Корисні поради
на всі випадки життя
» » Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Додано: 13.09.15
Рубрика: Дім і затишок

Дерев'яні будинки вважаються довговічними лише за умови відповідної обробки матеріалів. В іншому випадку деревина не зможе прослужити тривалий час, і через певний період буде потрібно заміна окремих елементів або капітальний ремонт. Однак дерев'яні споруди навчилися захищати від негативних зовнішніх факторів. Серед основних способів можна виділити обробку поверхні акриловими фарбами. Однак для початку важливо подумати над тим, який склад підійде для проведення конкретних робіт, а також якими характеристиками він повинен володіти.
Відгуки про акрилових фарбах

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву володіє масою переваг, серед них можна виділити те, що подібні склади виконуються на водній основі. Це говорить про натуральність, значить, в процесі проведення робіт суміш не буде виділяти неприємного запаху. Така фарба не проникає глибоко в структуру дерева, не закупорює пори матеріалу, а тим самим забезпечує гарне дихання стін. Суміш не втратить колір з часом, це дуже подобається споживачам, саме тому вони вибирають акрилові склади. Поверхня після подібної обробки демонструє відмінні якості стійкості до низьких температур і впливу вологи. Домашні майстри відзначають, що зручно проводити роботи не тільки пензлем та валиком. Консистенція підходить навіть для фарбопульта, який значно прискорює проведення ремонту. Після завершення маніпуляцій над фасадом або будь-якої іншої поверхні з дерева відбувається досить швидке висихання.
Негативні сторони акрилових сумішей

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву має і деякими мінусами, серед них покупці виділяють те, що склад неприпустимо зберігати при негативних температурах. В таких умовах він досить швидко приходить в непридатність. Якщо ви вирішили віддати перевагу імпортний аналог описуваного товару, то повинні бути готові до того, що його вартість досить висока. Як стверджують споживачі, необхідно дотримуватися правил обличчястої безпеки при використанні такого складу. Як би те ні було, він є продуктом хімічної промисловості. Роботи рекомендується здійснювати виключно в масці і рукавичках, перша при цьому повинна закривати всі обличчя повністю. Слід убезпечити себе від потрапляння суміші в очі, так як акрил здатна подразнювати слизову. Фарба у кількості 004 міліграма вже є небезпечною. Якщо роботи передбачається здійснювати всередині приміщення, то обов'язково необхідно забезпечити хорошу вентиляцію. Треба буде при цьому врахувати гранично припустиму концентрацію парів складу в повітрі, яка не повинна перевищувати 5 міліграм на кубічний метр.

Особливості використання

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Після придбання фарбу відразу можна починати використовувати, проте якщо є необхідність виправити колір складу, то це можна здійснити за допомогою відповідних кольорів. Акрилові фарби по дереву для зовнішніх робіт самі по собі не мають потребу в підготовці, чого не можна сказати про оброблюваних поверхнях. Їх необхідно попередньо добре просушити, всі наявні на підставі законопатити щілини клоччям, яка обов'язково повинна бути просякнута клейовим речовиною. На наступному етапі потрібно здійснити ґрунтовку зон, які були оброблені. Потім слід зайнятися знезараження поверхонь. Такі маніпуляції необхідно проводити навіть у тому випадку, коли акриловий склад має серед інгредієнтів антисептичні речовини.


Грунтування та заключні роботи

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Далі поверхня повинна бути прогрунтована повністю. Поки основа буде сохнути, можна експериментувати з відтінками фарбувального складу. Далі наноситься акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву. Перший шар повинен бути більш густим. Після його нанесення необхідно почекати приблизно 80 годин. Другий шар має бути більш рідким, його висихання необхідно почекати протягом 150 годин. Рекомендується не проводити подальші роботи протягом тижня.

Грунтування акриловими складами

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Отже, з усіх видів оздоблювальних робіт вам належить зовнішня. Фарба по дереву повинна наноситися на грунтовку. Краще для подібної підготовки використовувати 100-відсотковий акриловий складу. Він необхідний для того, щоб на поверхні не утворилося плям, а також для того, щоб підстава була міцним, не мало слідів бруду і пилу. Такі суміші універсальні, це вказує на те, що використовувати їх можна не тільки зовні, але і всередині приміщень. Перед нанесенням грунтовки поверхню необхідно звільнити від воску, масла, а також жиру.

На фасаді або інших оброблюваних елементах не повинно залишатися старої обробки. Акрилова фарба для дерева для зовнішніх робіт, відгуки про яку, як правило, тільки позитивні, може наноситися і на глянцеві поверхні, які попередньо необхідно обробити наждачним папером. Первинне висихання відбувається протягом години, тоді як між двома шарами грунтовки необхідно буде почекати інтервал у 2 години. В залежності від того, з якою поверхнею належить працювати, 4 літрів складу буде достатньо на 25 квадратних метрів. Не варто починати маніпуляції, якщо стовпчик термометра опустився нижче +2 градусів, вологість теж не повинна бути підвищеною.


Особливості проведення робіт

Акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву: ціни, відгуки

Неприпустимо під час висихання грунтовки допускати потрапляння на поверхні води. Перед тим, як буде нанесена акрилова фарба для зовнішніх робіт по дереву, потрібно підготувати підставу методом ґрунтовки. Склад попередньо повинен бути розмішаний у воді. При цьому можна використовувати співвідношення 120 мілілітрів води на одну банку, обсяг якої дорівнює 4 літрів. Якщо з якихось причин ґрунтовка протягом довгого часу ніяк не набирає міцність, що відбувається через підвищеної вологості, її якомога швидше необхідно видалити з поверхні за допомогою теплої води з милом.

Вартість акрилових складів

Акрилові фарби по дереву для зовнішніх робіт, ціна яких може варіюватися від 80 гривень за 1 кг, володіють різними якісними характеристиками. На ринку будівельних матеріалів можна зустріти склади, вартість яких досягає 150 гривень за 1 кг. Якщо проводити порівняння за цим параметром з алкідними фарбами, то ціна акрилових виявиться більше. Алкідні засоби можна придбати за вартістю до 40 гривень за 1 кг.

Висновок

Акрилові фарби по дереву для зовнішніх робіт виграють по багатьом характеристикам. Серед них можна відзначити відсутність неприємного запаху після завершення роботи, швидке висихання, а також незначну проникність. А що стосується останнього параметра, то завдяки йому склад можна використовувати навіть для нанесення на мінеральні й органічні основи. Такою особливістю не можуть похвалитися масляні аналоги. Акрилова фарба по дереву для зовнішніх робіт «Тіккуріла», наприклад, володіє високою довговічністю. Після фарбування будинок виглядає дуже красиво, склад зберігає свіжість протягом всього терміну експлуатації.