Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що таке «Майнкрафт»

Що таке «Майнкрафт»

Додано: 07.07.15

Вас завжди цікавило питання, що таке «Майнкрафт», який зараз так популярний і про який всі говорять? Даний проект (на англ. Minecraft) – це пісочна комп'ютерна гра в інді-стилі і з відкритим світом, яка включає в себе симулятор виживання.

Загальне поняття

Що таке «Майнкрафт»
Розробив «Майнкрафт» нині відомий шведський програміст на ім'я Маркус Перссон, хоча більшість людей знають його під псевдонімом Notch. Пізніше творець гри відкрив компанію Mojang. Зараз пісочниця підтримується більшістю кількостей платформ: Windows, iOS, PS3 PS4 і Vita, Xbox 360 і One, Android, а також Linux. Портувати гру компанія 4J Studios, а в 2014 році Microsoft викупив всі права, віддавши за них 25 мільярда доларів. «Майнкрафт» – дуже різноманітна гра, що має одразу кілька не схожих один на одного режимів. Їх існує 5: режим виживання, творчий, хардкор, пригодницький, а також спостерігач. У першому варіанті гравцям необхідно самим знаходити цінні ресурси, з яких можна створити (скрафтить) інструменти, блоки, інші важливі елементи для життя і будівництва. Гравець має шкалу здоров'я і голоду. Вночі на поверхню вибираються різні монстри, здатні вбити персонажа. Творчий режим не передбачає можливість померти. З назви стає зрозуміло, що ви зможете повністю проявляти свої таланти. Тут можливо без праці руйнувати будь блок одним ударом, також у персонажа є нескінченний доступ до всіх речей і предметів. Режим хардкор практично не відрізняється від виживання. Не рахуючи того, що персонаж може померти лише раз. Пригодницький режим створений для того, щоб гравці проходили спеціально створені карти, на яких не зі всіма блоками і предметами можна взаємодіяти. У спостереженні ж повністю відсутній ця можливість, зате з'являється здатність проходження крізь стіни.


Трохи про технології «Реалмс»

Що таке «Майнкрафт»
Отже, коли ви дізналися, що таке «Майнкрафт» і, можливо, зацікавились грою, варто розповісти про Realms. Суть даного сервісу полягає в тому, що кожен користувач здатний перетворити свій одиночний ігровий світ в сервер, на якому будуть грати як друзі і знайомі, так і невідомі люди. Технологія дасть можливість учасникам отримати управління власним сервером, без використання хостера. Дізнавшись, що таке «Майнкрафт Реалмс», можна піти далі. Сервіс передбачає, що сервера будуть використовувати малі групи людей. «Реалмс» потрібен для гри всією сім'єю або компанією друзів. Відомо, що розробка сервісу ведеться вже з 2012 року і в даний момент він знаходиться в стадії альфа-версії, доступною вузькому колу людей.

Трохи про інструменті «Майнкрафт Фордж»

Що таке «Майнкрафт»
Отже, ви дізналися, що таке «Майнкрафт» і «Реалмс». Тепер перейдемо до інструменту для створення, встановлення і розробки модифікацій для гри під назвою Forge. Спробуємо точніше дізнатися, що таке «Майнкрафт Фордж». Цей інструмент дозволяє гравцям не тільки без праці встановлювати різні модифікації, але і власноруч їх розробляти, вносячи зміни в ігровий процес. Цей сервіс серйозно полегшує ігрову життя користувачів.