Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Додано: 05.11.15

Напевно всім відомо, що в період виношування дитини та при подальшому грудному вигодовуванні багато препаратів протипоказані. Проте майбутні мами, як і інші люди, часто стикаються з різними патологіями. Дана стаття розповість вам про те, чи можна «Ентерофурил» при вагітності. Ви дізнаєтеся про особливості використання цього ліки під час виношування дитину. Також варто дізнатися про те, які має ліки «Ентерофурил» (при вагітності) відгуки. Думки фахівців будуть представлені вашій увазі.
Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Чи можна пити «Ентерофурил» при вагітності?

Коли постає питання використання того або іншого лікарського препарату під час виношування дитини, необхідно особливо відповідально підходити до прийняття рішення. Гінекологи і терапевти говорять про те, що препарат «Ентерофурил» при вагітності приймати самостійно не можна. Це може призвести до несподіваних реакцій і плачевних наслідків.

Чи можна приймати «Ентерофурил» при вагітності за призначенням лікаря? Безумовно, так. Коли лікар оцінює всі ризики для плода і зіставляє їх з користю від лікування – приймати медикамент не тільки можна, але і потрібно. Відмова від призначеного лікування в цьому випадку може загрожувати виникненням ускладнень.

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Рекомендації для використання: показання

В яких ситуаціях призначається медикамент «Ентерофурил» при вагітності? Ліки рекомендується приймати при гострій і хронічній діареї, яка викликана бактеріальним походженням. Варто відзначити, що ліки «Ентерофурил» при вагітності не допоможе від проносу, який часто розвивається у майбутніх мам під дією зміни гормонального фону. Саме тому перед початком лікування слід звернутися до лікаря і з'ясувати точну причину вашого стану.
Протипоказання до використання препарату

Не рекомендується використовувати медикамент «Ентерофурил» при вагітності на ранніх термінах. У першому триместрі розвитку цього стану відбувається формування основних органів, систем і частин тіла малюка. Будь-яке втручання може призвести до плачевних наслідків. Прийом медикаментів також не буде позначатися сприятливим чином на цьому процесі. Варто відзначити, що більшість майбутніх мам страждають від діареї бактеріального характеру саме в першій половині терміну. Виходячи з цього, медикамент може бути призначений лікарем. Однак перед цим варто провести аналіз калу.

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Препарат протипоказаний майбутнім мамам, які мають підвищену чутливість до одного або декількох компонентів препарату. Також непереносимість фруктози і сахарози буде приводом до відмови від такої корекції.

«Ентерофурил»: інструкція щодо застосування при вагітності

Препарат призначається майбутнім мамам за загальною схемою. Разова доза становить 200 мг діючої речовини. Саме таку кількість містить одна капсула препарату. Іноді (частіше при токсикоз першої половини вагітності) ліки призначається у вигляді сиропу або суспензії. У такому вигляді препарату потрібна доза буде міститися в п'яти мілілітрах.


У добу можна зробити декілька прийомів медикаменту. У більшості випадків медики радять пити ліки через кожні шість годин. При гострій формі патології перерва може бути скорочений до чотирьох годин. Як тільки жінка починає відчувати себе краще, необхідно скоротити кількість прийомів до трьох разів на добу. Курс не перевищує одного тижня.

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Особливі вказівки

Прийом препарату «Ентерофурил» при вагітності повинен поєднуватися з необхідною кількістю води. Варто відзначити, що зневоднення в цей період може бути небезпечним не тільки для жінки, але і для її майбутньої дитини. Якщо одночасно з діареєю виникає блювота, то є сенс у використанні відповідних розчинів, наприклад «Регідрону».

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Якщо одночасно з даними медикаментом використовуються сорбенти, то прийом препаратів повинен припадати на різний час. Так, перерву між «Ентерофурилом» і сорбентом радять робити не менше двох годин.

Застосування медикаменту на пізніх термінах вагітності, перед пологами

Багато протимікробні та антибактеріальні препарати забороняється використовувати перед пологами. Дана точка зору пояснюється тим, що на останніх термінах вагітності лікарський речовина може потрапити в грудне молоко. Відразу після народження дитини відбувається прикладання до грудей. Внаслідок цього медикамент може потрапити в організм малюка.

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Однак препарат «Ентерофурил» вважається безпечним в цьому плані. Його навіть призначають під час грудного вигодовування. Лікарі говорять про те, що медикамент не всмоктується в кровотік, а діє виключно в шлунку і кишечнику. Саме тому він визнаний одним з найбезпечніших для лікування діареї бактеріального походження. Медикамент застосовується в багатьох ситуаціях, коли використання антибіотиків неможливо.

Відгуки споживачів про медикаменту для лікування діареї під час вагітності

Майбутні мами говорять про те, що цей медикамент є досить дорогим. Однак, враховуючи його безпеку, жінки воліють купувати саме «Ентерофурил». Упаковка з тридцятьма капсулами по 100 міліграм в кожній обійдеться вам приблизно в 100 грн. Препарат у дозі 200 мг містить 16 капсул і коштує 130 грн. Якщо ж вам необхідна суспензія, то будьте готові заплатити за неї майже 160 грн.


Відгуки споживачів говорять про те, що препарат у вигляді сиропу має солодкуватий смак. За рахунок цього він дуже легко п'ється. Жінки свідчать про те, що дія ліків починається негайно після вживання. Препарат блокує розмноження бактерій і виводить їх з кишечнику. У той же час медикамент не впливає на кишкову мікрофлору. Виводиться ліки виключно кишечником.

У деяких випадках, частіше при надмірному вживанні ліків, може виникнути алергічна реакція у вигляді висипу, свербежу. Рідше буває нудота або блювання. Ці симптоми зникають відразу після скасування ліки.

Препарат "Ентерофурил" при вагітності: інструкція по застосуванню та відгуки

Замість висновку

Тепер вам відомо, чи можна використовувати медикамент «Ентерофурил» при вагітності. Інструкція по застосуванню представлена вашій увазі в статті. Пам'ятайте, що перед початком корекції будь-якими препаратами, навіть самими безпечними, необхідно порадитися з лікарем. Можливо, саме у вашому випадку категорично заборонено використовувати той чи інший медикамент. Лікуйтеся правильно і максимально безпечно. Будьте здорові!