Корисні поради
на всі випадки життя
» » Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення

Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення

Додано: 10.11.15

Отже, сьогодні нам належить дізнатися коди на "Сімс 4" на гроші. Якщо чесно, то для всієї лінії даної гри питання про заробіток стояв дуже гостро. Особливо коли хочеться швидше випробувати всі ігрові можливості. І тоді доводиться шукати різні лазівки, дізнаватися всі секрети. І коди на "Сімс 4" на гроші - це, мабуть, саме корисне і цікаве, що тільки може хвилювати гравців. Правда, потрібно знати, як правильно вводити їх. І точні комбінації читів - теж. Зараз ми дізнаємося з вами про це. І тоді гра перетвориться на суцільне задоволення. Можна буде не рахувати копійки, а розважатися і відчувати всі можливості 4 частини серії The Sims.

Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення
Консоль

Перше питання, яке стосується чітів в "Сімс 4": "Як ввести код на гроші або будь-який інший "пароль"?". Відповісти на нього зможе будь-який фанат серії. Адже для даної затії використовується така ігрова особливість, як консоль.

Викликати її гранично просто. І якщо ви вже не в перший раз стикаєтеся з The Sims, то швидше за все, вже знаєте відповідь. Новачкам же можна повідомити: якщо ви вирішили вводити коди на "Сімс 4" на гроші, настрій або ще що-небудь, то перед цим натисніть сполучення клавіш Ctrl + Shift + C. Краще робити це на паузі. Так ви зможете призупинити на час ігровий процес, щоб він не вийшов з-під контролю.

Після натискання названої комбінації у верхній частині екрана у вас з'явиться невелика рядок з показником - це і є консоль. У ній вводять певні набори слів, а потім натискають Enter, щоб одержати той чи інший чит. Давайте ж спробуємо дізнатися коди на "Сімс 4" на гроші.
Родом з минулого

Що ж, варто відразу відзначити, що варіантів вирішення проблеми багато. Як мінімум три. Тобто коди на "Сімс 4" на гроші можуть бути трьох типів. І майже всі вони прийшли в цю частину лінійки з минулих ігор.

Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення

Найбільш старий спосіб, але не улюблений, це використання комбінації Rosebud. Справа все в тому, що саме цей "пароль" додає до бюджету вашої родини 1000 симоленов. Не так вже і багато, не чи правда? Якщо вам потрібна незначна сума, то цей код на гроші в грі "Сімс 4" прекрасно підходить. Але коли мова йде про якісь більш великих сумах (наприклад, необхідних для побудови сучасного і багатого дому з садом та басейном), то Ракушка - далеко не найкраще рішення. Так що доведеться думати, як вийти з цього положення.

Зрозуміло, можна довгий час грати сім'єю, розвивати її і заробляти грошові кошти безпосередньо на роботі. Але от тільки цей варіант розвитку подій влаштовує далеко не кожного. Тому краще вдатися до більш універсального способу. Але врахуйте - він швидко затягує гравців.

По 1000 нам

Тільки перед знайомством з ним потрібно дізнатися, який код на гроші в "Сімс 4" ще здатний принести 1000 сімолеонів. Адже іноді бувають випадки, коли за непередбачених обставин той чи інший "пароль" відмовляється працювати. І якщо вам потрібна маленька сума грошових коштів, то немає сенсу використовувати серйозні чити.

Черговий код на гроші в грі "Сімс 4" теж родом з минулого. Правда, вперше він нормально запрацював в популярній The Sims 2. І звучить він як Kaching. Правда, вже зрозумілих причин особливим попитом у гравців комбінація не користується. Хіба що як виняток у вкрай рідкісних випадках.

Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення


Але найбільше і найчастіше користувачі воліють користуватися більш швидким способом збагачення. Мова йде про використання популярного коду, який допоможе без проблем побудувати будинок вашої мрії, а також посприяє швидкому вивченню всіх ігрових можливостей.

Стати мільйонером

Як бачите, коди на "Сімс 4" на гроші - це відомі всім комбінації. Особливо справжнім фанатам серії. Так що їх введення не завдасть неприємностей або несподіванок. Якщо вам потрібно розбагатіти за кілька хвилин, то варто звернути увагу на самий що ні на є популярний прийом. Точніше, на ідеальний код, який допоможе швидко та надійно отримати відразу 50000 сімолеонів.

Мова йде про всім відомому ще з другої частини "Сімсів" Motherlode. З його допомогою можна буквально за 1 хвилину швидко і легко заробити собі максимально доступне кількість ігрової валюти. І розпорядитися їм так, як тільки душа забажає. Особливо це актуально, якщо у бажаннях вашого сіма-підопічного є такий пункт, як "розбагатіти" або "мати певну кількість грошей на рахунку". У цьому випадку Motherlode виявиться не тільки швидким, але ще і корисним способом збагачення. Тільки, як вже було сказано, цей процес дуже швидко затягує. І з часом ви більше не зможете грати в "Сімс 4" чесно. Тільки за допомогою різних кодів. А це не зовсім правильно. Адже інтерес до гри може зовсім загубитися.

Висновки

Ось ми і вивчили з вами всі можливі спобличчя чітів на гроші в грі "Сімс 4". Як бачите, освоїти їх не так вже й важко, як може здатися на перший погляд. Головне - це те, що кожен впорається з поставленим завданням.

Коди на "Сімс 4" на гроші - секрети швидкого збагачення

Займаючись питанням "нелегального" поповнення грошей в The Sims, не варто звертати увагу на різноманітні програми, які гарантують вам нескінченне число грошей. Це віруси. Користуйтеся тільки зазначеними кодами. Лише вони здатні забезпечити безпеку вашого комп'ютера. Ніяких інших чітів або секретів на гроші в грі просто немає.