Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

Додано: 05.11.15
Рубрика: Цікаве

Кожна людина періодично дивиться кінокартини, сюжет яких забувається вже на наступний день. Однак існують і фільми, що змінюють свідомість, здатні перетворити звичне світогляд, примусити глибоко задуматися. Такі проекти можуть не володіти видовищністю, створюваної за допомогою спецефектів, але вражають силою і глибиною. Що ж варто подивитися, щоб назавжди змінитися?

Фільми, що змінюють свідомість: про сенс

Багато люди отруюють життя неіснуючими, надуманими проблемами, забуваючи про цінності кожної хвилини. Впоратися з цим допомагають фільми, що змінюють свідомість, приміром, німецька картина «Достукатися до небес». Кінопроект вийшов ще в 1997 році, проте виглядає як і раніше на одному диханні. У центрі сюжету - дві людини, яких об'єднує виявлене в них смертельне захворювання. Чи можуть вони покинути цей світ, ні разу в житті не побувавши на море?
Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

«Реквієм по мрії» - ще один яскравий представник групи, в яку входять фільми, що змінюють свідомість. Його перегляд допомагає замислитися про те, як легко людина може поховати свою мрію, опинившись у залежності. Молодий чоловік і його друзі не здатні впоратися з наркоманією, яка руйнує їх. Мати головного героя Сара також страждає залежністю. Бажання стати зіркою блакитного екрану змушує її направити всі сили на схуднення.

Список фільмів, що змінюють свідомість: про вибір

Далеко не всі люди перед прийняттям того чи іншого рішення замислюються про те, до яких наслідків воно призведе. Вибираючи кращі фільми, що змінюють свідомість, не можна обходити стороною «Ефект метелика». Картина наочно демонструє, що навіть незначне дію здатне відбитися на долі людини і оточуючих його людей.
Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

Фільми, змінюють свідомість людини, зовсім не обов'язково є драмами, що викликають сильні переживання. Глибоко задуматися нерідко змушують і комедійні історії, приміром, «Завжди кажи "Так"» з Джимом Керрі. Часто люди відкидають нові ідеї, пропозиції, зі страху чи ліні відмовляючи собі в праві на зміну життя на краще. Скільки подарунків долі вони з-за цього пропускають? Що буде, якщо пообіцяти собі день (тиждень, місяць) відповідати «так» на будь-які пропозиції оточуючих?

Як жити на планеті

Список фільмів, що змінюють свідомість, включає і документальні картини, що піднімають гострі питання. Обов'язково варто звернути увагу на проект «Дом», який запрошує глядачів на побачення з Землею. Творці поставили перед собою глобальні цілі, намагаються змусити людей задуматися про власне споживчому відношенні до планеті, перспективи, які очікують людство.

Фільми, що змінюють свідомість, викликають сильні емоції, не є винятком і «Будинок». Публіка отримає можливість насолодитися красою та унікальністю Землі, а потім на власні очі побачити результати руйнувань, джерелом яких стає діяльність мешканців сучасного світу. Який же внесок необхідний від кожної людини в ім'я порятунку природи?


Якими можливостями володіє людина

Чи багато людей можуть похвалитися, що домоглися в житті всього, про що мріяли? Спеціально для тих, хто не може, створений документальний проект «Секрет». Як і всі фільми, що змінюють свідомість людини, проект справляє незабутнє враження. Його творці намагаються поділитися з глядачами таємницею закону тяжіння. Втілити в реальність самі неймовірні мрії, залучити у свій світ успіх, здоров'я, любов – все це стає доступним людині, посмотревшему «Секрет».

Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

Гучна картина не могла не отримати продовження. «Секрет-2» знайомить публіку з дивовижними відкриттями, які мають місце у всесвіті квантової фізики. Мета проекту залишається колишньою – досягнення мрії.

Фільм «Плацебо» допомагає людям, які втратили надію на одужання. У ньому розповідається про неймовірні ресурси, якими наділений людський організм. Самозцілення є природним для людини, необхідно лише знання секретів цього процесу.

Як залишатися здоровим

Далеко не всі люди замислюються про те, наскільки небезпечна їжа, регулярно прикрашає столи. Багаторічні дослідження, проведені групою лікарів і вчених, здатні повністю змінити погляд глядачів фільму «Вилки замість ножів» на тваринні білки і жири. Ентузіасти довели, що саме ці продукти стають джерелом довгого списку небезпечних захворювань.

Фільми, що змінюють свідомість людини. Список, що подивитися

Цікаво, що відмова від тваринних білків і жирів служить не тільки ефективною мірою профілактики. Навіть хвора людина отримує більше шансів на зцілення, припинивши вживання руйнівної їжі. Революційні висновки підкріплені багаторічними масштабними випробуваннями, дали однозначні результати. Настав час задуматися про своєму раціоні, від якого безпосередньо залежить тривалість життя.

Фільми, змінюють світогляд, обов'язково повинен дивитися кожен. Адже саме ці картини змушують нас думати.