Корисні поради
на всі випадки життя
» » Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Додано: 05.11.15
Рубрика: Цікаве

Іспанські фільми – прекрасний вибір для тих, хто віддає перевагу продукції європейського кінематографа. Вони не досягли такої популярності, як проекти Англії та Франції, однак не стали від цього менш цікавими і захоплюючими. Національне кіно приваблює глядачів реалістичністю, зачаровує особливим драйвом. Які ж картини варто подивитися в першу чергу?

Іспанські фільми: драми

Педро Альмодовар – один з найяскравіших режисерів, які народилися в цій сонячній країні. Практично всі картини, створені генієм, можна вносити в список, який складають кращі іспанські фільми. «Повернення», що побачив світ у 2006 році, не стало винятком. Це кіно здатне претендувати на кращий твір, у якому розповідається про нескінченної любові матері.
Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Оригінальний сюжет – якість, яким практично завжди мають іспанські фільми. Дія розгортається в Мадриді наших днів. У центрі сюжету опиняється молода жінка, яка є дружиною безробітного чоловіка і матір'ю чарівної дочки. Серйозні фінансові проблеми змушують Раймунду поєднувати кілька робіт, з чим вона справляється завдяки загартованому труднощами характеру. Затьмарює ситуацію страшна таємниця, розкриття якої боїться мужня жінка.

Багато іспанські фільми, що мають драматичну складову, засновані на реальних подіях. Глядачі, які чарують історичні картини, не повинні залишати без уваги фільм «Привиди Гойї». Проект підготовлений Милошом Форманом у 2006 році. У центрі твору навіть не сам знаменитий живописець, а герої, оживаючі на його полотнах.
Комедії з Іспанії

Драма – далеко не єдиний жанр, властивий кінопроектів, які виходять в цій державі. Кращі іспанські фільми можуть бути й комедіями, в тому числі молодіжними. Ті, хто шукає легку картину, в процесі перегляду якої можна посміятися від душі, повинні спробувати подивитися «Щоденник Карлоти». Основному персонажу всього 16 років, дівчину турбують всі проблеми, властиві юному віку.

Як зрозуміло з назви, головна героїня буде вести щоденник, якому зможе розповісти про свої переживання. Ситуація в сім'ї загострюється, батьки мріють про розлучення, брат не виходить з інтернету. Чи зуміє Карлотта впоратися з усім цим?

Жахи з Іспанії

Кращі картини – ті, що викликають сильне враження. Гільєрмо дель Торо – відомий режисер, завдяки якому іспанські фільми у багатьох глядачів асоціюються з жахами, трилерами. Цей опис підходить до кіно «Хребет диявола», яке вийшло ще в 2001 році.

Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Людям, які шукають легкі іспанські фільми, краще відмовитися від перегляду цієї картини. Історія 12-річного хлопчика, опиняється в школі для сиріт після загибелі батька, викликає справжній страх. Незважаючи на величезну кількість дітей у притулку, Карлоса зустрічають з максимальною теплотою і увагою. Що ж буде далі?

Дель Торо – далеко не єдиний «виробник» жахів і трилерів в цій державі. Доказом тому служать такі іспанські фільми, як «Міцний сон», представлений на суд публіки у 2011 році. Режисер Жауме Балагуеро запрошує глядачів поринути в історію консьєржа, розчарованого в житті. Розпоряднику будинку відома таємниця більшості його мешканців, але центром його інтересів стає юна дівчина.


Найкращі історії про любов

З романтичними творами також прекрасно знайомий національний кінематограф. Багато іспанські фільми про кохання варті пильної уваги. Проте жоден з них не витримає порівняння з картиною «Три метри над рівнем неба», створеної в 2010 році.

Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Режисер розповідає історію юнаки і дівчата, чиї відносини будуються на притягання протилежностей. Він – бунтівник, який понад усе ставить небезпека, адреналін. Вона – невинна і наївна володарка великого капіталу. Очевидно, що вони не можуть не познайомитися, а за знайомством слід велике почуття, перше для обох.

Актори, що виконували головні ролі, прокинулися знаменитими, прославившись не тільки в країні, але і за її межами. Як і багато іспанські фільми, картина отримала продовження, також тепло прийнята публікою.

Що ще подивитися

Гільєрмо дель Торо – творець багатогранний, не любить повторюватися. Йому чудово вдаються не тільки іспанські фільми жахів, але і фантастичні картини. Живий приклад тому – проект «Лабіринт фавна», що ввібрав в себе відразу кілька жанрів. Фільм вийшов в 2006 році, крутиться навколо подій Другої світової, що відбуваються на території Іспанії.

Найкращі іспанські фільми. Драми, жахи, комедії

Варто проявити інтерес і до драматичної історії «Кармен», творцем якої у 2003 році став Вісенте Аранда. Це приклад чудовою екранізації одного з найпопулярніших творів Проспера Меріме. Центральним персонажем книги є молода табачница, з непростим характером.

Іспанські фільми відрізняються один від одного, однак мають одну спільну рису. Це здатність викликати у глядачів будь-які емоції, за винятком нудьги.