, р. Москва, вул. Іллінка, д. 23.

  Це треба знати! Пам'ятайте, що всі зазначені вами реквізити повинні бути написані розбірливо, інакше лист не знайде свого адресата.

  Такий спосіб надсилання скарг, претензій і прохань на ім'я президента Російської Федерації буде особливо зручний для пенсіонерів, які ще не встигли освоїти роботу на персональному комп'ютері. Також відправка листів поштою Росії зручна і для жителів російських глибинок. Можливість безперешкодної зв'язку з президентом своєї країни є одним з безперечних плюсів даного виду звернення до глави держави.
  Інтернет. У вік сучасних технологій основним способом подачі скарг і претензій президенту РФ є Інтернет. Сьогодні існує спеціальний сайт kremlin.ru, на якому, крім інших функцій, абсолютно всі громадяни нашої країни можуть написати лист президенту РФ.
  Як написати лист президенту Росії Путіну обличчясто?

  Це важливо! Одним з безперечних переваг такого способу звернення до президента є простота і доступність. Адже для того, щоб відправити лист Володимиру Володимировичу Путіну, необхідно просто мати діючий ящик в одній з поштових систем. Таким чином, навіть люди, погано володіють ПК, можуть відправити листа президенту, озброївшись підтримкою більш досвідчених у комп'ютерній сфері родичів, друзів, сусідів або колег.

  Щоб відправити лист на сайт президента Путіна Ст. Ст., необхідно дотримувати ряд дуже важливих вимог:


  Автор листа повинен коротко і зрозуміло викласти суть свого звернення в електронному повідомленні. При цьому загальний обсяг тексту не повинен перевищувати 2000 символів. Кількість символів ви зможете підрахувати, скориставшись функцією MSWORD «Статистика».
  Перед тим, як відправити своє повідомлення, необхідно буде заповнити анкету. Слідкуйте за тим, щоб усі дані про вас були заповнені коректно.
  До відправленого вами повідомленням ви з повним правом можете додати додатковий файл, розмір якого не повинен перевищувати 5 МБ. На сайті kremlin.ru вказані абсолютно всі формати документа, які є допустимими для вкладень.
  В зверненні до президента РФ заборонені неприємні висловлювання на адресу глави держави, а також використання нецензурних виразів. Текст звернення повинен бути написаний російською мовою. У листі повинна міститися конкретна прохання або скарга. Крім того, повідомлення повинно бути адресоване саме Володимиру Володимировичу Путіну, а не написано розпливчасто і розмито. Такі листи «ні про що» не приймаються до розгляду і видаляються з системи.
  Важливі моменти при розгляді скарг і прохань громадян

 • Всі листи президенту РФ розглядаються протягом тридцяти календарних днів. Тобто час відліку починається з моменту прийняття документа в роботу (при обличчястому поданні листа в приймальню президента - з моменту його реєстрації).
  Громадяни нашої країни мають розуміти, що листи не розглядаються обличчясто президентом РФ, а професіоналами спеціальної служби. Навіть при всьому бажанні, Путін Володимир Володимирович чисто фізично не зміг би прочитати всі звернення, які щодня надходять на розгляд. Але не варто забувати, що багато питань президент бере під свій обличчястий контроль.
  Відповідь на скаргу буде спрямований на електронну або фактична адреса громадянина. У ньому будуть вказані заходи, які були вжиті для вирішення проблеми звертається. Якщо лист було перенаправлено у відповідні органи, у відповіді на лист громадянин зможе зрозуміти, куди саме йому варто звертатися.


  Який би з вищеперелічений способів ви не вибрали, будьте впевнені в тому, що ваше прохання обов'язково буде почута, і тоді у вас все вийде!