Корисні поради
на всі випадки життя
» » Атласна весільна сукня: досконалість з маленькими недоліками

Атласна весільна сукня: досконалість з маленькими недоліками

Додано: 09.11.15

Як виглядають атласні весільні сукні? Фото в статті демонструють блиск і розкіш з відтінком гламуру. І здається, що в такому вбранні будь-яка середньостатистична дівчина буде виглядати принцесою. Частково це правда, але, як і завжди, є кілька підводних каменів.

Атлас

Атлас – це щільний і блискучий матеріал. Але всі тонкощі цієї тканини знають лише фахівці. Наприклад, ви уявляєте, що атлас виготовляють з синтетичних, натуральних шовкових ниток або їх комбінацій? А від звичайного шовку цей матеріал відрізняється способом переплетення волокон, завдяки яким він набуває характерний блиск. В порівнянні з шовком, атлас більш щільний і грубий, але при цьому набагато більш ефектний.
Атласна весільна сукня: досконалість з маленькими недоліками

Спочатку така матерія призначалася тільки для нарядів осіб королівської крові, причому як чоловіків, так і жінок. Сьогодні з атласу традиційно шиють весільні та вечірні сукні.

Атласні весільні сукні

Атласна весільна сукня виглядає розкішно. Тканина дуже щільна і досить важка, а значить, можна створити безліч цікавих драпіровок. Крім того, цей матеріал не буде обвисати під вагою намистинок, стеклярусу і інших прикрас. Хоча сукні з атласу не прийнято повністю розшивати декором, цей матеріал виглядає дорого і вишукано без додаткових "наворотів". Все це дозволяє дизайнерам втілити будь-який цікавий дизайн. Атласна весільна сукня можна зшити в різних варіаціях: принцеса з облягаючим корсетом і пишною спідницею, русалка або рибка з облягаючим силуетом до середини стегна і вільним низом, імператриця з талією під грудьми. Можна вибрати більш суворий прямий силует або ж замовити щось зовсім незвичайне і казкове.

Атласна весільна сукня: досконалість з маленькими недоліками
Традиційне атласна весільна сукня – це вбрання кольору шампанського, слонової кістки або айворі. Але сучасні наречені замовляють сукні інших кольорів: кремовий, персиковий, блакитний, червоний і навіть чорний.

Атласна весільна сукня: відгуки

Про атласних сукнях як весільних так і вечірніх, у покупців склалася цілком певна думка: воно може бути вишукано досконалим або абсолютно жахливим. І все буде залежати від деталей. Перш за все, якість матерії: є дешевий синтетичний атлас, який легко пошкоджується і неприродно блищить. Це завжди помітно, тому наряд потрібно купувати з якісної тканини. Навіть якщо це атласне плаття, яке ви надягнете всього один раз.

Атласна весільна сукня: досконалість з маленькими недоліками

Інший важливий момент – якість крою та шиття. На шовку і атласі видно будь-які помилки, і кожен невірний стібок може стати катастрофою. Важливим фактором є посадка сукні по фігурі: там, де наряд неправильно ліг, з'являться складочки і зморшки, які дуже добре видно.

Є думка, що атласна весільна сукня може собі дозволити тільки струнка жінка. Це не так. Якщо силует буде обтягуючим, то звичайно атлас окреслить і виступаючий живіт, і дуже повні стегна, що буде виглядати невиигришно. Але якщо вибрати плаття більш вільного крою, добре сидить на фігурі, то воно буде відмінно виглядати навіть на пишечках.

І останній момент – блиск сукні на фото може виглядати занадто неприродно, так що наряд здається дешевим. Уникнути цього можна, якщо підібрати правильний відтінок наряду, гармонує з шкірою, і найняти фотографа-професіонала.