Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

Додано: 08.11.15
Рубрика: Цікаве

Фільми з Брюсом Віллісом дивляться і переглядають практично всі любителі якісних бойовиків і трилерів. Підвладні знаменитому акторові і інші жанри: комедія, фантастика, драма. До своїх 60 років він встиг знятися приблизно в 100 картин, серед яких безліч яскравих кінопроектів. Які ролі, виконані зіркою, можна зарахувати до кращих?

Фільми з Брюсом Віллісом: бойовики

Існує фільм, який з задоволенням подивилися навіть глядачі, уникають гостросюжетних картин. «Міцний горішок» - кінопроект, який зіграв вирішальну роль для амплуа талановитого актора. Перша частина вийшла в 1988 році, вона присвячена історії мужнього поліцейського Макклейна, вимушеного звільняти заручників, чиєму житті загрожують терористи.
Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

Остання версія культового бойовика «Міцний горішок», в якій також роль рятівника світу дісталася Брюсу Уіллісу, вийшла в 2013 році. Картина цікава тим, що в боротьбі зі злочинцями головному героєві допомагає підріс син.

«Армагеддон» - фантастичний бойовик, який опинився в розпорядженні публіки 1988 році. Світ знову в небезпеці, але загрожують йому не терористи, а величезний астероїд, з космічною швидкістю мчить у напрямку нашої планети. Єдиний засіб зупинити його, яке бачать перед собою герої, - бомба.

Трилери з Брюсом Віллісом

«Кримінальне чтиво» - дітище Квентіна Тарантіно, визнане культовим відразу після виходу в 1994 році. Ролі Брюса Вілліса подобаються глядачам за їх абсолютну непередбачуваність. У відомій картині йому довелося втілити образ боксера Бутча, який примудрився вступити в конфлікт з мафіозі. День, що почався вкрай негативно, продовжився вбивством трьох людей.
Фантастична антиутопія «12 мавп», створена в 1995 році, в черговий раз показала, наскільки несподіваними можуть бути фільми з Брюсом Віллісом. Герой переміщається з майбутнього в наші дні, щоб не допустити поширення вірусу, що погубив велику частину людства.

Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

У картині «Шосте почуття» Брюс Вілліс знову перевтілюється, на цей раз він психіатр, намагається допомогти дев'ятирічного дитині. Хлопчик наділений страхітливою здатністю - він уміє спілкуватися з мертвими. Напруга не відпустить глядачів аж до несподіваної розв'язки.

Комедії з Брюсом Віллісом

«Дев'ять ярдів» - комедія, яку можна порекомендувати кожному людині, яка шукає спосіб гарненько посміятися. Фільми з Брюсом Віллісом часто містять елементи комедії, навіть якщо належать до абсолютно іншим жанрам. Цього разу актор приміряє амплуа найманого вбивці, що володіє рідкісним чарівністю. Стрічка обов'язкова до перегляду для всіх цінителів чорного гумору. У Брюса вийшов чудовий тандем з Метью Перрі, який виконує роль дантиста, випадково опинився в самому центрі подій з-за свого дивного сусіда.

Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

«Смерть їй до лиця» - ще один кіношедевр з участю зірки, який сподобається любителям тонких жартів. Брюс приміряє на себе образ лікаря, підтримує стосунки з двома дамами. Обидві жінки мріють про продовження молодості. Комедія вразить прихильників, які звикли спостерігати Вілліса в амплуа мужнього героя. Він геніально зображує безвольного середньостатистичного чоловіка.


Фантастика з Брюсом Віллісом

«П'ятий елемент» - картина для тих, хто шукає легкий розважальний кінопроект, не позбавлений разом з тим філософського підтексту. В цей раз героя Вілліса знову довірено найважливіша місія – запобігання глобальної катастрофи. До Землі наближається Зло, прийняла образ розпеченої маси. Головні персонажі повинні впоратися з ним, для чого необхідно лише скласти разом чотири елемента і знайти п'ятий.

Кращі фільми з Брюсом Віллісом. Відомі ролі актора

Чи можна вижити, коли всі люди навколо гинуть при катастрофі поїзда? Герою «Невразливого» це вдається, він не просто виживає, але навіть не отримує поранення. Божественне проведення тут не причому, швидше винні надприродні здібності, властиві персонажу Брюса Вілліса. Що буде, якщо у головного героя знайдеться антагоніст, який володіє протилежними якостями?

Драми з Брюсом Віллісом

Далеко не всі здогадуються, що знаменитий актор здатний чудово впоратися і з більш глибокою роллю. Щоб обличчясто в цьому переконатися, достатньо приділити час перегляду стрічки «Історія про нас». Цей кінопроект позбавлений таких атрибутів, як всесвітні катастрофи, аварії, терористи. У центрі сюжету любовна історія, учасниками якої стають персонаж Вілліса і героїня його партнерки по фільму Мішель Пфайфер.

Дуже цікаво спостерігати за відносинами подружньої пари, яка прожила разом близько 15 років. Осередок суспільства на межі знищення, так як обидва її представника подумують про розлучення. Такий фільм чудово підходить для перегляду в жіночій компанії.

Фільми з Брюсом Віллісом можуть належати до різних жанрів. Проте практично всі вони є захоплюючими, динамічними і видовищними. Глядачі, що включили будь-яку картину з вищенаведеного списку, прекрасно проведуть час.