Корисні поради
на всі випадки життя
» » Магазин речей для CS:GO Duststore. Відгуки покупців

Магазин речей для CS:GO Duststore. Відгуки покупців

Додано: 09.09.15

В ігрову індустрію завлечено величезна кількість людей. Хтось дійсно присвячує грі своє життя, віддаючи вільний час популярним онлайн-іграшок. Також, існують люди, які сідають за електронні розваги раз на тиждень, відпочиваючи після важких робочих буднів.

І в першому, і в другому випадку може допомогти популярний онлайн-шутер CS:GO. Після свого попередника - легендарної Counter Strike 1.6 в яку зіграли мільйони людей, ця версія знайшла небувалий успіх.

Скіни і артефакти

Магазин речей для CS:GO Duststore. Відгуки покупців

Що істотно відрізняє нову CS:GO від модифікації 1.6 так це наявність спеціальних "скінів" і предметів, які гравцеві даються в розпорядження на постійній основі. Якщо в більш старої версії діяв режим "гра на півгодини", в якій кожен має можливість отримувати однакові зброї і скіни персонажів, то в CS:GO це необхідно здобувати (а точніше купувати, так як мова йде про офіційних серверах Steam). Ще гравець може намагатися виграти ті чи інші предмети без вкладення коштів. Але, як показує практика, таким способом можна досягти набагато менше. Для тих, хто хоче "все і відразу", є сервіси купівлі речей в грі. Зокрема, це і магазин Duststore, відгуки про який ми опублікуємо в статті.
Сервіс Duststore

Пропозиція, яка робить адміністрація сайту, гранично просто. На перший вигляд воно є дуже вигідним. Гравцеві, а в даній ситуації - сайту Duststore.ru, відгуки про який ми опублікуємо далі, пропонується сплатити невелику суму (наприклад, 30 гривень) і обміняти за неї випадковий предмет. Вигода може полягати в тому, що за невеликі гроші гравець (а це дійсно нагадує лотерею) має шанс виграти більше дорогий предмет. І, таким чином, продовжити грати з яким-небудь класним скіном зброї, купленим "за копійки".
Магазин речей для CS:GO Duststore. Відгуки покупців

На самому сайті Duststore відгуки, звичайно ж, самі позитивні. Покупці пишуть про те, які круті предмети їм випали і як вигідно їм вдалося зіграти. Це не може не зацікавити інших користувачів і змусити їх зробити покупку. Як відзначають розміщені на інших ресурсах присвячені Duststore відгуки, це призводить виключно до втрати коштів. Так, це банальний обман.

Відгуки

Щоб не допустити цього, потрібно дивитися більше інформації. Насамперед, важливо знайти про Duststore відгуки на форумах, де більш висока ймовірність знайти правдиві відомості. Нам вдалося знайти кілька повідомлень на інформаційних сайтах, так і на форумах гравців, де однозначно наголошується: Duststore - обман і шахраї. Якщо не хочете втратити гроші - не зв'язуйтеся!