Корисні поради
на всі випадки життя
» » Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Додано: 08.11.15

Кожна людина не раз стикався з болем. Відчуваючи дискомфорт, складно радіти життю, складно конструктивно думати, та й взагалі при сильному болі можна втратити свідомість. Недарма існує безліч ліків, що допомагають зменшити або усунути її. У цій статті розглянемо препарат, що володіє швидким знеболюючим ефектом, – «Фламідез». Інструкція по застосування свідчить, що він має аналгетичну, протизапальну, жарознижувальну, протиревматичну дію. Активні компоненти, взаємодіючи один з одним, підсилюють позитивний ефект від прийому лікарського засобу. Що ж входить до складу препарату «Фламідез»? Інструкція по застосуванню відповідає на це питання і дає повну картину складу кожної таблетки. 3 активних речовини, головних складових - це парацетамол, диклофенак калію і серратіопептидаза. Розглянемо їх більш детально.
Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Дія диклофенаку калію

Препаратів на основі диклофенаку існує досить багато, оскільки цей поширений компонент ефективно знімає біль, надає протизапальний та протиревматичний дію. Він входить до складу не тільки таблеток, але і різних гелів і мазей. Особливо ефективно він впливає на запальні процеси в хрящовій тканині. У зв'язку з цим для усунення болю при остеопорозі і артриті вибір найчастіше падає саме на диклофенак. Літні люди, які страждають такими захворюваннями, завжди мають диклофенак під рукою. Зручно для швидкого усунення болю використовувати «Фламідез» (таблетки). Інструкція по застосуванню серед показань виділяє ревматоїдний артрит і остеоартрит.
Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Диклофенак калію диклофенак натрію

До складу подібних лікарських засобів найчастіше входить диклофенак натрію. У «Фламідез» ж виробники включи диклофенак калію. Він відрізняється тим, що знеболюючу дію калійної солі диклофенаку значно швидше, ніж натрієвої. Як і в інших лікарських засобах, диклофенак калію входить до складу кожної таблетки в кількості 50 мг.

Дія парацетамолу

Парацетамол добре відомий практично кожному жителю Росії. Він відмінно справляється з високою температурою і володіє знеболюючим ефектом. У складі препарату «Фламідез» інструкція щодо застосування виділяє парацетамол, який у поєднанні з іншими речовинами посилює свій знеболювальну та жарознижувальну дію. Протизапальний ефект у нього виражений незначно. До складу кожної таблетки входить 500 мг парацетамолу. Виводяться парацетамол і диклофенак з сечею.

Дія серратіопептидази

Серратіопептидаза – це фермент, виділений із непатогенной кишкової бактерії. Він усуває набряк і блокує запалення, а також нормалізує проникність судин. Має невелику знеболюючу дію. В одній таблетці міститься 15 мг серратіопептидази.

Показання до застосування

Для кого призначений препарат «Фламідез»? Інструкція по застосуванню рекомендує лікарський засіб людям, страждаючим захворюваннями опорно-рухового апарату, з діагнозами "ревматоїдний артрит" або "остеоартрит"; при запаленні жіночої сечостатевої системи з вираженим болем; після операції або травми, біль у місці шва; при захворюваннях ЛОР-органів, зокрема при синуситі. Препарат ефективний і при зубному болю. Стоматологи його призначають для зняття неприємних відчуттів після видалення зуба. «Фламідез» може бути показаний при болю будь-якого виду, однак його повинен призначати лікар.


Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Лікарські форми «Фламідеза»

Препарат виробляється у вигляді таблеток та у вигляді гелю. В лікарському засобі «Фламідез» (гель) інструкція щодо застосування виділяє 3 активних компонента. Це 116 мг диклофенаку диэтиламина, що ідентично 10 мг диклофенаку натрію; метилсаліцилату 100 мг; 50 мг ментолу. В даному випадку при місцевому нанесенні диклофенак проникає в уражені оболонки, знімаючи запалення, ментол розширює судини і має невелику знеболюючу дію.

Серед лікарських форм препарату не згадується мазь «Фламідез». Однак, оскільки гель все ж намазується, общеупотребительно назва мазь.

Дозування

Як вживати «Фламідез» (таблетки)? Інструкція по застосуванню (ціна буде наведена нижче) говорить про те, що пігулку потрібно приймати всередину цілком, при цьому не забуваючи запити склянкою води. Краще це робити після їжі, оскільки вплив на шлунково-кишковий тракт диклофенаку досить сильне. Як правило, дорослим слід приймати по одній таблетці 2-3 рази на день, а підліткам - 1-2 рази в день. Якщо є необхідність використовувати препарат тривалий час, то дозу варто зменшити. Максимально можна випити тільки 3 таблетки в день. Рекомендується припинити лікування одразу після усунення симптомів захворювання. «Фламідез» не можна застосовувати як самолікування. Прийом препарату може здійснюватися тільки під контролем лікаря!

«Фламідез» (мазь): інструкція по застосування, ціна

Мазь рекомендується використовувати дорослим і дітям від 12 років 3-4 рази на добу, втираючи до повного всмоктування. Після застосування руки необхідно ретельно вимити. Не можна наносити гель на великі ділянки тіла без рекомендації лікаря. Як правило, лікар рекомендує використовувати 2-4 г гелю для одного нанесення.


Препарат рекомендується наносити при різних запаленнях суглобів, зв'язок, сухожиль і м'язової тканини. Запалення можуть бути викликані травмами, так і іншими різними захворюваннями. Після нанесення відбувається зменшення болю і набряку. Час на загоєння скорочується. Так характеризує дію такого препарату інструкція по застосуванню.

