Корисні поради
на всі випадки життя
» » Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Додано: 07.11.15
Рубрика: Цікаве

Марфа - це стародавнє римське ім'я, яке зазначено особливим заступництвом бога війни. Однак з його тлумаченням не все так просто. Тому в даній статті ми детально обговоримо значення імені Марфа.

Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Походження

Основне, про що ми будемо говорити, це характеристика. Але перед тим як перейти до опису особливостей імені, ми поговоримо про те, звідки з'явилося ім'я Марфа. Походження і значення його тісно пов'язані. Як вже було сказано, батьківщина цього імені – Стародавній Рим. Мова, відповідно, латинський. Походить воно від імені давньоримського бога війни Марса. Тому смисловий переклад його може бути такою: «віддана Марсу». Спочатку воно звучало як Березня і було однією з жіночих форм імені Мартін. Але в грецькій мові тверда «т» перетворюється на «ф». Саме через грецький вплив ім'я Марфа з'явилося в Росії. Сталося це завдяки християнізації Русі. Але існує й інша етимологія, яке зводить значення імені Марфа до арамейському мови, де це слово перекладається як «господиня». У цьому сенсі воно згадується, наприклад, у євангелії від Іоанна.
Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Значення для дитини

Значення імені Марфа для дитини, головним чином, полягає в тому, що дівчинка буде активною і життєрадісною. Її енергійність і непосидючість не дозволять їй стати зразковою дитиною, і з нею нікому не буде нудно – ні подружок, ні батькам. Значення імені Марфа для дівчинки також проявляється в частих конфліктних ситуаціях, які її супроводжують. В цьому особливість характеру власниці цього імені – атмосфера протистояння і сварки заряджає її енергією і дозволяє відчувати себе королевою. Крім того, потрібно відзначити надзвичайно розвинене почуття власної важливості тих дівчаток, яких звуть Марта. Значення імені робить їх гордими і часом примхливими, що залишається характерним для них протягом усього життя.
Негативні якості

Коли Марфа підростає, вона переважно випромінює оптимізм. Але цей стан буде продовжуватися тільки до тих пір, поки хто-небудь не дасть дівчині привід сильно розсердитися. Сама по собі вона є енергійною, цілеспрямованою, наполегливою людиною. Їй також притаманні впевненість в собі і емоційна відкритість - значення імені Марфа таке, що дівчина не соромиться відкрито висловлювати свої почуття, чи вони позитивні або, навпаки, негативні.

Дівчина, що носить дане ім'я, також вкрай несприйнятлива до порад і думку оточуючих. Багато людей вважають Марту надмірно самовпевненою особою, яка не звикла рахуватися з інтересами кого-небудь, крім себе.

Особливу увагу варто приділити таку рису Марфи, як злопам'ятність, оскільки вона проявляється дуже яскраво. Дівчина ніколи і нікому не прощає завдані образи, і навіть через значну кількість часу скористається моментом, щоб помститися за себе і відновити справедливість.

Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Позитивні якості

Якщо не брати в розрахунок гострі кути характеру і складності темпераменту Марфи, це досить привабливий життєрадісний чоловік, який здатний і сам знаходити позитив скрізь і всюди, і дарувати оточуючим його у величезних кількостях. Дівчина дуже комунікабельна, спільну мову знаходить практично з усіма. Тому її завжди оточує безліч людей і від самотності Марфа точно не страждає.


Що стосується навчання, то непогані здібності проявляються у дівчини ще в шкільні роки, а з часом тільки посилюються. Це означає, що якщо Марту зацікавити чим-небудь, вона згорне гори і безсумнівно стане експертом в обраній галузі. Єдина складність, з якою стикаються викладачі та вчителі цієї дівчини – її фантастичне впертість. І в школі, і в університеті, а також у робочому колективі Марфа завжди приймає участь у всякого роду самодіяльності. Взагалі творчі здібності у неї є, і при бажанні вона легко зможе розвинути їх до професійного рівня. Особливо це стосується письменства, твори віршів, пісень і так далі.

