Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вугілля активоване при алергії

Вугілля активоване при алергії

Додано: 24.04.15
Рубрика: Сім'я і діти
Вугілля активоване при алергії
Алергія відома, як захворювання, що вимагає серйозного підходу до його лікування. Сучасними вченими проведено безліч досліджень, метою яких був пошук дієвого засобу від цієї хвороби. В ході дослідів було виявлено, що активоване вугілля при алергії приводить до досить цікавих результатів.

Вугілля активоване при алергії: механізм дії


Класичний спосіб лікування алергії являє собою комплекс медичних заходів. Один з етапів лікування - це очищення організму від різноманітних збудників алергії. Досліди показали, що активоване вугілля при алергії є абсолютно незамінним: він чудово виводить з організму шлаки і добре очищає кров від токсичних сполук. Глибоке очищення організму призводить до активації його внутрішніх сил, в результаті чого істотно знижується кількість вільних імунних тілець, які приводять організм в алергічне збудження.
Доведено, що вугілля активоване при алергії нормалізує стан імуноглобулінів М і Е. При прийомі цього препарату значно збільшується кількість Т-лімфоцитів. Сприятливі зміни цих компонентів крові позитивно впливають і на загальний стан організму, від чого на тілі зникають висипання, а також зникає набряклість (припухлість) та свербіж.

Як проводиться лікування


В даний час розроблена оптимальна система, згідно з якою необхідно приймати активоване вугілля при алергії. Кількість препарату розраховується залежно від ваги людини, на 10 кг потрібна 1 таблетка. Половина розрахункової норми таблеток приймається вранці до їжі, а друга половина - перед сном.
Медики рекомендують не ковтати таблетки вугілля цілком, а ретельно розжовувати і запивати їх водою у кількості не менше півсклянки. При такому способі вживання активоване вугілля покриває слизові оболонки рота і лікує не тільки алергію, але і запальні процеси в ротовій порожнині. Після ранкового прийому таблеток рекомендується ретельно прополоскати рот, оскільки від вугілля зуби можуть стати сірими.
Курс лікування алергії активованим вугіллям зазвичай проводиться протягом півтора місяців. Лікарі радять проводити його як мінімум два, а краще - чотири рази на рік. Один з курсів лікування обов'язково проходити у весняний час, коли зацвітає безліч викликають алергію рослин (квітень-травень).