Корисні поради
на всі випадки життя
» » Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона

Додано: 08.11.15
Рубрика: Цікаве

Фільм «Васабі» - це емоційна кіноісторія, створена одним з найбільш цікавих і невтомних французів нашого часу - Люком Бессоном, вже традиційно виступили в іпостасі сценариста і продюсера. Але даний проект маестро довірив знімати вже перевіреному постановнику Жерару Кравчику, з яким працював над фільмами з популярної трилогії «Таксі». Актори фільму «Васабі», які працювали з режисером Кравчиком, все одно відзначали впізнаваний «бессонівський» стиль картини.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона
Ще одна показова кримінальна комедія

Шанувальники Бессона отримали те, що очікували - ще одну запальну кримінальну комедію, причому «Васабі» - фільм, актори якого мають світову популярність. Головний герой, комісар поліції Юбер Фиорентин (більш ніж харизматичний Жан Рено), відрізняється суворою вдачею, прямолінійністю, твердою рукою і міцним ударом. Але в повсякденному житті, не при виконанні службових обов'язків, він сором'язливий і боязкий людина, однолюб. Протягом 19 довгих років Юбер продовжує любити одну і ту ж жінку Міко, незважаючи на те, що провів з нею кілька місяців в Японії, і вона зникла без сліду. Але одного разу, через стільки років, він отримує звісточку з Токіо: його кохана мертва. Окрім запрошення на похорон чоловік зобов'язаний бути присутнім на прочитанні заповіту померлою. Актори фільму «Васабі» під час зйомок називали представлену зав'язку прелюдією перед самим цікавим.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона

Продовження сюжетної лінії

Розгублений і засмучений головний герой спрямовується в Токіо, де дізнається карколомну новину – у нього є дочка-підліток. Неповнолітня кумедна дівчина, що обожнює дивні наряди, незадоволена своїм носом (точнісінько, як у папули), згідно з заповітом, у день повноліття отримає доступ до рахунку в банку – колосальної сумі 160 млн американських доларів. Мати дівчинки була не така вже проста, зуміла забезпечити дочки гідне існування, вилучивши дану суму у японської мафії. Представники злочинної організації готові на все, щоб повернути втрачені фінанси. Але у малятка є надійний захисник, батько за сумісництвом, гроза всього злочинного світу - Юбер Фіорентіно.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона
Бойовик чи комедія?

«Васабі» - фільм, актори і ролі якого недарма підбиралися самим Бессоном, адже атмосфера стрічки залежала не тільки від прописаних персонажів, але і від уміння і професіоналізму запрошених акторів. Чого в кіно більше, комедії або бойовика, часом незрозуміло, в цьому заслуга не тільки Бессона і Кравчика, хоч знято все дуже динамічно, яскраво і весело, але і Жана Рено. Головний актор фільму «Васабі», улюблений актор Бессона, просто чудовий, роль сором'язливого громили вдалася акторові і в цей раз. Образ крутого і бувалого поліцейського приміряли багато зірок світового кіно, але запам'ятовується персонаж вдавалося створити небагатьом. Герой Рено запам'ятається глядачам обов'язково, в ньому маса іронії, гумору і навіть комічності, хоча Юбер за весь хронометраж не посміхнувся жодного разу. В цьому і є комедійний талант актора. Його персонаж яскравий, живий і часом пародійний. Актори фільму «Васабі» віддавали належне його таланту, погоджуючись, що саме він витягнув картину на гідний кінематографічний рівень.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона


Напарниця Рено, дочка Юбера, майже Мілен Фармер

Напарниця Рено - зірка японського молодіжного кінематографа Ріоко Хиросю, встигла записати три альбоми і знятися в декількох картинах, створила дуже самобутній образ непосидючій японської дівчини. Актриса старанно вивчила текст своєї ролі, навіть не маючи пристойних знань французької мови. Під час зйомок картини в Токіо пару акторів переслідували численні фанати, тому окремі сцени на вулиці були зняті наспіх. Актори фільму «Васабі», фото яких із завидною періодичністю з'являлися на рекламних постерах картини, після виходу фільму в прокат придбали глобальну міжнародну популярність.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона

Старий друг і екс-напарник

Роль старого приятеля і екс-напарника Фіорентіні Момо, проживає в Японії, блискуче виконав відомий актор Мішель Мюллер. «Васабі» - фільм, актори якого перейшли з попереднього проекту Бессона - «Таксі-2». Для персонажа Момо Юбер - ідеал, справжній ожилий киноидол, тому він всіляко намагається допомогти колишньому партнерові. Він подібний до піднесеного глядачеві, посильно бере участь у розгортанні дійстві. Персонаж Мюллера - еталонний комічний герой. Разом з Рено вони подібні дуету з кінофільму «Прибульці» - Рено-Клавьер. Актори фільму «Васабі» допомогли творцям втілити в життя авторську задумку і подарували глядачеві шикарний легкий комедійний бойовик.

Актори фільму «Васабі» - улюбленці Люка Бессона

Не без розхожих кіноштампів

Після виходу картини багато кінокритиків відгукувалися про проект Бессона досить невтішно, але на занудні претензії мало хто звернув уваги. Глядач після перегляду картини відчував позитивні емоції, був у захваті від кумедних епізодів, добротної комедійної режисури Жерара Кравчика. Але справедливості заради варто відзначити, що велика кількість кіноштампів дійсно не пішло картині на користь. Величезні валізи, напхані зброєю, напарник - комік і кривляка, головний антагоніст з обличчям, покритим шрамами (Єси Оида) - все це вже було, перевірений багатьма фільмами попкорновий голлівудський набір. Але якщо в Голлівуді вміння писати смішні діалоги вважається анахронизом, то французькому кінематографу цьому зовсім не обов'язково слідувати.