Корисні поради
на всі випадки життя
» » Веласкес–Вердум – бій року

Веласкес–Вердум – бій року

Додано: 02.11.15
Рубрика: Спорт і їжа

Для більшості любителів змішаних єдиноборств такі імена, як Кейн Веласкес і Фабріціо Вердум. говорять дуже багато. Якщо дивитися об'єктивно, то на сьогоднішній день ці два бійця є титанами важкій ваговій категорії в UFC. Історичне протистояння Веласкес-Вердум, яке відбулося в 2015 році, повинно було визначити найсильнішого в дивізіоні і закрити всі суперечки про те, наскільки Вердум гідний чи не гідний бути чемпіоном.

Бразильська зірка ММА

Фабріціо – дуже досвідчений боєць. Крім багатого багажу проведених боїв за професійними правилами ММА в різних промоушенах і організаціях, він також є дворазовим чемпіоном світу за європейським джиу-джитсу в суперважкій вазі, є володарем чорного поясу по бразильському джиу-джитсу.

Веласкес–Вердум – бій року
Мексиканський американець

У свою чергу, Веласкес теж вкрай небезпечний і титулований боєць. Його по праву вважають кращим борцем у важкій вазі за весь час існування організації UFC. Тому поєдинок у клітці Веласкес-Вердум був довгоочікуваним, адже додаткової підґрунтям битви було ще і заочне змагання бразильців і американців, яке сформувалось за роки існування змішаних боїв.

Бій титанів

14 червня 2015 року на турнірі UFC 188 Веласкес-Вердум сталася сенсація. Так, саме так, оскільки бразильський спортсмен вважався перед початком поєдинку андердогом. Однак вже з самого початку сутички для американського чемпіона бій почав складатися невдало. У першій п'ятихвилинці Кейн отримує розсічення трохи нижче лівого ока. Вердум не тільки зміг витримати обмін ударами, але і більш вигідно виглядав в партері.
Другий раунд ознаменувався тим, що Фабріціо зміг остаточно прибрати ініціативу до своїх рук і в кінцівці ледь не відправив суперника в нокаут. У третьому раунді стало зрозуміло, що Веласкес остаточно знесилили і з величезним трудом продовжував вельми значущий для нього поєдинок. Він вирішив перевести бразильця в партер і попався на задушливий прийом під назвою «гільйотина». В результаті бій Веласкес-Вердум закінчився достроковою і вельми переконливою перемогою бразильського претендента.

Веласкес–Вердум – бій року

Після бою Кейн заявив, що зробив помилку, приділивши мало часу підготовки в умовах високогір'я і в недостатній мірі пройшовши акліматизацію. За його словами, це і зіграло вирішальну роль.

Таким чином, тепер високоповажна публіка знаходиться в очікуванні реваншу, назва якого буде вже "Фабріціо Вердум–Веласкес".