Корисні поради
на всі випадки життя
» » Успішний бізнес

Успішний бізнес

Додано: 16.02.15
Рубрика: Бізнес
Успішний бізнес
Ще недавно дівчатам, задає питання, як створити успішний бізнес, поблажливо радили відмовитися від цієї ідеї і йти варити борщ. Сьогодні таких категоричних висловлювань вже не почути, так як кількість успішних жінок у бізнесі неухильно зростає. І що особливо відрадно, ця тенденція простежується не тільки на Заході, вже звичному до приватного підприємництва, але і на пострадянському просторі, яке до такого роду діяльності спочатку було пристосоване погано.

Секрети успішного ведення бізнесу


Про підводні камені відкриття власної справи, важливість вибору хорошої ідеї і надійних партнерів написано вже багато, але найчастіше вирішальним поштовхом до початку активних дій стає не точний розрахунок. Багато успішні жінки в бізнесі надихалися історіями інших видатних підприємців, їх приклад допомагав повірити в себе, а якісь обличчясті напрацювання ставали незаперечними істинами для багатьох поколінь початківців бізнесменів. А про які правила успішного бізнесу кажуть історії найвідоміших жінок минулого і сучасності, проклали дорогу в світ підприємництва своєю працею?

 • Скупість - це добре . Саме таким принципом керувалася власниця першої в світі мережі салонів краси, Хелена Рубінштейн. Їй належить ідея виділення різних типів шкіри і створення трьох ступенів догляду за нею, яку сьогодні використовує практично кожна косметична марка. Незважаючи на успішність своєї затії - салони відкривалися в Австралії, потім завоювали Європу і Америку, пані Рубиншейн не прагнула розкидати гроші на вітер, намагаючись заощадити, де тільки можливо. Приміром, дорогі ресторани не були нею шановані, можливо, тому, що там не можна було торгуватися, що підприємниця робила завжди.

 • Не відвертайтеся від покупця . Есте Лаудер слідувала цьому і принципом, зумівши побудувати справжню косметичну імперію. Першою запропонувавши подарунки і безкоштовні пробники за придбання косметики, Есте Лаудер зробила свої магазини надзвичайно привабливими для клієнток, яких вабили не лише приємні сюрпризи, але і можливість отримати консультацію від самої власниці косметичної марки, не отказивавшей собі в цьому задоволенні.

 • Мисліть масштабно і завжди йдіть вперед . Хайді Ганал , якій довелося піклується про двох кішок своєї знайомої, вирішила, що це хороша бізнес-ідея і відкрила розплідники для тварин. Ними охоче користуються власники вихованців, яких не було з ким залишити на час тривалого відрядження або відпустки, також у притулках Хайді тварину можна вилікувати. Звичайно, така мережа не створювалася відразу, все починалося з малого, але впевнені, нехай і невеликі кроки вперед, призвели до бажаної мети.

 • Нехай бізнес захоплює вас . Заняття улюбленою справою допомогло Хедди Кандэл зробити свій інтернет-сервіс, що дає можливість подорожувати зі знижкою, неймовірно популярним. Хедди вважає, що якщо б вона не була закохана в свою справу, а просто намагалася б на ньому розбагатіти, нічого б не вийшло.

 • Вчіться все життя . Вінус Вільямс, яка досягла приголомшливих успіхів у тенісі, знайшла час на навчання дизайну і в 2002 році стала працювати в цьому напрямку. Їй належить макет олімпійського села для Нью-Йорка, який претендував на проведення ігор 2012 року. У 2007 Вінус отримала диплом дизайнера одягу, а 2011 - вирушила в школу бізнесу, збираючись отримати ступінь MBA. Вона вважає, що запорука успішного ведення бізнесу в бажання постійно вчитися новому, стаючи справжнім професіоналом своєї справи.

 • Не слухайте скептиків . Керолін Чу, власниця косметичного бізнесу, який сьогодні коштує кілька мільйонів, постійно чула від знайомих скептичні зауваження. Чу до 40 років працювала креативним директором NVIDIA, але в якийсь момент робота перестала радувати, тому було прийнято рішення про кардинальну зміну сфери діяльності. Рідні і друзі, не соромлячись, вказували на вік Керолін та її абсолютне незнання
  Успішний бізнес
  косметичної специфіки, говорили, що ці фактори ніколи не дозволять стати такому бізнесу прибутковим. Але Чу, заткнувши вуха, взялася за роботу - днем налагоджувала контакти, а вночі займалася упаковкою продукції. Напружена праця принесла свої результати, а скептики з соромом згадують свої зауваження.


 • І наостанок, успішна бізнес-леді може бути турботливою матір'ю і люблячою дружиною, початок підприємницької кар'єри зовсім не зобов'язує відмовлятися від обличчястого щастя . Багато відомих жінки, побудували власний бізнес, щасливі у шлюбі і виховують дітей.