Ціна на мазь варіюється і залежить від націнки аптечної мережі. У середньому вона становить близько 60 грн. Таблетки коштують приблизно стільки ж. Побічні дії при місцевому застосуванні практично ніколи не виникають. Однак в інструкції все ж вказані рідкісні винятки. Це висип, свербіж, кропив'янка і зовсім рідко – бронхоспазм. У будь-якому випадку, як би мало побічних ефектів не було, без рекомендації лікаря застосовувати препарат небезпечно.

Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Побічна дія

При призначенні лікарем препарату дуже рідко виникають які-небудь побічні ефекти, проте часто пацієнти перевищують рекомендовану норму і використовують його в кількості значно більшій, ніж рекомендує «Фламідез» інструкція по застосуванню. Відгуки про його дії переважно позитивні, проте є і ті, кому він не підійшов. Навіть якщо ви застосовуєте препарат самостійно, не варто ґрунтуватися на думках інших людей, краще уважно вивчити інструкцію до лікарського засобу. При перевищенні дози, можливі порушення з боку шлунка і кишечника. Це проявляється нудотою, блювотою, розладом стільця. Можливо навіть розвиток гепатиту та виразкове ураження слизової шлунка. З боку нервової системи препарат може призводити до судом і тремору, може спостерігатися збудливість, дратівливість, порушення сну. З боку серця і судин - зміна артеріального тиску, анемія.

Алергічні реакції

При застосуванні препарату можливі різні алергічні реакції. Вони індивідуальні і залежать від переносимості кожного компоненту. Серед серйозних виділяють екзему, бронхоспазм, набряк Квінке, а також синдром Стівенса-Джонсона.

Застосування в період вагітності і у дітей

Місцеве застосування препарату в період вагітності можливе тільки в перші 2 триместру, якщо лікар вважає, що він необхідний жінці і його користь буде більше, ніж ризик для плоду. У 3-му триместрі гель протипоказаний. При годуванні груддю не можна наносити його на груди і використовувати більше 1 тижня поспіль.

Таблетки «Фламідез» протипоказані в період вагітності і лактації. Якщо є необхідність в терапії препаратом жінки репродуктивного віку, треба виключити вагітність.

Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Дітям до 14 років препарат в будь-якій формі протипоказаний.

Протипоказання

Не можна призначати «Фламідез» при виразках шлунка і запаленні кишечника, а також при непереносимості компонентів. З обережністю препарат призначають літнім людям з серцевою недостатністю, хворим з порушенням функції печінки або нирок, з бронхіальною астмою і різними хворобами органів травлення. Не можна поєднувати з іншими НПЗП. Гель «Фламідез» можна наносити зовнішньо і пити одночасно таблетки, основною діючою речовиною яких є диклофенак. Цей момент краще уточнити у лікаря, щоб не виникла передозування.

При лікуванні препаратом не можна вживати алкоголь, оскільки він посилює несприятливий вплив парацетамолу на печінку. Диклофенак збільшує токсичність багатьох препаратів, у пацієнтів спостерігається підвищення ризику шлунково-кишкових кровотеч.

Передозування

При отруєнні препаратом спостерігається значне погіршення стану. З'являється розлад шлунка, блювотні позиви, біль у животі, порушення в роботі печінки і нирок. У таких випадках показано промивання шлунка і симптоматична допомога. Доцільним є прийом адсорбентів.

"Від руху до досягнень"

При надходженні товару на ринок саме ці слова були обрані як девіз препарату «Фламідез». Близько 20 % жителів нашої планети - це люди, які відчувають хронічну біль. Саме вона змушує їх звертатися до лікарів. Її ефективне усунення – найважливіше завдання кожного виробника знеболюючих препаратів. Директор компанії «Синмедик ЛТД» Манав Джассел сподівається на успішний старт і подальше поширення препарату «Фламідез», інструкція по застосуванню, ціна і необхідність застосування якого відомі багатьом жителям України та Росії. Він висловлює впевненість, що лікарський засіб буде затребувана не тільки для стаціонарного, але і для амбулаторного лікування.

Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Відгуки про «Фламідезе»

Відгуки про препарат здебільшого позитивні. Пацієнти відзначають швидке позбавлення від болю. Про такий ефект розповідає інструкція по застосуванню. Ціна лікарського засобу – це, мабуть, єдине, що бентежить людей. Вона дещо вища, ніж хотілося б. Серед негативних відгуків варто відзначити думки людей, у яких біль пов'язана з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату. При таких патологіях препарат може виявляти своє знеболюючу дію протягом невеликого періоду часу, тому його дозування слід уточнити у лікаря. Не варто застосовувати «Фламідез» самостійно.

Препарат "Фламідез": інструкція по застосуванню, опис, показання та відгуки лікарів

Відгуки лікарів

Про такий препарат, як «Фламідез» (гель), інструкція із застосування, ціна якого розглянуті в статті, лікарі відгукуються позитивно. Хороші відгуки дають лікарі, які післяопераційної практиці травматології та ортопедії використовували медикамент і отримали відмінні результати. Ефективність його доведена. Компоненти, що входять до складу, використовуються вже протягом тривалого часу, і у лікарів не виникає сумнівів у доцільності застосування "Фламідеза".

Висновок

Розглянувши препарат «Фламідез», ціна, інструкція із застосування якого тепер вам відомі, варто відзначити, що його компоненти досить широко поширені. Їх поєднання доцільно і дозволяє досягати гарної знеболюючого ефекту, використовуючи для цього дози менші, ніж зазвичай. Відгуки лікарів і пацієнтів також говорять нам про те, що препарат є ефективним і його можна застосовувати у повсякденній практиці. Однак не варто забувати про те, що будь-який лікарський засіб повинен призначатися лікарем. При передозуванні лікування повинно відбуватися в стаціонарі.