Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як чистити хутро?

Як чистити хутро?

Додано: 10.03.15
Рубрика: Дім і затишок
Як чистити хутро?
Визначити, чи потребує ваше виріб з хутра очищення, можна скориставшись простим феном . Направте холодне повітря на ворсинки і подивіться результат. У разі, коли вони розлітаються легко і блищать, ваша куртка або дублянка у складній обробці не потребує. Але якщо блиску не спостерігається і свалявшийся ворс не розлітається під струменем, то попереду вас чекає копітка робота.

Чистка хутра в домашніх умовах
  • Як почистити натуральне хутро?

  • Найбільш примхливий білий хутро, яке забруднюється швидше. Для нього підійде 3% перекис водню, яку розбавляють в пропорції 1:1 з звичайної сирою водою. Потрібно заправити пульверизатор отриманою рідиною, обприскати хутро, почекати висихання, розчесати ворс і струсити одяг.

    Цікаво, що шампуні для кішок або собак також допомагають у питанні, як почистити хутро в домашніх умовах. Розмішайте невелику частину засобу у воді, змочіть в ньому шматочок тканини і обробіть ворс, намагаючись дотримуватися напрям його зростання. Потім слід прибрати рідина, використовуючи для сушіння паперовий рушник.

    Кольорове хутро з довгим ворсом чистять кухонною сіллю. Потрібно посипати її на одяг і обробити її щіткою. В особливо складних випадках сіль розчиняють у розчині води і нашатирю (1:1). В отримане засіб занурюється щітка, якою потім чистять хутро.
  • Як почистити штучне хутро?


  • У даній справі використовується мильний розчин, який збивається, щоб утворилася піна. Потім брудний ворс обробляється змоченою в ньому поролоновою губкою. Ацетон або оцет до синтетиці краще не застосовувати. Для видалення плям можна спробувати взяти крохмаль, розчинивши його в який-небудь рідини, яку застосовуєте для миття посуду. Коли річ підсохне, її слід додатково почистити щіткою.

    Деякі люди питання, як почистити хутро, вирішують пранням. Але це можна робити тільки з штучним ворсом, де основа складається не з бавовни, а з синтетики. Натуральне хутро взагалі не можна прати. Ворс майже обов'язково спутается, стане ламким і втратить привабливість.