Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Додано: 05.11.15
Рубрика: Цікаве

Багатство і різноманітність ролей в його акторській скарбничці дійсно вражають: маніяки, королі і лицарі, знаменитий мисливець на вампірів, Пабло Пікассо, скандинавський Бог, А. Хічкок і багато інших. Ентоні Хопкінс, фільмографія якого - одна з найвидатніших, є володарем "Оскара" і численних кінематографічних премій, а також титулу лицаря-бакалавра, дарованого йому самою королевою Англії.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Трохи біографії

Майбутній актор народився на Півдні Уельсу напередодні нового 1937 року (31 грудня) в сім'ї пекаря. У школі юний Філіп Ентоні не відрізнявся успіхами в навчанні і в результаті через якийсь час прийшов до рішення про те, щоб присвятити своє життя мистецтву. На той момент розглядався варіант гри на музичному інструменті або живопис.
Вирішальну роль у виборі на користь акторської професії зіграла скороминуща зустріч із зіркою Голлівуду Річардом Бертоном. В результаті Ентоні Хопкінс (фільмографія представлена нижче) вступив в Королівський коледж музики і драми Уельсу. Потім була служба в армії і продовження навчання вже в Лондонській Академії драматичного мистецтва.

Кар'єра розпочалася з гри в театрі. Першою великою роботою став фільм «Лев узимку» (1968). Юному акторові дісталася роль короля Річарда Левове серце. Погодьтеся, непоганий початок великого злету, який приніс йому всесвітню славу.

Якщо вам цікава професійна акторська гра, відмінні фільми, та й сам Ентоні Хопкінс, фільмографія якого досить велика, то ми рекомендуємо почати з найбільш культових і популярних фільмів. Пропонуємо вам топ-10.
«Людина-слон»

Історія, заснована на реально відбулися в 19-му столітті події. Молодий лікар-хірург випадково помічає в бродячому балагані дивне, змучене і забите істота. Виключно з наукового інтересу він викуповує його і з подивом відкриває, що це людина, яка страждає рідкісною аномалією, але дивно утворений і добрий.

Фільм удостоєний багатьох нагород, у тому числі і за блискучу режисерську роботу Д. Лінча.

«Мовчання ягнят»

Ентоні Хопкінс за незрівнянну акторську гру в цьому фільмі був удостоєний головної нагороди – "Оскара" – за кращу чоловічу роль. Більш того, картина отримала 5 статуеток у всіх основних номінаціях. Культовий трилер 90-х років – це класика жанру, яка не старіє.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Юний агент ФБР Кларисса призначена детективом по справі про страшний маніяка, вбивства якого хвилюють Америку. Але хто може допомогти зрозуміти його мотиви і простежити дії на два кроки вперед, як не такий же психопат? Ув'язнений колишній доктор психіатрії (Е. Хопкінс), який відбуває покарання за людоїдство і вбивства, готовий до співпраці, але йому потрібно щось натомість.

Фільм «Мовчання ягнят» Ентоні Хопкінс по праву може вважати своїм зоряним часом, втім, як і Джоді Фостер – виконавиця головної ролі.

«Легенди осені»

Картина розкриває глядачам історію сім'ї Ладлоу на тлі трагічних і кривавих подій 20-го століття. Життя батька сімейства і троє його синів фатальним чином змінює чарівна жінка.


Фільм знятий за мотивами однойменного роману Д. Гаррісона, написаного ним у 1979 році.

«Прожити життя з Пікассо»

Ми знаємо великого генія по фарбам і полотнам, які залишилися після нього і увічнили його ім'я. Життя дивного і талановитого Пабло Пікассо відкриється вам з нової сторони, маловідомої і дуже зворушливою. Акторська робота Е. Хопкінса просто геніальна, він представляє нашим очам вже немолодого Пікассо з усіма її примхами і жвавістю, захопленням красивими жінками. Іменного очима одного з них ми бачимо події на екрані.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

«На грані»

Ентоні Хопкінс - актор абсолютно різнопланова, і в цьому його геніальність. Він легко грає богів, маніяків і професорів. Фільм «На межі» - з жанру пригодницьких бойовиків, і нехай кінокритиками оцінений він був не надто високо, зате глядачі визнали його чи не класикою.

Події розгортаються на фоні прекрасних видів Аляски, куди вже немолодий мільярдер і його молода дружина відправляються заради фотозйомки. У гонитві за кращими кадрами вони забираються досить далеко, де вертоліт терпить крах. Щоб вижити, їм потрібно покластися один на одного, але мільярдер починає підозрювати дружину в невірності.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

«Знайомтеся, Джо Блек»

Сюжет мелодраматичного фільму старий як світ. У його центрі - одвічне питання життя і смерті. Ентоні Хопкінс, фільмографія якого значна, в цей раз виконує роль магната У. Перриша. Саме до нього з'явився ангел смерті, але, втомившись від своїх повсякденних обов'язків, він пропонує йому операцію. Однак у справу як завжди втручаються любов і почуття обов'язку.

«Інстинкт»

Трилер про геніального вченого-приматологе. Багато років тому в джунглях Руанди сталося вбивство, за яке він відбуває покарання. Але нікому - ні сім'ї, ні владі, ні психіатрів не вдалося розгадати таємницю, укладену в розумі генія. Ним керує інстинкт. Ентоні Хопкінс у ролі божевільного гармонійний і переконливий.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

«Ганнібал»

Продовження геніального фільму «Мовчання ягнят». З часу тих подій минуло десять років, і доктор Лектер береться за написання листа Кларисі, його головна мета - це відновити спілкування та інтелектуальну гру-дуель, розпочату колись. А місто тим часом знову руйнується страшні вбивства. Навчена досвідом Клариса виходить на слід маніяка, але зловити його не так-то просто, він знає всі примітивні пастки поліції напам'ять. Ганнібал вже готує запрошення своїй фаворитці на найстрашніший вечеря в її житті.


«Червоний Дракон»

Фільм є передісторією до стрічки «Мовчання ягнят» і «Ганнібал». Події починаються в ті часи, коли сам Лектор здійснював жорстокі вбивства, ховаючись під маскою професора психіатрії. Глядач нарешті знайомитися з людиною, який розкрив всі його злочини – агентом У. Гремом. Після затримання маніяка і його арешту він йде зі служби, але через деякий час змушений повернутися заради розслідування нової хвилі вбивств.

«Хічкок»

Фільм про культової кінострічки геніального майстра жахів і страху – саме так про нього можна сказати в кількох словах. Зоряний акторський склад і чи не найкраща знімальна група створили чудовий продукт, який заслуговує уваги глядача. Це великий епізод з життя Альфреда Хічкока, піднімає завісу над процесом створення фільмів та його обличчястим життям.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Досить багато в біографії актора епізодичних ролей, майстром яких може бути визнаний за праву Ентоні Хопкінс. Фільмографія буде неповною без фільмів «Олександр», «Дракула», «Маска Зорро», «Тор», «Ной». Це лише найбільш відомі та рейтингові картини.

Ентоні Хопкінс: фільмографія. Головні ролі, кращі роботи

Актор крім повнометражних стрічок активно знімається і працює над серіалами. Прем'єра одного з найочікуваніших запланована на 2016 рік. Серіал «Західний світ» у жанрі фантастики є телевізійної адаптацією однойменного фільму, знятого в 1973 році М. Крайтоном. Про подробиці сюжету мало що відомо. Місце дії все той же – парк атракціонів під назвою «Західний світ», і заселений він андроїдами. Ентоні Хопкінсу дісталася роль його директора.