Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мілана Гогунска - маленька телезірка і її сім'я

Мілана Гогунска - маленька телезірка і її сім'я

Мілана Гогунска - дочка актора, який зіграв Кузю в сіткомі "Універ" (ТНТ). Ця дівчинка підкорила глядачів своєю ангельською зовнішністю і музичними здібностями. Хочете більше дізнатися про Мілані та її батьків? Ми готові поділитися необхідною інформацією.

Мілана Гогунска - маленька телезірка і її сім'я

«Зоряний» батько

Віталій Гогунський з'явився на світ 14 липня 1978 року в Одесі. Незабаром сім'я переїхала в місто Кременчук. Наш герой відвідував одразу три школи – загальноосвітню, музичну і спортивну. З 12-річного віку хлопчик почав заробляти гроші. Віталя влаштувався вантажником у магазин, розташований неподалік від його будинку. Після школи хлопець відправився до Москви, де вступив до ГІТІС. З 2004 року знімається в кіно. У його творчій скарбничці десятки яскравих ролей. Справжню популярність йому приніс ситком «Універ». Гогунський блискуче зіграв тупуватого качка Кузю.
Історія кохання

На знімальному майданчику серіалу «Універ» Віталій Гогунський познайомився з Іриною Маирко. Струнка брюнетка модельної зовнішності відразу ж зачарувала холостого романтика. Віталій довго і красиво залицявся за нею: дарував величезні букети і дорогі прикраси, запрошував в ресторани і нічні прогулянки по місту. Незабаром хлопець і дівчина почали жити під одним дахом. Плодом їхньої любові стала чарівна донечка – Мілана Гогунская. Малятко народилася в 2010 році.

Молодий батько душі не чув у своїй кровинушке. Щовечора після роботи він поспішав додому, де його чекали улюблені дівчата – громадянська дружина і донька. Однак сімейна ідилія тривала недовго. З кожним днем претензій з обох сторін ставало все більше. В результаті пара вирішила розлучитися. Дочка залишилася з мамою. А Віталій перетворився в «недільного» папу. Він приїжджав до малятку по вихідних, гуляв і грав з нею.
Нове життя

У 2013 році актор одружився на дівчині Ганні. Мілана Гогунская добре прийняла нову обраницю папи. Дівчинка періодично ночує у них вдома. Аня піклується про Мілані, як про свою дочку. Вона готує для неї ласощі, дарує іграшки і красиві наряди.

Мілана Гогунска - маленька телезірка і її сім'я

«Один в один»

У 2014 році дочка Гогунского Мілана була представлена широкій публіці. Сталося це в одному з випусків шоу «Один в один», що виходить на Першому каналі. Дівчинка допомогла своєму батькові у відтворенні дуету Ані Лорак і Григорія Лепса. Зал аплодував стоячи. Мила і талановита дівчинка змогла підкорити серця мільйонів телеглядачів.

На закінчення

Тепер ви знаєте, хто така Мілана Гогунская і коли вона встигла «засвітитися» на телебаченні. Також ми розповіли історію знайомства її батьків.