Корисні поради
на всі випадки життя
» » Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Додано: 08.11.15

Електрочайник давно вже став незамінним помічником на куне для будь-якої господині. А головними перевагами такого приладу є його універсальність і мобільність. Адже чайник можна використовувати не тільки вдома, але і в офісі. З електричним чайником можна без зусиль організувати чаювання або приготувати швидкий сніданок/обід.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Так як же вибрати електрочайники? Відгуки, рейтинг кращих моделей підкажуть того єдиного, якому буде віддано перевагу. При виборі чайника в першу чергу слід звертати увагу на фірму-виробника. Адже саме правильно вибраний бренд – запорука якості продукції та її довгого терміну експлуатації. Тільки після того, як виробник обраний, слід відштовхуватися від конкретних технічних характеристик і наявності тих чи інших функцій.
Електрочайники: відгуки, рейтинг

Bosch TWK 8613

Торгова марка Bosch вже давно завоювала світову славу і авторитет. Зарекомендувала себе як одна з кращих компаній виробників, продукція яких відрізняється високою якістю, практичністю і довговічністю. Електрочайник Bosch не є винятком. Модель TWK 8613 користується надзвичайною популярністю серед споживачів і вважається лідером серед продукції даної групи товарів. Bosch TWK 8613 відрізняється стильним корпусом комбінованого типу (метал+пластик), вмонтованим ступінчастим терморегулятором.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Останнє свідчить про підтримку такої можливості, як нагрівання рідини до заданих температурних показників, і не факт, що це буде температура кипіння. Електрочайник Bosch оснащений фільтром, який виконаний з високоміцного матеріалу – нержавіючої сталі, призначений для захисту приладу від освіти накипу, а також нагрівальним елементом прихованого типу.
Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

До основних технічних характеристик відносяться:

Потужність: 2400 Вт.

Об'єм: 15 л.

«Бош» – найбільш надійні та дорогі електрочайники. Ціна на модель TWK 8613 стартує від 700 грн. Якщо розглядати асортиментний ряд в цілому, то вартість приладу коливається в середньому від 300 до 1800 грн. Виходячи з відгуків, саме ціновий чинник для багатьох є перепоною на шляху до досконалої побутової техніки.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Scarlett SC-EK27G04

ТМ Scarlett – ще один виробник побутової техніки. Електрочайник Scarlett – уособлення надійності та доступності. SC-EK27G04 зайняв срібло в нашому рейтингу завдяки своїй доступності з фінансової точки зору і унікальному дизайну корпусу, який виконаний зі скла. В якості нагрівального елемента служить спіраль закритого типу. Підтримується функція блокування включення без води. Родзинка SC-EK27G04 – підсвічування рідини, коли прилад в активній стадії. До основних технічних характеристик відносяться:

Потужність: 2200 Вт.

Об'єм: 22 л.

Ця фірма в основному випускає бюджетні електрочайники. Ціна на розглянуту модель-лідер стартує від 330 грн. Але серед асортименту цього виробника можна зустріти і електрочайники, що належать до іншої цінової категорії. У середньому, вартість коливається від 120 до 400 грн.


Віддаючи перевагу електрочайників "Скарлет", беріть до уваги те, що є не тільки позитивні, але і негативні на ці електрочайники відгуки. Рейтинг надав вашій увазі кращу модель ТМ Scarlett.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Бронза належить ТМ Tefal. Компанія спеціалізується на виробництві побутових приладів, головна характеристика яких – довговічність. Серед модельного ряду чайників «Тефаль» можна зустріти найрізноманітніші моделі як за дизайнерським оформленням, так і за функціональними можливостями і, відповідно, ціною. Так, прилад може бути виконаний з металу, пластику, скла або кераміки. Більш дешеві представники цього бренду оснащені нагрівальним елементом відкритого типу. Це не зовсім добре, оскільки такий чайник не підходить для частого використання. Чого не скажеш про більш дорогих моделях, які оснащені теном закритим.

Tefal VITESSE BI7625

Окремо хочеться відзначити електрочайник Tefal VITESSE BI7625. Він асоціюється з зручністю, практичністю, надійністю, безпекою при експлуатації. Прилад приковує до себе увагу з першого погляду, оскільки не помітити цю стильну штучку» просто неможливо. Корпус виконаний з міцного металевого матеріалу і «на ура» витримає випадкові падіння, які не виведуть чайник з ладу. Нагрівальний елемент закритий. Оснащений фільтруючої установкою, індикатори включення і рівня рідини. Підтримується функція блокування кришки. Активна система захисту не дозволить чайнику включитися при відсутності води (функція автоматичного відключення). Основні технічні характеристики:

Потужність: 2200 Вт.

Об'єм: 17 л.

Ціна такого помічника на кухні знаходиться в межах 1000 грн.

Відгуки

Незважаючи на розкрученість і авторитетність бренду, відгуки про цю модель чайника можна зустріти як позитивні, так і негативні. Серед достоїнств користувачі відзначають оригінальний і стильний зовнішній вигляд, а серед недоліків – галасливість при роботі. Крім того, нерідкі були випадки, коли корпус починав протікати, прослуживши відносно недовгий період часу. У цьому випадку ремонт електрочайників ставав неминучим, а в більшості випадків і неможливий.


Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Philips HD4667/20

Займає почесне четверте місце в списку кращих з кращих електрочайник Philips HD4667/20. Відноситься до лінійки металевих чайників, обладнаних плоским і зручним нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, який є гарантом оперативного кип'ятіння води. Для того щоб довести рідину до температури кипіння, буде достатньо всього кілька секунд. Ви думали таке неможливо?! З технікою "Філіпс" немає неможливого! Єдиний недолік, який зазначає більшість користувачів – гучність.

Чайник має миється антизвестковий фільтр, який сприяє очищенню води, завдяки чому в результаті виходять дивовижно смачні гарячі напої без осаду у вигляді вапняного нальоту. Робота чайника супроводжується підсвічуванням корпусу. Наповнювати посудину і проводити очисні процедури не складе ніяких труднощів, оскільки кришка чайника обладнана пружиною, що дозволяє широко відкривати її. Крім того, чайник можна наповнювати і не відкриваючи кришку – через носик. Підтримує функцію автоматичного вимкнення при завершенні процесу нагріву води і зняття приладу з підстави. Особливість – двостороння індикаторна система визначення рівня води в електрочайнику. Технічні характеристики:

Потужність: 2400 Вт.

Об'єм: 17 л.

Ціна в межах 1300 грн.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

На п'ятій позиції представлені російські електрочайники. Відгуки, рейтинг і споживчий фактор стали причиною того, що кращою покликана не одна модель, а відразу дві — Vitek VT-7011 і Vitek VT-7004.

Vitek VT-7011

Чайник Vitek VT-7011 – синонім елегантності та стилю. Забезпечує приємне приготування улюблених гарячих напоїв. Корпус виготовлений із пластику, що має термостійкими властивостями, має білий колір і декорований квітковим візерунком, відрізняється ніжністю. Робота чайника супроводжується блакитний підсвічуванням. Особливість – наявність двосторонньої шкали визначення рівня рідини. Підтримує функцію автоматичного вимкнення при досягненні рідиною температури закипання. Нагрівальний елемент прихованого типу. Також у конструкції приладу є знімний фільтр, що захищає від накипу. Основні технічні характеристики:

Потужність: 2200 Вт.

Об'єм: 17 л.

Ціна приладу в середньому становить 500 грн.

Vitek VT-7004

Електрочайник Vitek VT-7004 є воістину унікальним пристосуванням, адже це єдиний чайник, представлений на російському ринку, який прийнято вважати чайником-термосом. А все тому, що вода після закипання не втрачає своєї температури протягом трьох годин. Уявляєте?! Це досягається завдяки подвійним стінкам корпусу, який виготовлений з нержавіючого матеріалу – сталі. Чайник оснащений спеціальною зовнішньою поверхнею, яка не піддається впливу високих температур води, а значить, не нагрівається. І ця ще одна особливість цієї моделі електрочайника. До основних технічних характеристик відносяться:

Потужність: 2200 Вт.

Об'єм: 17 л.

Ціна на таке диво техніки становить близько 1400 грн.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Polaris PWK 1712CAD

Черговий виробник-лідер в сегменті «електрочайники» — фірма Polaris. Електрочайник Polaris PWK 1712CAD має корпус з полірованої нержавіючої сталі високої якості плюс окремі елементи з пластику. Підтримує можливість регулювання температури нагріву води завдяки вмонтованому терморегулятора. Особливістю моделі є наявна панель управління, що дозволяє з особливою легкістю і комфортом регулювати температурний режим нагрівання рідини, а також LED-дисплей, який виконує інформативну роль, адже саме на нього виводиться інформація щодо обраного режиму функціонування. До основних технічних характеристик відносяться:

Потужність – 2200 Вт.

Обсяг – 17 л.

Коштує такий «витвір мистецтва» близько 700 грн.

Відгуки

Користувачі, загалом, задоволені такою моделлю електрочайника, але нарівні з перевагами, такими як гарний сучасний дизайн, легке управління, багатофункціональність, відзначають і недоліки, серед яких складність проведення очисних процедур в силу того, що кришка відкривається не повністю, і вузьке горло, погано видима шкала рівня рідини.

Електрочайники: відгуки, рейтинг. Який вибрати електрочайник

Підведемо підсумки

Аналізуючи рейтинговий список, можна зробити висновок про те, що реально підібрати хороший електрочайник абсолютно будь типової приналежності. Проте перевага все ж віддається моделям пристроїв з металевим корпусом і термічним регулятором. Такі електричні чайники демонструють ідеальне поєднання вартості і функціональності. Якщо при виборі чайника головне завдання - зекономити, то слід розглядати модельний ряд електрочайників торгової марки "Скарлет", корпус яких виконаний з недорогого металу або пластику. Якщо в пріоритеті екологічність, підійдуть чайники скляні або керамічні вже більш дорогих брендів ("Бош", "Тефаль").

До вибору приладу для нагріву води слід поставитися максимально серйозно. Не шкодуйте грошей на покупку «стоїть» агрегату з світовим ім'ям, адже в більшості випадків ремонт електрочайників неможливий, а значить стане актуальна народне прислів'я про те, що скупий платить двічі».

Ви зробили ремонт і тепер потребуєте стилізації побутової техніки або зважилися на покупку нового електричного чайника в силу того, що старий вже зжив себе? Рейтинг вам в допомогу. Не витрачайте свій дорогоцінний час і гроші на неякісні товари, купуйте тільки перевірені побутові прилади.