Корисні поради
на всі випадки життя
» » Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори

Додано: 10.11.15
Рубрика: Цікаве

Важко знайти напрямки кіноіндустрії, де не залишив свій слід знаменитий Клінт Іствуд. Фільмографія цього талановитого людини налічує величезну кількість робіт. Він не обмежився виконанням ролей і заслужив визнання як неперевершений режисер, обдарований сценарист і композитор.

Дитинство і юність

Нині легендарний кіноактор Клінт Іствуд з'явився на світ в 1930 році 31 травня. Його сім'я була звичайнісінькою: батько - працівник сталеливарного заводу, а мама працювала в компанії IBM. Батьки в пошуках пристойних заробітків часто змінювали місце проживання.

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори
Закінчив школу Іствуд у містечку Окленд. У Лос-Анджелесі він навчався в коледжі вже тоді зацікавився мистецтвом і мав намір присвятити життя музиці. Але всупереч усім планам йому довелося піти на службу в армію. Через три роки, повернувшись зі служби, Іствуд надходить в економічний університет міста Лос-Анджелес. Весь вільний час він присвячував заняттям у різних самодіяльних гуртках, беручи участь у багатьох постановках. Він також відвідував курси акторської майстерності, часто ходив на проби. У 1955 році компанія Універсальний запропонувала Іствуду підписати контракт, за умовами якого актор-початківець зобов'язувався протягом семи років зніматися у всіх ролях, запропонованих йому. Так почалася акторська кар'єра легендарного Клінта Іствуда.

Перші кроки до слави

Клінт Іствуд в 1955 році взяв участь у зйомках декількох серіалів. Ролі були незначними і не принесли акторові особливої популярності. Йому доводилося виділяти час на підробітки різноробочим. Не змінили ситуацію та подальші серіали, в яких знімався Клінт Іствуд. Фільмографія актора поповнювалася новими картинами, але популярності вони йому не принесли. Через деякий час контракт між ним та компанією Universal був розірваний.

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори
Розгледіти незвичайний талант в Иствуде зміг італійський режисер Серджо Леоне. Він запропонував акторові зіграти головну роль у своєму вестерні «За жменю доларів». На великих екранах картина з'явилася в 1964 році і викликала захват у публіки. Натхненний успіхом Леоне запропонував акторові продовжити співпрацю, завдяки яким світу були представлені ще два фільми. Головного героя в них також грав Клінт Іствуд. Ролі були виконані чудово, і багато режисерів Голлівуду мріяли роздобути актора для своїх фільмів.

Клінт Іствуд: кращі фільми

Справжнім проривом у кар'єрі Клінта Іствуда став фільм Дона Сігела «Брудний Гаррі» (1971). Актор чудово зіграв роль жорстокого поліцейського. У той же час він дебютує як режисер з картиною «Зіграйте мені туманно». З цього часу, крім виконання ролей, Іствуд працює над створенням власних фільмів.

Образи справжнього чоловіка, який відрізнявся безстрашністю і благородством, бездоганно грав Клінт Іствуд. Фільмографія актора поповнювалася прекрасними як акторськими, так і режисерськими роботами. В кінці 1970-х років хвилею захоплення відгукнувся у публіки фільм «Втеча з Алькатраса», успіх якого полягав у плідній співпраці Дона Сігела і Іствуда.

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори


Режисура серйозно захопила Клінта Іствуда, і він створює кілька прекрасних фільмів. Відобразити антирадянські настрої за часів холодної війни йому вдалося в трилері «Вогняний лис». Також він продовжив історію про Гаррі Кэллахане і створив останню частину знаменитого серіалу «Раптова смерть». З кожною наступною роботою світу відкривався неперевершений режисерський талант, яким володів Клінт Іствуд. Кращі фільми, створені ним, неодноразово удостоювалися найвищих нагород. Перший «Оскар» був вручений йому за фільм «Птиця» в номінації «Кращий звук».

Не менш яскравою роботою став фільм «Непрощений». Клінт Іствуд не тільки був режисером картини, але й талановито зіграв головну роль. Картина отримала чотири премії «Оскар», і володарем двох з них став Іствуд.

Новинки від Клінта Іствуда

Трепетне ставлення Клінта Іствуда до створення картин було одним з критеріїв їх успіху. Кожна деталь фільму ретельно продумується режисером, завдяки чому в стрічці важко знайти слабкі місця. Яскравим підтвердженням цього є фільм «Снайпер». Клінт Іствуд створив картину на основі мемуарів американського солдата Кріса Кайла, в яких описується служба стрілка в Іраку. Крім участі у військових діях, у картині показані взаємини Кріса з дружиною і його життя після служби.

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори

Критиками був неоднозначно сприйнятий фільм «Снайпер». Клінт Іствуд створив приголомшливу картину, але чітко вказати де добро, а де зло, на думку знавців, йому не вдалося. Але всі погоджуються, що фільм знято на високому рівні.

Ще кілька картин незабаром будуть представлені світу. Над їх створенням продовжує трудитися невпинний Клінт Іствуд. Фільмографія цього талановитого людини продовжує поповнюватися прекрасними роботами.

Досягнення

Життя Клінта Іствуда може стати для кожного прикладом наполегливого досягнення поставлених цілей. У всіх своїх починаннях цей видатний чоловік домагався успіхів. Він безліч разів був номінантом і лауреатом найпрестижніших премій і як режисер, і як виконавець ролей.

Клінт Іствуд: фільмографія, біографія. Голлівудські актори


Прекрасно зарекомендував Іствуд себе в ролі бізнесмена. Він купив у 1968 році компанію «Малпасо продакшн», яка донині приносить йому дохід. Акторові також належить гольф-клуб, де він любить повправлятися в улюбленій грі.

Варто також відзначити композиторську діяльність Іствуда. Він створив безліч синглів і спільну запис з Реєм Чарльзом. Навіть у політиці відомий актор зміг досягти успіху: у 1986 році він виграв вибори і зайняв пост мера в містечку Кэрмел.

Особисте життя

Особисте життя актора досить заплутана. Він був двічі одружений. Перший шлюб з Меггі Джонсон тривав 31 рік, після чого подружжя вирішило розлучитися. Перша дружина подарувала Іствуду двох дітей: сина Кайла і доньку Елісон. У 1996 році актор зробив ще одну спробу налагодити сімейне життя і одружився на Дине Руїз. Цей шлюб приніс Іствуду ще одну дитину: доньку Морган. Але в 2013 році спільне життя актора зі знаменитої телеведучої закінчилася розлученням.

Крім шлюбів, у Клінта Іствуда було багато відносин з жінками. Він досить популярний серед представниць прекрасної статі, які не могли встояти перед його шармом.

На першому місці у Клінта Іствуда завжди була його робота, що і стало запорукою його успіху і знаменитості. Він продовжує знімати фільми, які в найближчому майбутньому порадують його шанувальників.