Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

"Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

Додано: 07.11.15
Рубрика: Спорт і їжа

Любителі якісного пінного знають, що часом відшукати пристойний продукт на полицях магазину буває важко. Багато товари відрізняються привабливою ціною, але низькими смаковими властивостями. Досягти золотої середини змогли технологи «Московської пивоварної компанії», які представили сорт «Волохатий джміль». Пиво відрізняє доступна ціна при чудових смакових характеристиках.

"Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

Про компанії-виробника

«Московська пивоварна компанія» є однією з наймолодших на вітчизняному ринку. Виробництво було запущено в підмосковних Митищах в 2008 році. Спочатку компанія випускала лише один сорт – «Оттінгер», рецептуру якого надали постачальники обладнання з Німеччини. З часом колекція поповнилася. У цьому суттєву роль відіграв технолог Михайло Єршов, який навчився пивоварінню в Берліні. Під його керівництвом запускаються нові сорти: «Жигулі», «Моспиво», «Хамовники». У 2014 році з його авторською рецептурою був зварений ель, що отримав назву «Волохатий джміль». Пиво стало швидко набирати популярність у гурманів. Спочатку цей сорт продавався в спеціалізованих магазинах, однак пізніше компанія запустила його в роздрібні мережеві магазини.
"Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

«Волохатий джміль на духмяний хміль

Нестандартним і сміливим рішенням для пінних напоїв середнього цінового сегмента, представлених на полицях більшості великих магазинів, є «Волохатий джміль». Пиво, виробник якого намагався досягти поєднання крафтового якості і прийнятної маркетингу, відрізняється насиченим смаком і ароматом запашного хмелю.

«Волохатий джміль» - напій яскравого бурштинового кольору з легким квітковим ароматом і карамельними відтінками. Якщо проводити аналогії, то цей сорт, швидше, нагадує англійські елі з помітною гіркотою в послевкусии. Пиво продається в оригінальній упаковці. Замість звичайної для такого обсягу ПЕТ-тари виробник вибрав формат літрової скляної пляшки. Завдяки цьому «Волохатий джміль» - пиво, яке легко помітити серед незліченної асортименту на прилавку магазину.
Ціна за одну пляшку становить близько 100-120 рублів, що при відмінних смакових якостях робить напій не тільки доступним, але і певною мірою бажаним.

"Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

Білий ель «Волохатий джміль»

Серед продуктів «Московської пивоварної компанії» зустрічається дуже навіть нетривіальне пиво. Білий ель «Волохатий джміль» можна сміливо віднести саме до цієї категорії. Пиво зварене за традиційним бельгійським рецептами. До складу напою входить обов'язкова для цього сорту апельсинова цедра, що надає солодкий післясмак.

Колір пива – насичений жовтий. У смаку яскраво виражені цитрусові і бананові ноти з легкою гіркотою. Білий ель «Волохатий джміль» продається в літрових пляшках з оригінальною етикеткою. Як і належить таким сортам, при його виробництві використовується пшеничний солод. «Волохатий джміль» припаде до смаку гурманам. Фахівцям «Московської пивоварної компанії» в черговий раз вдалося поєднати яскраву рецептуру при збереженні невисокої ціни.


Про автора рецептури

Пиво «Волохатий джміль», відгуки про який підтверджують його оригінальність, швидко полюбилося любителям пінного напою. Цей сорт став одним з найбільш вдалих, на думку його розробника Михайла Єршова (на фото нижче). Михайло – молодий пивовар, який закінчив факультет травлення у Російської економічної академії, а потім пройшов курси в Берліні. Молоду людину відрізняє відкритість і тяга до експериментів. Він стверджує, що кожен новий день на його робочому місці відрізняється від попереднього. У процесі створення рецептури «Волохатого джмеля» Михайло Єршов спирався на європейський досвід. Американський бурштиновий ель, який вийшов в результаті, до цього варили тільки крафтовие пивоварні. Саме тому можна сміливо говорити, що під керівництвом головного пивовара «Московської пивоварної компанії» роздрібний продаж був запущений абсолютно новий унікальний продукт.

"Волохатий джміль" - пиво для гурманів за доступною ціною

Як і у випадку з «Волохатим джмелем», Михайло намагається гармонійно працювати з рецептурою всіх продуктів компанії. За його словами, процес створення напою схожий на процедуру приготування хорошого вина. Можна сміливо сказати, що продукція «Московської пивоварної компанії» покликана прищеплювати хороший смак і культуру вживання алкогольних напоїв.