Значення імені Марфа також наділяє дівчину відмінними діловими якостями. З віком для неї все більш значущим стає думка оточуючих, а тому ростуть амбіції і марнославство. Твердість характеру і прямолінійність допомагають їй створити імідж серйозного, досвідченого начальника, хоча амбіції і самовпевненість дівчата не завжди пропорційні ступеня її підготовки та володіння темою. Однак якщо Марфа поставила перед собою мету, вона стане домагатися її всіма шляхами, часто при цьому демонструючи у всій «красі» свій егоїзм.

Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Загальна характеристика у дорослому житті

Безсумнівно, що дуже сильна обличчястість ховається в жінці, яку звуть Марта. Значення імені, характер і доля її тісно взаємопов'язані і утворюють складну фактуру індивідуальності, з якою доводиться справлятися і самої власниці цього імені, і оточуючим її людям. Вона впевнено йде по життю, нехтує підтримкою друзів і родичів, завжди рішуча і готова за себе постояти. З часом мудрея, жінка стає все менш запальною і імпульсивною. Вона звикає вичікувати, мислити стратегічно і прораховувати кожен крок. Нічого не пускає на самоплив і завжди контролює всі сторони свого життя. Спонтанні рішення і емоційні пориви не для неї, хоча жінка і відрізняється яскравою емоційністю. Якщо в юному віці вона ще й піддається впливу раптово виниклих почуттів, то згодом повністю підпорядковує свій розум і емоції холодного розрахунку. Завжди намагається займати найбільш високе положення в ієрархії і робить все, щоб з її думкою рахувалися всі навколишні – від колег по роботі до сусідів по сходовому майданчику.


Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Особисті відносини

Що стосується взаємини статей, то тут Марфа стикається з серйозною перешкодою в особі власної гідності та прагнення до незалежності. Ця сторона її натури створює їй проблеми і в юності, і в зрілі роки. Крім того, Марфа надзвичайно велику увагу приділяє матеріального стану та соціального статусу свого обранця. У почуттях, як і в усьому, вона проявляє холодний розрахунок, навіть якщо не хоче собі в цьому зізнаватися. Насправді вона просто не дозволить собі закохатися і мати стосунки з тим, кого вважав нижче свого рівня. Як жінка Марфа виглядає ефектно, впевнено, зухвало і тому привертає до себе безліч шанувальників. Захопившись ким-небудь, дівчина проявляє неймовірну ревнивість, що знову-таки створює незліченні проблеми і їй самій, і її обранця. У числі іншого Марфа не посоромиться почати з'ясовувати відносини і відкрито скандалити не тільки зі своїм чоловіком, але і з передбачуваними суперницями. Надмірна ревність при цьому наділяє її та надмірної недовірливістю, а тому від її емоційних поривів нерідко страждають і зовсім невинні люди.

У молодому віці дівчина часто міняє партнерів, намагаючись знайти ідеального чоловіка. Практично ніколи Марфі це не вдається і з часом вона зупиняє свій вибір на комусь одному.

Походження і значення імені Марфа, характер і доля його власниці

Сім'я

Зв'язувати себе узами шлюбу Марфа не поспішає, вважаючи за краще попередньо досягти матеріальної незалежності і реалізуватися в кар'єрі. Тому заміж виходить досить пізно і, як правило, за людину трохи старший за віком. Крім того, гордість і природна схильність до незалежності можуть стати причиною самотності. Значення імені Марфа і її доля, як вже було сказано, тісно пов'язані, а тому спокійного розміреного сімейного життя жінки з цим ім'ям не світить в будь-якому випадку. Крім того, вона ніколи не прощає зрад, і будь-яка невірність негайно призводить до розлучення. До чоловіка вимоглива, хоча і сама також намагається відповідати понять про хорошу дружину – бездоганно виконує домашню роботу, створює затишок, обдаровує домочадців турботою і ласкою.

Кар'єра

Кар'єра - це одна з найважливіших сторін життя Марфи. Тут вона виявляє всю силу свого характеру – як творчу, так і руйнівну. У гонитві за статусом і грішми готова йти по головах і жертвувати багатьом. Природні здібності Марфи допомагають їй досягти вражаючих результатів у всьому, що б вона не робила. Коротше кажучи, Марфа народжена для того, щоб стати успішною людиною.