Корисні поради
на всі випадки життя
» » Олег Панів - колишній учасник "Дому-2". Його біографія і особисте життя

Олег Панів - колишній учасник "Дому-2". Його біографія і особисте життя

Додано: 28.10.15
Рубрика: Цікаве

Олег Панів - красивий хлопець з атлетичним статурою. Він став відомим завдяки участі в "Домі-2" і скандальному вильоту з проекту. Хочете дізнатися подробиці його біографії та обличчястому житті? Ми готові поділитися необхідною інформацією.

Олег Панів - колишній учасник "Дому-2". Його біографія і обличчясте життя

Біографія

Олег Панов з'явився на світ 16 вересня 1991 року в Москві. Він з інтелігентної і забезпеченої сім'ї.

Наш герой з дитинства проявляв любов до музики. Батьки це помітили. Вони записали сина в музичну школу. Також Олег займався спортом – футболом, тенісом і легкою атлетикою.

Життя до проекту

У старших класах Панов захопився фітнесом і бодібілдингом. Всього за кілька місяців він з крихкого підлітка перетворився в м'язистого атлета. У Олега з'явилася ціла армія шанувальниць. Але він не сприймав цих дівчаток всерйоз.
Незабаром Панову запропонували попрацювати фітнес-моделлю. Хлопець не міг упустити цей шанс. Він підписав вигідний контракт і відправився за кордон. Наш герой побував в таких країнах, як Китай, Корея, Єгипет і так далі. Щодня на його сторінках у соцмережах з'являлися фотографії з мальовничих місць.

Олег Панів - колишній учасник "Дому-2". Його біографія і обличчясте життя

«Дом-2»

13 серпня 2014 року Олег Панов прийшов на знаменитий телепроект. Він висловив свою симпатію блондинці Ганні Кудимовой. Дівчині теж сподобався модний москвич. Але вона не стала поспішати будувати з ним стосунки. Хлопець красиво залицявся за Анею: водив її в зоопарк, запрошував у ресторан і обдаровував квітами.

На «Домі-2» Панів пробув кілька тижнів. Їхня любовна історія з Кудимовой зазнала фіаско. В один із днів хлопець заявив про добровільний відхід з проекту. Деяких дівчат це сильно засмутило. Найбільше переживала Ганна Кудімова. У неї склалися любовні стосунки з Олегом. Але вони залишилися хорошими друзями.
Олег Панов: «Дім-2», знову здрастуй

В грудні 2014 року стало відомо про роман Вікторії Берниковой з колишнім учасником телепроекту. Ним виявився Панов Олег. Хлопець закидав дівчину любовними повідомленнями, надсилав квіти з кур'єром. У якийсь момент Віка запропонувала йому повернутися на «Дом-2». Провідні дали добро.

І ось сіроокий атлет з'явився на знаменитій телестройке. Він був набагато впевненіше і вільніше, ніж у свій перший прихід. Глядачі з задоволенням спостерігали, як Олег і Вікторія будували відносини. Романтичні побачення, квіти та подарунки – все це мало місце бути.

У якийсь момент відносини хлопця і дівчини стали псуватися. Сварки і суперечки між ними відбувались щодня. А закінчилося все плачевно – Олег Панов зламав ніс Віке. За такий жахливий вчинок хлопця дискваліфікували в той же день.