Корисні поради
на всі випадки життя
» » "Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки

Додано: 08.11.15
Рубрика: Ремонт

Часто садівники стикаються з такою проблемою, як мурахи на садовій ділянці. Самі по собі вони не завдають шкоди, але, тим не менш, доставляють ряд неприємностей. В першу чергу ці працьовиті комахи будують мурашники і розносять по рослинам тлю. Для мурашки це джерело поживного молока, а для рослини - загибель, тому у великих кількостях попелиця здатна погубити навіть велике і сильне садове дерево. Сьогодні ми хочемо представити популярний препарат «Мурахоїд» - засіб від мурах. Інструкція говорить про те, що це вкрай ефективний помічник, що дозволяє швидко звільнити свій сад від загарбників.

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки
Шкода від муравйов

Міському жителю досить складно зрозуміти, чим можуть так докучати ці маленькі комахи. Та ще так, щоб довелося на садовій ділянці використовувати спеціалізований «Мурахоїд» (засіб від мурашок). Інструкція наводить приклади, як розпізнати їх присутність на дільницях. Ось неповний список "злочинів", скоєних невинними, на перший погляд, мурахами. Це зіпсований газон: там, де мурашки подрили грунт, з'являються залисини. Полчища мурашок підкопують плитки садових доріжок. Вони у величезній кількості селяться в щілинах фундаменту, в облицюванні колодязя. Ними часто кишить компостна купа, отже, чекайте, що скоро почнуть засихати садові рослини. Чим швидше ви приймете заходи, тим краще, а ми радить одразу брати ефективний «Мурахоїд» - засіб від мурах. Інструкція обіцяє не тільки повне позбавлення від шкідників, але і тривалий захист саду, значить, не потрібно часто повторювати обробку.

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки
Які рослини найчастіше піддаються нападу мурах

Оскільки мурашина колонія розводить тлю, вона вибирає плодові культури, найбільш улюблені цим небезпечним шкідником. Саме їх у першу чергу і треба оглядати, так як діловито снують мурах помітити досить просто. Найчастіше вони вибирають сливу і калину, черемшину і смородину, черешню, яблуню і грушу. Особливо важливо звертати на це увагу, якщо у вас на ділянці молоді дерева. Їх попелиця цілком здатна погубити. Тому для молодих посадок тримайте напоготові препарат «Мурахоїд» (засіб від мурашок). Інструкція по застосуванню підказує, що якщо прогнати колонію зі своєї ділянки, то попелиця, швидше за все, не з'явиться у вас, так як сама по собі вона подорожує вкрай неохоче.

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки

Характеристика препарату

На чому ґрунтується дія препарату «Мурахоїд»? Засіб від мурах вважається найсильнішим з усіх сучасних аналогів. Це гель, який може використовуватися як вдома (якщо комахи атакували ваше житло), так і на садовій ділянці. Він нешкідливий для людини і домашніх тварин, не робить ніякого впливу на корисних комах, бджіл і сонечок. Саме тому даний засіб прийшло на зміну всім були до нього.

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки

Діюча речовина

Основний компонент - хлорпірифос. Це інсектицид широкого спектра дії, призначений для боротьби з гризучими і комахами. Крім того, це контактно-кишковий інсектицид. Діюча речовина уражає нервову систему комахи і викликає параліч. Було проведено опитування садівників і дачників, і всі вони одностайно визнали, що краще всього купувати препарат «Мурахоїд». Засіб від мурах, застосування якого було б настільки зручним, давно чекали садівничі господарства.


Спосіб застосування гелю

Виробник каже, що смерть комах настає приблизно через 2-3 дні після того, як вони з'їдять препарат. Однак все це час комаха не харчується і майже не рухається. Через зазначений проміжок часу колонія мурашок повністю зникне. Найпростіше капнути кілька крапель гелю прямо в нірку або поруч з нею. Наткнувшись на крапельки, мурахи починають їсти їх. Однак цей спосіб хороший, якщо комахи підкопують плитку або оселилися у фундаменті. А що робити, щоб захистити плодові дерева?

"Мурахоїд" - засіб від мурах: інструкція із застосування, відгуки

Обробка плодових дерев за допомогою гелю

Мурашки постійно подорожують по дереву вгору і вниз. Тому для боротьби з ними ефективно буде нанести гель по колу прямо на стовбур. Є ще один спосіб, як використовувати препарат «Мурахоїд» (засіб від мурашок). Відгуки підказують, що смужка тканини, просочена інсектицидом і обв'язана навколо стовбура, служить кращою профілактикою появи на ньому попелиці. Звичайно, засіб буде підсихати, а значить, його необхідно час від часу додавати. Один тюбик гелю (5 г) коштує приблизно 1 долар, тобто ви цілком зможете закупити достатню кількість препарату для захисту свого саду.

Переваги препарату

Він сильно відрізняється від багатьох інших, які сьогодні є на ринку. В першу чергу виробник підкреслює високу контактно-кишкову активність даного засобу. Тобто у комах немає шансу. Препарат не накопичується в грунті і не буде впливати на якість вашого врожаю. Ще один вкрай важливий момент: засіб не впливає на розвиток і життєдіяльність ґрунтових бактерій, зберігаючи природний баланс. Немає згубного впливу на дощових черв'яків. Судячи з відгуків, витрачається препарат дуже економно. Одного шприца достатньо для того, щоб обробити від одного до п'ятнадцяти мурашників, залежно від їх величини.


«Мурахоїд» в ампулах

Садівники попереджають: якщо для захисту плодових дерев більше підходить гель, то для виведення великих мурашників краще підійде інша форма. У центрі уваги - все той же «Мурахоїд», засіб від мурашок в ампулах. Це ідеальний варіант для великих садових ділянок, а також для промислових садів. Спосіб застосування дуже простий. Для цього 1 мл препарату розчиніть у 10 літрах води. Ретельно перемішайте, дайте постояти 15-20 хвилин і ще раз перемішайте. Розчин готовий до застосування. Використовувати даний засіб фахівці рекомендують рано вранці або ввечері. Раскопайте колонію до виявлення лялечок, ретельно полийте і засипте землею. Робочий розчин зберігати не можна, тому заздалегідь підготуйте фронт роботи для себе. Можна обробляти грядки з овочевими та плодовими культурами, якщо на них оселилися мурахи. Спосіб приготування розчину такою ж, витрата препарату - 10 літрів на 5 квадратних метрів.