Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Додано: 27.10.15

Хвороби вен все частіше вражають молоде населення. Так, жінки схильні до варикозу і хронічної венозної недостатності. Причиною цього стає неправильна взуття, відсутність рухомого способу життя, вагітність і наступні пологи. Представники чоловічої статі частіше стикаються з гемороєм. Причин його виникнення може бути маса. Це неправильне харчування, сидячий спосіб життя, порушення стільця і так далі.

Досить часто для лікування вен медики призначають препарат «Флебодіа 600». Ціна, аналоги ліки будуть представлені вашій увазі в цій статті. Також ви дізнаєтеся про інструкції до використання препарату. Варто окремо сказати про те, які має «Флебодіа 600» відгуки. Аналоги ліків та їх ефективність будуть описані нижче.
"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Склад препарату

Ліки «Флебодіа 600», аналоги і замінники цього препарату мають схожий склад. Головним речовиною є діосмін. В одній капсулі ви можете виявити до 600 міліграм цієї речовини.

Крім цього, в препараті є і додаткові добавки. Серед них можна відзначити колоїдний діоксид кремнію, тальк, кислоту стеаринову і так далі.

Опис ліки

Препарат «Флебодіа 600» (аналоги будуть описані нижче) випускається в білій картонній упаковці. На пачці намальовані фіолетові стрічки. Це дозволяє зробити упаковку більш яскравою і впізнаваною.

У пачці пацієнт може виявити 15 або 30 таблеток, які мають фіолетово-рожевий відтінок. Вони упаковані в блістери по 15 штук.

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Препарат «Флебодіа 600»: ціна, аналоги

Вартість препарату безпосередньо залежить від декількох умов. Першим з них є місце придбання складу. Варто зазначити, що мережеві аптечні пункти встановлюють більш низьку ціну на багато медикаментів. Також має значення розмір упаковки. Так, 15 таблеток обійдеться вам в 200 грн. Допустиме відхилення в ціні на 30-50 грн. Якщо ви хочете придбати 30 капсул препарату, то будьте готові віддати за них близько 280 грн.
Багато аналоги цього ліки мають значно нижчу вартість. Однак варто враховувати не тільки ціну, але і ефективність препарату. Серед абсолютних аналогів, мають подібне діюча речовина, можна виділити «Детралекс», «Венарус», «Флебофа», «Вазокет», «Діосмін» і так далі. Варто сказати про те, що велику популярність в останні роки придбав російський дешевий аналог під назвою «Венарус». Однак його ефективність не така висока, як хотілося б. Часто дане ліки призначають тільки в комплексній терапії хвороб вен.

Також у медикаменту «Флебодіа 600» є аналоги, які мають інше діюча речовина. Однак їх дії дуже схожі. До таких препаратів можна віднести «Ескузан», «Тороксевазин», «Дицинон», «Гесперидин», «Курантил» і багато інших. Їх цінова категорія значно нижче, ніж в оригінального препарату. Однак дешево – не завжди означає добре. Багато ліків надають лише однотипне вплив на судини. Саме тому їх потрібно використовувати в комплексі.


"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Показання до використання

Ліки «Флебодіа 600», аналоги і замінюють препарати можуть призначатися в терапії або з метою профілактики. Так, медикамент використовується після хірургічних або малоінвазивних втручань для підтримки венозного кровотоку.

Аналог препарату «Флебодіа 600» і сам оригінал застосовуються для лікування хронічної недостатності вен. Варикозна хвороба, розширені судини, тяжкість в нижніх кінцівках, судоми і набряки також можуть стати показанням до використання складу. Ліки лікує геморой.

Для профілактики варикозу препарат «Флебодіа 600», аналоги і замінники призначаються за певною схемою. При цьому курс лікування та його тривалість вибирає доктор. Багато що залежить від стану пацієнта і його скарг.

