Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?

Додано: 07.11.15
Рубрика: Цікаве

Манхеттенська еліта. Це просте словосполучення відразу ж асоціюється тільки з одним неймовірним серіалом - "Пліткарка". Актори, безсумнівно, зіграли на ура, але на всі сто також спрацювали і оператор, і дизайнери - саме вони надали серіального світу Gossip Girl той неймовірний стиль, який зачаровує з перших серій. "Пліткарка" вигідно вирізняється серед інших молодіжних драм: у ній є те, чого немає в інших. Еліта тут - не розпещені "золоті" хлопчики і дівчатка, але справжня аристократія, з часткою (треба сказати, неабиякою!) інтриги і, звичайно ж, лихослів'я. Саме ними ж і знаменитий серіал "Пліткарка", актори і ролі якого настільки ж цікаві, як і він сам.
Серена ван дер Вудсен - Блейк Лайвлі

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?
Шикарна блондинка, зіграна неповторною Блейк Лайвлі, при кожному своєму появі вносить в події нотку божевілля, легковажність і, зрозуміло, чарівності. Блейк Лайвлі і її героїня Серена ван дер Вудсен відкривають наш огляд серіалу "Пліткарка" (актори і персонажі, втілені ними, нас цікавлять).

Як і її героїня, двадцятивосьмирічна красуня, влюбившая в себе Голлівуд, вона дуже пристрасно ставиться до моди: на червоних доріжках їй немає рівних. Блейк яро виступає за здоровий спосіб життя, зганяючи зайві калорії в спортзалі і стверджуючи, що для неї це - суцільне задоволення.

В інтерв'ю після першого сезону "Пліткарки" міс Лайвлі згадала, що хотіла б знятися в рімейку фільму 40-х рр. Що ж, можна сказати, частину свого вона отримала: не так давно вийшов фільм "Вік Адалин" з Блейк в головній ролі, в якому їй вдалося побувати і в сорокових роках в тому числі.
Блер Уолдорф - Лейтон Містер

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?
Героїня Лейтон Містер в Gossip girl - дівчина розумна, цілеспрямована, трохи зарозуміла, в інтригах їй рівних немає. Що-що, а мстити і будувати підступні плани Блер Уолдорф вміє точно! Її кумири - Одрі Хепберн і Грейс Келлі, справжні леді, якій Уолдорф бажає бути. Лейтон Містер продовжує список "Серіал «Пліткарка»: актори і ролі".

Міс Містер (ось такий ось каламбур) мало чим схожа в житті на свою героїню. Вона набагато більш проста в спілкуванні дівчина, конкурувати з друзями, на відміну від Блер, не прагне і щиро вважає, що любов має бути в мирній обстановці.

Лейтон не палає пристрастю до моди, а віддає перевагу просту і зручну одяг, часто посміхається і взагалі є дуже сімейною людиною. Відома вона не тільки як актриса, але і як співачка: Лейтон Містер сама пише і виконує пісні, акомпануючи собі на гітарі.

Чарльз (Чак) Басс - Ед Вествік

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?
Втілення диявола в серіалі - це, звичайно ж, Чак Басс. Протягом серіалу його обличчястість еволюціонує: образ бабія він відкидає на користь Блер, а такі події, як смерть батька і прийняття відповідальності, змушують його подорослішати і безтурботного "золотого" хлопчика перерости в цього бізнесмена. Хоча деякі вади, а головне, харизма, все ж завжди залишаються при ньому.

Ед Вествік, який грає Чака Басса, відверто називає свого персонажа бездушним негідником і не має до нього будь-якої симпатії. Еду Чак цікавий тільки з акторської точки зору, не більше. У реальному житті містер Вествік всіляко відхрещується від порівнянь з цим боягузливим (на його думку) героєм.


Ед Вествік так само, як і Лейтон Містер, відомий як музикант у складі групи The Filthy Youth. І хоча зараз він у неї вже не грає, у актора в планах створити нову групу в Нью-Йорку.

Натаніель (Нейт) Арчибальд - Чейс Кроуфорд

Нейт Арчибальд - такий собі хороший хлопець з благополучної сім'ї. Але, як кажуть, в тихому болоті чорти водяться. І зразковий хлопець Блер, з якою у нього було все розписано по роках: кілька років відносин, весілля і красиві та розумні діточки - виявляється закоханий в її кращу подругу Серену. Але прихильницями Натаніель-зрадника все одно сприймається як ангел з небес. Ще б, на тлі його кращого друга - Чака Басса.

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?

Виявлення подібності Нейта і Чейса Кроуфорда, що зіграв його на екрані, напрошується саме собою: обидва здаються недоступними красенями, про яких мало що відомо. В одному з сезонів про Нейта говориться, що він "ніякий". Ніяких яскравих рис в його характері не проявляється, хоча він і закохує в себе своєю прекрасною шевелюрою і широкими плечима. Що ж, здається, про містера Кроуфорда можна сказати те ж саме.

Деніел (Ден) Хамфрі - Пенн Беджлі

Простий хлопець з Брукліна з даром письменника - ось яким представлений в "Сплетнице" Ден Хамфрі. Його сім'я і він сам - не манхеттенська еліта, але в цьому і полягає його чарівність. Ден не схильний до інтриг, а чесний і не грає почуттями інших.

"Пліткарка": актори і ролі. Що спільного у акторів з їх персонажами?

Пенн Беджлі, актор, що зіграв Дена в серіалі, схожий на свого персонажа, хоча і не на всі сто. Містер Беджлі запевняє, що він такий же простий хлопець і не відчуває причетність до вищого світу. Йому подобаються ідеали Хамфрі, і він поділяє їх.

В житті Пенн Беджлі крім акторської майстерності займається музикою. Але, на відміну від своїх колег Еда Вествика і Лейтон Містер, на публіці не грає, вважає, що його музика - дуже обличчяста, до того ж некомерційна, ближче до артхаусу.

Як видно, не всі актори серіалу "Пліткарка" схожі на своїх героїв, але є й такі, що самі бачать у собі риси схожості з персонажами.