Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Додано: 16.08.15
Рубрика: Ремонт

На Русі споконвіку дерево було основою для будівництва житла. Цей матеріал міцний, легкий, добре зберігає тепло, красивий і екологічно чистий. Але деревина досить ураслива, і для того щоб вона надовго зберегла свої якості і зовнішній вигляд, потрібно забезпечити їй надійний захист. Сучасний ринок пропонує безліч засобів, які допоможуть впоратися з цим завданням. «Пінотекс Ультра» – фарба-лак, розроблена компанією Pinotex спеціально для таких цілей. Продукти цієї фірми перебувають на ринку вже не один десяток років, і з кожним роком їх якість поліпшується, а засобів для обробки деревини стає все більше і більше. Про те, якими якостями володіє «Пінотекс Ультра», як правильно його використовувати і про багато іншого ми розповімо в цій статті.

"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Властивості

Компанія є Pinotex розробила широкий спектр засобів по догляду за деревом, які підходять для внутрішніх або зовнішніх робіт. Вони допомагають поліпшити структуру матеріалу, продовжити його термін служби і при бажанні змінити колір. У серії фарб, лаків і просочень лінійки «Пинотекс» для зовнішніх робіт є один з продуктів, який чудово поєднує в собі відразу кілька корисних якостей. Фарба-лак від компанії є Pinotex дозволяє захистити матеріал від поразок всілякими грибками, від впливу ультрафіолетових променів, вологи, холоду і застерегти від появи на поверхні дерева синяви. Ну і, звичайно ж, це засіб рекомендується використовувати для облагородження зовнішнього вигляду поверхонь, виконаних з різних порід дерева. «Пінотекс Ультра» вигідно підкреслює деревну фактуру, може використовуватися як лак, надаючи поверхні глянець, і в якості фарби. У лінійці є Pinotex близько 35 кольорів, які дозволять отримати найрізноманітніші відтінки.


"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Сфера застосування

«Пинотекс» для зовнішніх робіт призначена для тих поверхонь з дерева, які раніше не покривалися лаком або фарбами. В ідеалі вони повинні бути струганними або шліфованими, не містити на собі будь-яких забруднень і мати гладку поверхню. Засіб підходить для всіх видів деревини і може використовуватися для фарбування фасадів, дверей, віконних рам, декоративних елементів огороджень. Таку фарбування можна при бажанні оновити через кілька років для посилення її захисних властивостей або змінити колір, використовуючи більш темні тони.


Відгуки покупців

Вже досить велика кількість людей змогли використовувати і по достоїнству оцінити якість «Пінотекс Ультра». Відгуки про продукт в цілому позитивні, але є й ті, які стверджують, що якість товару не виправдовує своєї вартості. Слід пам'ятати, що для досягнення найкращого результату необхідно суворо дотримуватися рекомендацій виробника. Не слід наносити таке покриття на курну, заражену грибком поверхню, або на ту, яка раніше забарвлювалася. Компанія є Pinotex не дає гарантій, що при допущенні подібних помилок фарбування буде ефективна в повній мірі. Перед використанням продукту правильно підготуйте оброблювану поверхню.
"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Підготовка поверхні

«Pinotex Ultra» потрібно наносити на чисту і добре висушену поверхню. Якщо дерево має забруднення у вигляді пилу або грибка, то від них слід позбутися. Можна промити поверхню водою з додаванням миючих засобів, а після добре просушити. Якщо ж матеріал має грибкові ушкодження, то ці ділянки добре очищають за допомогою щітки, промивають знезаражувальним засобом і тільки після приступають до фарбування. Якщо поверхня раніше забарвлювалася, то шар фарби необхідно видалити. Для цього можна використовувати спеціальні засоби для видалення фарб, зняти фарбу гарячим феном або зачистити металевою щіткою або скребком. Всі металеві елементи також слід зачистити і обробити від іржі, якщо тільки вони не виконані з оцинковки. Поверхню, що містить сучки з виділеннями смол, слід очистити за допомогою розчинника і покрити лаком для сучків. Переважно перед нанесенням «Пінотекс Ультра» опрацювати матеріал грунтовкою для дерева. Це дозволить посилити сцепливаемость фарби-лаку з поверхнею, а значить, і підвищить якість обробки. Після того як поверхня була оброблена, потрібно дати їй ретельно просохнути протягом доби, і тільки потім наносити склад.

"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Фарбування

Склад наносять на поверхню в 1-2 шари, краще використовувати для цього кисть. Засіб повністю готовий до використання і не вимагає яких-небудь добавок. Перед нанесенням потрібно добре збовтати фарбу «Пінотекс Ультра». Кольори можна вибирати самі різні, керуючись спеціальною кольоровою картою, або змішати кілька для отримання оригінального тони. Темніших тонів можна домогтися, завдавши складу в декілька шарів, ретельно просушуючи кожен. Можна розбавити вибраний колір безбарвним складом «Pinotex Ultra» і отримати тим самим більш світлий тон.

"Пінотекс Ультра": опис та застосування складу

Фасовка і вартість

Фасується в металеві банки ємністю 1 3 і 10 літрів деревозахистний засіб «Пінотекс Ультра». Ціна за літр складе близько 120 грн. Ємність в 3 літра обійдеться приблизно 1000-1100 а за 10 літрів доведеться заплатити близько 3200-3100 грн.

Ця фарба прийнятна в ціні і завжди доступна в продажу, тому користується попитом. Якісний матеріал, який перевірений протягом багатьох років, відмінно утримує свої позиції на ринку будівельних матеріалів, а значить, йому можна довіряти. До речі, компанія є Pinotex займається виробництвом найрізноманітніших складів і фарб для дерев'яних поверхонь. Серед них також є всілякі засоби для обробки не тільки зовнішніх, але і внутрішніх поверхонь і технічних приміщень.