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Протипоказання до лікування

Аналог таблеток «Флебодіа 600» і сам оригінал призначаються пацієнтам молодше 18 років. Також не рекомендується використовувати ліки при можливості виникнення алергічної реакції. В цьому випадку доцільно вибрати аналогічний замінник. Однак робити це повинен тільки лікар.

Медикамент не використовується в період лактації. Протипоказанням є і вагітність. Однак у деяких випадках ліки призначається і під час виношування дитини. При цьому необхідно враховувати можливі ризики і надається користь від лікування.

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Дія препарату

Російський аналог «Флебодіа 600» і сам дорогий оригінал мають схожу дію. Вони швидко всмоктуються в кров і розподіляються по венах і судинах. Вже через дві години після використання в лімфатичній системі пацієнта виявляється діосмін. Максимальної концентрації досягає через 5 годин.

Ліки «Флебодіа 600» отримує хороші відгуки пацієнтів. Препарат має більшу ефективність, яка проявляється у наступному. Стінки судин зміцнюються і стають менш розтяжними. Кров кілька розріджується. З-за цього усувається набряк нижніх кінцівок і проходить застій рідини, рівень кисню в судинах підвищується. Вказані симптоми проходять швидко і не повертаються довгий час.


"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Інструкція по використанню препарату та його аналогів

Препарат призначається за певною схемою. Все залежить від стадії хвороби і проявляються симптомів.

Для лікування венозної недостатності ліки призначається по одній капсулі щодня. Курс такої корекції становить два місяці. Після хірургічних втручань вибирається аналогічна схема прийому.

При важких формах патології і сильно виражених симптомах медикамент прописується на півроку. При цьому пацієнт повинен вживати в добу 600 мг діосміну. Це кількість речовини дорівнює одній таблетці.

При лікуванні гемороїдальних вузлів зовнішньої і внутрішньої локалізації препарат призначається строком на один тиждень. При цьому в перші три доби потрібно прийняти до чотирьох капсул ліків. Після цього доза знижується до двох таблеток. При необхідності можна продовжити прийом до одного місяця.

Аналоги описаного препарату застосовуються дещо в інших схемах. В добу може бути призначено від однієї до семи таблеток. Все залежить від патології і вибраного медикаменту.

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Відгуки про препарат

Пацієнти говорять про те, що дешевий аналог «Флебодіа 600» не має такої ефективності, як оригінал. Також варто відзначити, що препарат «Венарус» містить майже в півтора рази менше діючої речовини. Медики говорять про те, що ефект від лікування цим складом настає тільки через один місяць регулярного використання.

Споживачі свідчать про те, що медикамент «Флебодіа 600» є одним з найбільш дієвих препаратів. Також його дуже зручно застосовувати. Більше немає необхідності приймати кілька капсул в день. Досить випити одну таблетку за сніданком.

Пацієнти говорять про те, що медикамент чудово справляється з такою патологією, як гемороїдальні вузли. Вже у перший день прийому відзначається помітний ефект. Таблетки мають протизапальну дію на стінки судин. Також зменшується кількість лейкоцитів, які осідають на капіляри.

Медики говорять про те, що в деяких випадках препарат може застосовуватися під час вагітності. Однак проводити корекцію стоїть у другій половині терміну. В цьому випадку є велика ймовірність того, що малюк не постраждає від прийнятих лікарських засобів. Вживання медикаментів перед пологами допомагає уникнути появи розширених вен.

"Флебодіа 600": аналоги, інструкція, відгуки, опис

Підведення підсумків

Тепер вам відомо, що таке препарат «Флебодіа 600». Ви познайомилися з інструкцією до застосування, а також дізналися вартість даного засобу. Аналоги препарату вибираються тоді, коли немає можливості приймати основний ліки. Так часто буває при виникненні алергії або побічних реакцій. Відгуки про медикамент також представлені вашій увазі. Як ви бачите, вони виключно хороші. Саме тому не варто самостійно намагатися знайти аналог препарату. Завжди консультуйтеся з лікарем і отримуйте правильне лікування. Здоров'я вам!