Корисні поради
на всі випадки життя
» » Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина

Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина

Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина


З кожним роком святкування Дня святого Валентина набирає популярність. І закохані все частіше намагаються здивувати свою другу половинку в цей чудовий день. Прихильники традиційних презентів вибирають звичайні подарунки: м'які іграшки, квіти, валентинки. Але якщо хочеться подарувати незвичайний подарунок на День святого Валентина, краще вибирати сюрпризи, які дарують незабутні емоції та яскраві враження. Тоді близька людина перейметься глибиною вашого почуття, а відносини зможуть вийти на новий виток розвитку.


Незвичайний подарунок на День святого Валентина для дівчини: оригінальні ідеїДівчата люблять романтичні подарунки, які розкажуть їй про силу почуттів обранця. Чоловік, який хоче, щоб його улюблена надовго запам'ятала презент, зобов'язаний вибрати чуттєвий подарунок на День закоханих.

Хорошим доказом почуттів є букети квітів. Правда, не слід дарувати один квіточку. В День святого Валентина потрібно радувати кохану жінку величезними букетами її улюблених квітів або дарувати дорогій людині цукерково-квіткові кошики. Не обов'язково дарувати квіти самостійно. Щоб здивувати кохану, краще вибрати кур'єрську доставку. Тільки уявіть: улюблена приходить на роботу, а її чекає кур'єр з величезним оберемком квітів та інтригуючою запискою. На додаток до букету можна подарувати дорогий шоколад або оригінальний кондитерський виріб у формі серця. А якщо сам букет буде незвичайної форми (у вигляді сердечка, наприклад), це теж порадує обраницю.На вулиці сніг або суха погода? Здивуйте улюблену пелюстками троянд біля її під'їзду або викладіть з пелюсток ім'я коханої під її вікнами. Багато жінок люблять приймати ванну, тому уважно придивіться до цієї ідеї. Бути може, вашої улюбленої сподобається ванна з великою кількістю червоних пелюсток троянд. Незвичайний подарунок на День святого Валентина для дівчини вам гарантований.

Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина


Жінки люблять благородні вчинки і романтику. Забезпечити це можна публічним визнанням в любові:


 • нарядите друзів в червоний одяг, нехай вони створять живе серце під вікнами вашої коханої;


 • оркестр біля вікна, який виконує улюблену пісню вашої жінки;


 • добірка самих вдалих фото вашої пари (з точки зору коханої) і увешайте ними вашу кімнату;


 • рекламний банер, який прикрашає дорогу до її роботи, можна замінити на визнання в любові з фото вашої обраниці. • Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина


  Незвичайний подарунок для хлопця на День святого Валентина  Якщо жінки люблять відчутні романтичні презенти, то сильній статі більше подобаються емоційні подарунки, які леді вкладають свої старання, а не гроші. Незвичайне привітання з Днем святого Валентина для чоловіка — це дивовижний стриптиз, танець живота в спокусливою одязі.  Також можна порадувати коханого такими незвичайними сюрпризами на День закоханих:


 • еротична нижня білизна з сексуальними вирізами в несподіваних місцях;


 • відеофільм про його достоїнства з вашим визнанням в любові;


 • його улюблене кулінарне блюдо в поєднанні з романтичною вечерею.
 • Незвичайні ідеї подарунків на День святого Валентина  Дівчата можуть порадувати коханих хлопців оригінальними аксесуарами, створеними своїми руками: шапка, шарф, метелик, рамка для красивого колажу Впевнені, такий незвичайний подарунок на День святого Валентина ваш хлопець оцінить по достоїнству.  Незвичайний подарунок на День святого Валентина своїми руками, відео

  Самий незвичайний подарунок на День святого Валентина  Самий незвичайний подарунок на День святого Валентина не повинен бути єдиним. Радуйте коханої людини протягом усього дня: з ранку і до глибокої ночі. Даруйте маленькі сюрпризи (листівки, послання на холодильнику, визнання в любові на клаптиках папірців), втілюйте в життя еротичні фантазії, вручайте довгоочікувані сюрпризи (улюблені квіти, бажані іграшки) і балуйте великими подарунками (поїздками в романтичні місця, походами в театр, екстремальними стрибками). Тоді свято закоханих сердець забезпечить вашій парі довгі і приємні спогади, які важливі моменти недовгих розставань і особливо потрібні у важких життєвих ситуаціях.

  Незвичайний подарунок на День святого Валентина: оригінальні ідеї. Незвичайні ідеї на День святого Валентина


  Кожен, хто хоче надовго зберегти любов і теплі стосунки, як можна частіше дарує коханій людині незвичайні подарунки не лише на День святого Валентина, але й цілий рік.