Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

Вірус на айфоне - явище набагато більш рідкісне, ніж на Windows або Android. Вся справа в тому, що серед операційних систем, що використовуються на мобільних платформах, найбільш безпечною є iOS. Завдяки закритому кодом файлової системи нанести серйозної шкоди вашому телефону практично неможливо. Однак, все це поняття відносні і віруси в айфонах все ж таки зустрічаються. Як приклад, можна навести WireLunker - шкідливу програму, розроблену китайськими «умільцями» і вразила близько півмільйона пристроїв від Apple і ще кілька сотень додатків в AppStore.
Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

Як перевірити айфон на віруси c допомогою антивірусів?


Врахуйте, що оригінальна прошивка айфона більшою мірою гарантує безпеку, ніж самостійно встановлені неофіційні прошивки.
Отже, якщо немає бажання витрачатися на покупку антивіруса, в магазині Apple доступні кілька безкоштовних програм, основна функція яких полягає у блокування файлів, що містять шкідливий код. Одними з найпопулярніших є Norton, Intego VirusBarrier, Panda і ESET. Всі вони приблизно однаково ефективні, а інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.
Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

Перевірити iphone на віруси дуже просто. Досить запустити будь-який антивірус вибрати пункт «перевірити телефон на віруси». Після чого програма протягом декількох хвилин здійснить повну перевірку всіх файлів і видасть звіт. Фахівці рекомендують не сподіватися на захищеність iOS, а спочатку користуватися антивірусними програмами.


Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?


Як уникнути вірусу на iphone? • В першу чергу установіть антивірусну програму. Це значно зменшить ризик зараження телефону.

 • Систематично запускайте перевірку на віруси. Як перевірити айфон на віруси описано вище.

 • При серфінгу в інтернеті намагайтеся не відвідувати сайти, які викликають підозру. Краще користуйтеся перевіреними веб-порталами.

 • Не завантажуйте програми невідомих сторонніх виробників. Цілком імовірно, що в них може міститися вірус.


 • Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

  Як перевірити айфон на віруси за допомогою ПК


  Якщо не довіряєте мобільних антивірусів або у вас на персональному комп'ютері встановлена хороша програма, виявляє шкідливе ПЗ, завжди є можливість здійснити повну перевірку айфона на віруси через комп'ютер. Для цього:

 • Підключіть телефон до ПК за допомогою USB.

 • Після виявлення телефону на комп'ютері запустіть антивірус.

 • Параметри перевірки вкажіть дисковий розділ телефону.

 • Дочекайтеся закінчення перевірки та звіту про знайдені врасливості, а також варіанти їх виправлення.


 • Як перевірити IPhone через комп'ютер на віруси?

  Як бачите, перевірити iphone на віруси можна кількома способами. Однак, незважаючи на великий вибір антивірусів варто пам'ятати, що шкідливе ПЗ постійно змінюється, покращується і адаптується. Тому кращим способом уникнути зараження телефону досі залишається обережність - ігнорування переходу за підозрілими посиланнями та користування тільки перевіреними веб-ресурсами.