Корисні поради
на всі випадки життя
» » Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки

Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки

Додано: 05.11.15
Рубрика: Цікаве

Світлі локони, чарівна усмішка, веселий примружений погляд Ні, це все зовсім не про чудесного малюка в блакитній піжамі. Це Патрік Джейн - незалежний консультант з Каліфорнійського Бюро Розслідувань. Він - головний герой серіалу "Менталіст".

Патрік Джейн

Біографія героя до роботи в КБР не відрізнялася від будь-якої іншої історії життя. У Патріка була сім'я: дружина і дочка. Робота, на якій він, завдяки своїм здібностям психолога, зображував медіума. Але все похитнулося в один жахливий день.

Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки
В одному з містечок, де в той час працював Джейн, з'явився серійний маніяк. Він був дуже витончений і, звичайно ж, невловимий. Єдине, що він залишав на місці злочину - червона мітка у вигляді смайла, намальована кров'ю. За такий знак злочинця прозвали Кривавий Джон. В одному з телеефірів медіум став насміхатися над можливостями маніяка, а коли прийшов додому, побачив на стіні усміхнену пику. В той вечір його родина стала жертвою Кривавого Джона. І це стало початком погоні Патріка, метою його життя - зловити жорстокого злочинця.
Робота в КБР

На службі в бюро розслідувань менталіст використовує всі свої можливості, щоб розкривати злочини. Патрік Джейн відчуває, коли людина бреше, помічає навіть дрібні деталі на місці трагедії, може одним безглуздим питанням поставити в глухий кут і виманити правду. І все це, звичайно ж, з приголомшливою посмішкою. Це не зразковий державний службовець, не простий коп, а людина, у якого свої методи роботи на місці злочину. Ці методи геніально прості і не завжди вкладаються в рамки загального розуміння і закону, але вони стовідсотково працюють.

Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки
Патрік ні на секунду не забуває про головну мету - помститися за свою сім'ю. Тому як тільки на горизонті з'являється Кривавий Джон Патрік Джейн усіма шляхами намагається її відшукати. Але злочинець ніби грає з менталистом, змушуючи вирішувати заплутані загадки або йти по помилковому сліду. На шляху до своєї мети героєві доводиться боротися з наслідувачами знаменитого маніяка, рятувати людей, розкривати таємничі злочини.

Команда Джейна

Звичайно ж, впоратися з таким завданням одному неможливо, і разом з Патріком працює ціла команда. Детектив і глава забійного відділу Тереза Лісбон - вірний друг і соратник менталіст. Хоча вона часто проти нестандартних ідей Патріка, але, без сумнівів, готова прикрити в будь-якій ситуації. Kimbell Чо - активний азіат, який з радістю приймає ідеї Джейна і бере їх у розробку. Солодка парочка Уейн Рігсбі і Грейс Ван Пелт надає допомогу у всіх починаннях Патріку. І без сумнівів, у цієї команди все вийде.

Саймон Бейкер

Актор народився в Австралії в родині механіка та вчителі англійської мови. Родичі Саймона не мали ніякого відношення до кінематографу, а сам молодий чоловік хотів пов'язати своє життя з медициною. Однак після кількох зйомок на других ролях кар'єра медбрата пішла в небуття.

З 1997 року Саймон знімався у багатьох серіалах і повнометражних фільмах. Першу популярність йому приніс серіал "Секрети Лос-Анджелеса", який в подальшому отримав премію "Оскар". З часом Бейкеру стали пропонувати і головні ролі. У серіалі "Захисник" Саймон грав громадського адвоката для підлітків. Він чудово передав ту атмосферу, коли хочеться допомогти дітям з не зовсім благополучних сімей, подарувати їм другий шанс.

Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки


У модних журналах і просто на вулицях міст з'являється він, всюдисущий Патрік Джейн, фото якого розміщені всюди. Насправді актор просто представляє марку Givenchy і з задоволенням бере участь у рекламних кампаніях. Саймон Бейкер говорить, що реклама - це нова грань мистецтва, а також можливість попрацювати з кращими фотографами і режисерами.

Бейкер "Менталисте"

Але найбільшу популярність Саймону Бейкеру приніс серіал "Менталіст", де персонажем австралійця став консультант КБР Патрік Джейн. Актор сам говорить, що це свого роду виклик - зіграти таку неординарну обличчястість. Менталіст одночасно зачаровує і дратує, але без сумніву, це дуже цікавий персонаж. Іноді його порівнюють з Шерлоком Холмсом і Коломбо, так, у нього безумовно є родзинка - це неймовірні здібності психолога і спостережливість.

Патрік Джейн. Розкриття злочинів за допомогою посмішки

З сезону в сезон Джейн намагається досягти своєї мети, але постійно виникають якісь перешкоди. Звичайно ж, глядач вболіває за свого менталіст і сподівається, що врешті-решт Патрік Джейн зможе покарати невловимого маніяка.