Корисні поради
на всі випадки життя
» » Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми планети

Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми планети

Додано: 07.11.15
Рубрика: Цікаве

Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми нашої планети. Цей вид рослин поширений на всіх континентах, за винятком, хіба що, Північного і Південного полюсів. Без них життя не була б такою, як ми звикли її бачити зараз. А все тому, що трави – це велике джерело корисних елементів як для тварин, так і для людей.

Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми планети

Що таке трава?

Отже, як завжди, почати слід з основного визначення. Так, всі трави – це рослини, чиєю основною відмінністю є те, що у них немає одеревеневшего стовбура. Тобто вони ростуть безпосередньо з землі, і пагони йдуть від основного стебла. Хоча є і виключення, наприклад, банан: адже незважаючи на те, що він здатний досягти у висоту кількох метрів, він все одно відноситься до даного виду рослин.
Класифікація трав

Існує безліч різних розподілів, придуманих людиною для того, щоб упорядкувати всі види трав. Перш за все, їх поділяють на культурні і дикорослі. Перші вирощуються людьми для задоволення власних потреб, а другі проростають самі, так як є частиною дикої природи.

Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми планети

Також трави поділяють на однорічні, дворічні та багаторічні. Як можна зрозуміти з назви, подібна класифікація виникла із-за тривалості життя основного стебла рослини.

Всі трави – це невід'ємна частина екосистеми

Для багатьох організмів трава – це основне джерело їжі. Так, більшість комах харчується саме цією рослиною, зрідка змінюючи його на листя кущів і дерев. Те ж стосується і тварин, що мешкають в диких умовах.

Але застосування трав людиною набагато ширше. Вивчивши всі властивості цих рослин, він зумів використати їх у фармакології, для виготовлення лікарських препаратів. У тій же промисловості, для переробки їх на тканину, барвники, косметичні засоби і так далі.

Враховуючи все це, можна з упевненістю сказати: якщо б на нашій планеті не було трав, то сьогодні ми б не дізналися власний світ.