Корисні поради
на всі випадки життя
» » Докладно про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів

Докладно про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів

Додано: 10.11.15

Сьогодні ми поговоримо про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів. Перша мета даної аркадной гри - подолання перешкод, а якщо говорити точніше, то русел річок і багатосмугових доріг.

Злом

Докладно про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів
Для початку розглянемо найбільш простий варіант того, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів. В даному випадку достатньо завантажити зламану версію гри. Такий підхід ефективний у 90% випадків. Зокрема гравець отримає доступ до свині-скарбничці.

Hipster, Gifty

Тепер розглянемо більш складний спосіб вирішення питання про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів. Перший з них - Hipster. Для початку нам необхідно подолати позначку в сто очок при грі за будь-якого з героїв. Після цього виникає ймовірність того, що хіпстер пропливе в найближчому ставку. Застрибаємо на нього і додаємо в колекцію. Переходимо до Gifty. У даному випадку обов'язковою умовою є гра за курочку в новорічному вбранні. Добираємося до позначки 100 очок, і в межах видимості виникає новорічна ялинка. Підходимо ближче. Збираємо подарунки, серед яких буде і Gifty.
Інші герої

Докладно про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів
Тепер давайте поговоримо про те, як в Crossy Road відкрити секретних персонажів, про яких ще не йшла мова вище. Звичайно ж, в цю групу входить краб. Щоб відкрити його, вибираємо будь-якого з австралійських героїв. Далі через кожні один-два кроки вперед хаотично рухаємося вліво-вправо. Продовжуємо, поки не зможемо бачити монстра на найближчому дереві. Після зіткнення з ним краб буде отриманий.

Наступний на черзі ведмідь-упадун. Його можна отримати схожим чином. Вибираємо австралійського героя. Ведмідь знайде нас сам на дереві.

Наступний персонаж - Cai Shen. Щоб його отримати, зупиняємо вибір на Fortunely chicken (удачливою курці), після цього збираємо двадцять червоних плиток. Також в грі можна отримати Andy Sam. Для цього вибираємо Крижня, а після б'ємо обличчястий рекорд. От і все.
Далі йде Ben Weatherall. Щоб отримати цього персонажа, вибираємо Темного Лорда. Після цього необхідно знову побити обличчястий рекорд.

Існує й не менш цікавий прихований персонаж Mat Hall. Вибираємо Щасливого кота. Б'ємо обличчястий рекорд. Не можна пройти і повз Leprechaun. У випадку з ним вибираємо персонажа, який представляє UK Ireland. Далі добираємося до позначки в 100 кроків. Щоб відкрити Phone Box, потрібно використовувати метод, схожий на отримання лепрекона. Доходимо до позначки 100 і зустрічаємо на карті телефонну будку. Персонаж відкритий.

Нарешті розглянемо, як одержати Лохнеське чудовисько. Воно буде пропливати в руслі річки. Нам необхідно на чудовисько стрибнути. Герой отримано. Тепер ви знаєте, що являє собою гра Crossy Road. Як відкрити секретних персонажів, ми також детально розглянули вище.