Корисні поради
на всі випадки життя
» » Інноваційне покриття для стін: магнітна фарба

Інноваційне покриття для стін: магнітна фарба

Додано: 15.07.15
Рубрика: Ремонт

Магніт, який прикріплений безпосередньо до стіни і не падає, міцно розташувавшись на цьому місці, неодмінно здивує ваших гостей, можливо, навіть приведе в захват. Можна навіть перетворити це в маленьке магічне шоу, розповівши глядачам, що ви знаєте щось секретне. І це правда. Таємницю цього чарівництва будете знати тільки ви, оскільки саме вами була використана магнітна фарба.

Інноваційне покриття для стін: магнітна фарба

Склад магнітної фарби

Незважаючи на назву, нічого спільного з магнітами дане покриття для стін не має. Своїми феромагнітними властивостями цей барвник зобов'язаний здатності закольцовивать магнітні лінії, проте самостійно генерувати їх не може. У складі можуть бути лише залізні ошурки. Саме ці тирсу і притягують потім до себе магніти.


Така фарба абсолютно безпечна для здоров'я людини. Запах також ніяк не відчувається.

Інноваційне покриття для стін: магнітна фарба

Особливості застосування

Магнітна фарба здатна перетворити будь-яку поверхню на магнітну дошку. Іншими властивостями дане покриття для стін не має. Адже навіть колірна палітра надто обмежена. Магнітна фарба для стін, яка представлена на сучасному будівельному ринку, обмежується лише темно-сірим відтінком. Однак вирішення цієї проблеми досить просте. Для того щоб оформити магнітну дошку, яка буде вписуватися в загальну концепцію інтер'єру, достатньо виконати ще один декоративний шар у потрібному вам кольорі. Найкраще для цієї мети використовувати водорозчинну фарбу, однак не більше двох шарів. В іншому випадку магнітна фарба втратить свої властивості.


Барвники такого типу можуть бути використані і як самостійне покриття. Наносити їх рекомендується на гладку поверхню, матеріал при цьому не важливий. Це може бути і бетон, штукатурка.

Область використання

Магнітна фарба, відгуки про яку виключно позитивні, має широку область використання. Імпровізовану дошку можна зробити в таких приміщеннях:

 • У шкільній аудиторії. Особливо це актуально в класах, де навчаються найменші школярі. Наочні посібники, які наведені в підручниках, можна легко і просто демонструвати на магнітній стіні. Причому можливі і рухливі схеми.
 • У дитячій кімнаті. На такій стіні можна розташовувати малюнки вашої дитини, причому без будь-якого можливого її пошкодження.
 • В кухонній кімнаті. Є традиція привозити з відпустки магнітик, який з сувенірної лавки перебирається на холодильник. Однак це не завжди зручно. Вихід – магнітна стіна, яка залишається нерухомою, а значить, магнітики будуть в цілості й схоронності.
 • Інноваційне покриття для стін: магнітна фарба

  Інструкція фарбування стін

  Магнітна фарба може бути використана і без залучення фахівців. Для цього досить дотримуватися просту інструкцію:

 • Підготовка поверхні. Даний етап включає в себе видалення старого покриття. Можна використовувати при цьому змивку, шпатель, шліфувальні матеріали. Жирові плями видаляються спеціальними розчинниками.
 • Підготовка фарби. Для цього потрібно дотримуватися інструкції від виробника, яка розташована на упаковці фарби.
 • Нанесення фарби на поверхню. У першу чергу потрібно подбати про створення правильних кліматичних умов, а саме: відсутність протягу, температура повітря в діапазоні +10+35 про С, вологість від 15% до 85%. Для нанесення фарби рекомендується використовувати валик. На поверхню слід нанести три шари, між нанесеннями яких повинна бути просушування. Від товщини шару повністю залежать його магнітні властивості: чим товщина більше, тим здатність притягувати магніти вище. Всі патьоки вирівнюють шпателем.
 • В кінці можна нанести декоративне покриття, однак не раніше ніж через 6 годин.